7Pines Resort Sardinia *****

Popis hotelu

Charakteristika

Nově otevřený resort (od 1.8.2022), který je součástí "Destination by Hyatt", je obklopen tyrkysovými vodami Baja Sardinia, měkkými zlatými plážemi a osvěžující vůní původních stromů a rostlin, klade důraz na uvolněný luxus a čistý požitek v autentickém přírodním prostředí.

Poloha

Resort se rozprostírá na 15 hektarech zahrad ve vyhlášeném letovisku Baja Sardinia v lokalitě Li Mucchi Bianchi. Centrum a promenáda Baja Sardinia jsou vzdálené cca 2 km. Exkluzivní letovisko Porto Cervo cca 7 km.

Vzdálenost od letiště v Olbii 34 km (cca 40 min).

Vybavení

Klientům je k dispozici 24h recepce. Hlavní budova se salonkem je místem společenského setkávání, kde najdete střešní bar, restauraci a terasu, obchody a moderní konferenční prostory. Oblast hlavního bazénu "Spazio Pool", ohraničená palmami, je útočištěm pro relaxaci, lemovaná lehátky a otevřenými slunečními přístřešky nabízí dva bazény se sladkou vodou, jeden s vodopádem a barem přímo v bazénu, restauraci "Spazio" s terasou a fitness centrum s výhledem na bazén. V těsné blízkosti je pak také dětský bazén.
V klidnější, exkluzivní části resortu "Laguna" se nachází druhý bazén, určený pouze pro dospělou klientelu (od 16 let) a hosty ubytované v pokojích Laguna.
WiFi připojení je zdarma v celém areálu.

Malá domácí zvířata jsou povolena, na vyžádání a za příplatek. Nemají povolen vstup do společných prostor, restaurací a barů, k bazénům a na pláž.

Ubytování

Hotel nabízí široký výběr ze 48 pokojů, 8 junior suites a 20 suites, které jsou rozmístěny na více než 15 hektarech středomořských zahrad.
Pokoje a suity "GARDEN" se nacházejí mezi působivými zelenými stromy a keři. Kolem exkluzivního bazénu Laguna je rozmístěna kolekce prostorných pokojů a suite typu „LAGUNA“ tato část je určena pouze pro dospělou klientelu (od 16 let). Pokoje "SEA VIEW" mají úžasný výhled na moře a jsou to pokoje nejblíže k pláži.
Pokoje nabízí vysoký standard ubytování, citlivě využívající místní materiály a vzory, evokující kulturní dědictví Sardinie a posilující jejich spojení s přírodou. Všechny s terasou nebo balkónem s venkovním posezením, nadstandardně vybavené - nechybí koupelna se sprchovým koutem (k dispozici fén a župan), klimatizace, TV, telefon, trezor a plážová taška s osuškami a pantoflemi. Bohatě vybavený minibar s konceptem "house bar" nabízí širokou škálu nealkoholických i alkoholických nápojů a snacků, včetně vybraných exkluzivních vín a prémiových mezinárodních značek alkoholu (vše za poplatek).

V hlavní části resortu GARDEN jsou k dispozici pokoje:
Pokoj GARDEN (23 m2): dvoulůžkový pokoj v přízemí nebo v 1. patře. Max. obsazenost 2 osoby.
JUNIOR SUITE GARDEN (37 m2): prostorné pokoje umístěné v přízemí nabízí klientům obývací část, manželskou ložnici a privátní terasu s posezením. 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.

V části LAGUNA jsou k dispozici pokoje:
Pokoj DELUXE LAGUNA (25 m2): dvoulůžkový pokoj v přízemí v části resortu Laguna. Max. obsazenost 2 osoby.
JUNIOR SUITE LAGUNA (37 m2): pokoje umístěné v části Laguna s přímým přístupem do jejích zahrad. Klientům je k dispozici obývací část, manželská ložnice a terasa s posezením a lehátky v zahradě. 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.
SUITE LAGUNA (42 m2): prostorné pokoje v přízemí nabízejí denní obývací část, manželskou ložnici, privátní terasu s posezením a lehátky. 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.

Nejblíže k moři pak jsou k dispozici pokoje:
Pokoj DELUXE SEA VIEW (23 m2): dvoulůžkový pokoj umístěný nejblíže k moři, v přízemí nebo prvním patře s terasou nebo balkonem s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby.
Pokoj DELUXE ROOFTOP (23 m2): dvoulůžkové pokoje rozdělené do 2 pater, v patře terasa s lehátky a výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby.
JUNIOR SUITE SEA VIEW (33 m2): umístěné nejblíže k moři v přízemí nebo 1. patře s terasou nebo balkonem s výhledem na moře. Klientům je k dispozici obývací část a manželská ložnice, 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.
SUITE SEA VIEW (39 m2): prostorné pokoje v přízemí nebo prvním patře s denní obývací částí, manželskou ložnicí a prostorným balkonem nebo terasou s výhledem na moře. 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.

