Arathena ****

Popis hotelu

Charakteristika

Malý a útulný hotel, připomínající malou vesničku, obklopený přírodou a nacházející se ve městečku San Pantaleo, to je hotel Arathena. Obklopují ho majestátní žulové skály a je odtud překrásný výhled do údolí. Hotel je ideální řešení pro skupiny přátel a páry všech věkových kategorií, které hledají exkluzivní a originální hotel. Hotel se nachází jen pár set metrů od živého centra obce, kam dojdete příjemnou procházkou.

Poloha

4* hotel Arathena obklopený přírodou nachází se v městečku San Pantaleo, nedaleko od města Olbia a známých lokalit pobřeží Costa Smeralda, které je vyhlášené pro své krásné pláže, čarovné moře, fascinující místa, noční život, archeologická naleziště, přírodní oblast Gallura a v neposlední řadě i pro kvalitu služeb. Tyto prvky činí z Costa Smeralda jeden ze symbolů luxusního cestovního ruchu. Po malebných silnicích se postupně dostanete na nejznámější místa oblasti - Porto Cervo (cca 14 km), Cala di Volpe (cca 11 km), Porto Rotondo (cca 20 km), Baja Sardinia (cca 14 km), Palau (cca 28 km).
Vzdálenost od letiště v Olbii 30 km (cca 40 min.).

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce, venkovní bazén s výhledem do údolí (v provozu květen - říjen), sluneční terasa na opalování, slunečníky a lehátka k dispozici zdarma (omezená kapacita), parkoviště.
Wi-fi ve společných prostorách zdarma.

Ubytování

Hotel Arathena nabízí celkem 35 pokojů, rozdělených na 2 typy - Standard a Superior. Pokoje jsou vybavené velkými okny a některé typu Superior mají balkon nebo terasu, z nichž každá je odlišná od ostatních. Pokoje jsou zařízené v sardinském stylu a mají výhled na městečko nebo do údolí. Interiéry jsou zařízené s důrazem na detail, vyváženost barev i materiálů a základním rysem je pohodlnost. Všechny pokoje mají soukromý vchod.
STANDARD - dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, TV/Sat, minibar, trezor, fén, Wi-Fi připojení, velké okno s výhledem na vesnici nebo do údolí. Možnost přistýlky a balkónu je vždy na vyžádání.
SUPERIOR - velké dvoulůžkové pokoje určené pro ty, kteří si chtějí dopřát více luxusu. Možnosti přistýlky a balkónu je vždy na vyžádání
Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma.
Pokoj STANDARD i SUPERIOR pro jednu osobu je na vyžádání.

Stravování

Kontinentální snídaně.

Sport a animace

Půjčovna horských kol.

Další služby

Domácí zvířata po vyžádání možná za poplatek.

Pláž

Nejkrásnější písečné pláže Costa Smeralda místy se skalisky (Rena Bianca, Portisco, Liscia Ruja, Junco Race) jsou jen pár minut jízdy autem od hotelu. Na pláž Rena Bianca jezdí 6x týdně 2x denně hotelový kyvadlový bus. Plážový servis za poplatek. Aktivity na pláži - plachtění, potápění, vodní lyže, windsurfing, to vše za poplatek.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PesPes

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Třetí lůžko je ve všech pokojích vždy pouze na vyžádání.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 30.5. do 7.10.2020).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Domácí zvířata € 6/den.

Speciální nabídky

Slevy FIRST MINUTE jsou již aplikovány v cenách zájezdu:

4=3 při ubytování v období 16.-29.5.2020

7=5 při ubytování v období 16.-29.5.2020

7=6 při ubytování v období 16.5.-30.6. a 1.9.-30.10.2020

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.