Dále jsou na vyžádání k dispozici pokoje typu:
BEACH SUITE, ROOFTOP SUITE nebo unikátní SUITE CAPRICCIOLI, SMERALDA a DEL PRINCIPE.
Na vyžádání také pokoje pro handicapované.

Check-in 15:00
Check-out 11:00

Stravování

Ubytování se snídaní. Za příplatek možnost polopenze.

V hlavní restauraci CAPOGIRO jsou podávané snídaně formou bohatého bufetu. Večeře jsou zde buď servírované, klientům je k dispozici menu a la carte sestávající ze 3 chodů, nebo formou bufetu (závisí na rozhodnutí šéfkuchaře a managementu). Na výběr je také několik variant degustačních menu připravených přímo šéfkuchařem, formou a la carte, platí se extra,
Restaurace CAPOGIRO nabízí šéfkuchařovy interpretace tradičních sardinských pokrmů, v inovativních úpravách, tak aby jídlo bylo zážitkem. Využívá lokální produkty a suroviny, čerstvě ulovené ryby a mořské plody a vybrané bylinky, ovoce a zeleninu z vlastní produkce.

Klientům je dále k dispozici:
Bar v hlavním bazénu SPAZIO a restaurace SPAZIO otevřená přes poledne nabízející lehké obědové menu.
Pobřežní bar/restaurant CONE CLUB se zábavnou neformální atmosférou, který nabízí nápoje a koktejly v průběhu celého dne i nočních hodin a středomořskou kuchyni s krásným výhledem na moře.
V hlavní budově také TERRACE BAR s panoramatickou terasou až pro 100 osob.

Dále hotel pracuje s ojedinělým konceptem "home delivery", v rámci kterého je možné objednat jídlo i nápoje s donáškou (služba za poplatek, k dispozici denně od 8:00 do 23:00 hod.).
V rámci konceptu "house bar" je klientům přímo na pokoji k dispozici za poplatek bohatě vybavený minibar s širokou škálou nealkoholických i alkoholických nápojů a snacků,

Pro děti

Dětská postýlka zdarma, na vyžádání (nutno uvést při rezervaci).
Pro sezónu 2023: novinkou bude dětský klub "Kio House" (informace budou upřesněny).

Sport a animace

V hotelu jsou k dispozici masáže. V nedaleké Baja Sardinia jsou možnosti vodních sportů. V letovisku je mnoho pěších tras, včetně těch na pobřeží a přes domorodou flóru přírodního parku.

Wellness & beauty

Pro sezónu 2023: novinkou bude wellness & spa centrum "Pure Seven Spa" (informace budou upřesněny).

Další služby

Pro rok 2023 je plánované otevření dalších služeb - wellness & spa centrum, sportovní zázemí (multifunkční hřiště, vč. kurtů na tenis a padel) a dětský klub.

Pláž

Hlavní pláž přímo pod resortem se může pochlubit jemným zlatavým pískem a klidnými vodami s pozvolným vstupem do moře vhodným pro děti. Na pláži jsou k dispozici lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.
Druhá, menší písečná pláž, zasazená mezi kameny a rovněž vybavená lehátky a slunečníky, se nachází vedle baru Cone Club.
Dále jsou v areálu resortu dostupné čtyři zátoky s menšími písečnými plážemi, dostupné přírodními pěšinkami a ukryté mezi skalami, ideální pro ty, kteří hledají klidnější atmosféru. V zátokách není k dispozici plážový servis, za poplatek a na přání klientů nabízí hotel možnost vybavit pláž lehátky a slunečníky.

Krásné a vyhlášené pláže Smaragdového pobřeží se nacházejí v okolí - např. Piccolo a Grande Pevero (cca 9 km), Cala di Volpe (cca 13 km), Capriccioli a Principe (cca 15 km), Liscia Ruja a Romazzino (cca 16 km).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
PesPes
FitnessFitness
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 34 km 34 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

V areálu hotelu nebo jeho okolí mohou probíhat stavební práce, které ovšem nijak nenarušují chod hotelu a pobyt klientů.

Při check-inu vyžadována záruka kreditní kartou ve výši €300 /den/pokoj.

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:
Pro pobyty v období 8.6.-5.7. a 31.8.-20.9.2023: storno poplatek 100 % při stornování 14 dní před začátkem zájezdu a méně.
Pro pobyty v období 6.7.-30.8.2023: storno poplatek 100 % při stornování 30 dní před začátkem zájezdu a méně.
Ostatní dle CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 31.5. do 30.9.2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 31.5. do 30.9.2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa €5 /os./noc, k úhradě přímo v hotelu. Platí se v období 16.6.-15.9.2023 (změna vyhrazena), taxu neplatí děti do 12 let.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Malá domácí zvířata: €50 /den.

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

20 % z ceny ubytování pro pobyty 17.8.-22.10.2023
Tato nabídka je platná do odvolání!

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.