7Pines Resort Sardinia

7Pines Resort Sardinia *****

Praha - Olbia snídaně od 22 490 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
Dětský klubDětský klub
TenisTenis
PesPes
FitnessFitness
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Moderní resort otevřený v roce 2022, který je součástí "Destination by Hyatt", je obklopen tyrkysovými vodami Baja Sardinia, měkkými zlatými plážemi a osvěžující vůní původních stromů a rostlin, klade důraz na uvolněný luxus a čistý požitek v autentickém přírodním prostředí.

Poloha

Resort se rozprostírá na 15 hektarech zahrad ve vyhlášeném letovisku Baja Sardinia v lokalitě Li Mucchi Bianchi. Centrum a promenáda Baja Sardinia jsou vzdálené cca 2 km. Exkluzivní letovisko Porto Cervo cca 7 km.

Vzdálenost od letiště v Olbii 34 km (cca 40 min).

Vybavení

Klientům je k dispozici 24h recepce. Pro klienty jsou k dispozici 3 restaurace a 5 barů. Hlavní budova se salonkem je místem společenského setkávání, kde najdete střešní bar, restauraci a terasu, obchody a moderní konferenční prostory. Oblast hlavního bazénu "Spazio Pool", ohraničená palmami, je útočištěm pro relaxaci, lemovaná lehátky a otevřenými slunečními přístřešky nabízí dva bazény se sladkou vodou, jeden s vodopádem a barem přímo v bazénu, restauraci "Spazio" s terasou a fitness centrum s výhledem na bazén. V těsné blízkosti je pak také dětský bazén.
V klidnější, exkluzivní části resortu "Laguna" se nachází druhý bazén, určený pouze pro dospělou klientelu (od 16 let) a hosty ubytované v pokojích Laguna.
Dále moderní wellness Pure 7 Spa, sportovní areál, dětský klub, butik, soukromé molo a možnost kotvení jachet do délky 30 m, heliport.
WiFi připojení je zdarma v celém areálu.

Malá domácí zvířata jsou povolena, na vyžádání a za příplatek. Nemají povolen vstup do společných prostor, restaurací a barů, k bazénům a na pláž.

Ubytování

Hotel nabízí široký výběr ze 75 ubytovacích možností - pokojů, junior suites a suites, které jsou rozmístěny na více než 15 hektarech středomořských zahrad.
Pokoje a suity "GARDEN" se nacházejí mezi působivými zelenými stromy a keři. Kolem exkluzivního bazénu Laguna je rozmístěna kolekce prostorných pokojů a suite typu „LAGUNA“ tato část je určena pouze pro dospělou klientelu (od 16 let). Pokoje "SEA VIEW" mají úžasný výhled na moře a jsou to pokoje nejblíže k pláži.
Pokoje nabízí vysoký standard ubytování, citlivě využívající místní materiály a vzory, evokující kulturní dědictví Sardinie a posilující jejich spojení s přírodou. Všechny s terasou nebo balkónem s venkovním posezením, nadstandardně vybavené - nechybí koupelna se sprchovým koutem (k dispozici fén a župan), klimatizace, TV, telefon, trezor a plážová taška s osuškami a pantoflemi. Bohatě vybavený minibar s konceptem "house bar" nabízí širokou škálu nealkoholických i alkoholických nápojů a snacků, včetně vybraných exkluzivních vín a prémiových mezinárodních značek alkoholu (vše za poplatek).

V hlavní části resortu GARDEN jsou k dispozici pokoje:
Pokoj GARDEN QUEEN (21 m2): pokoj v přízemí nebo v 1. patře s postelí typu Queen size. Max. obsazenost 2 osoby.
Pokoj GARDEN (23 m2): dvoulůžkový pokoj v přízemí nebo v 1. patře. Max. obsazenost 2 osoby.
JUNIOR SUITE GARDEN (37 m2): prostorné pokoje umístěné v přízemí nabízí klientům obývací část, manželskou ložnici a privátní terasu s posezením. 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.

V části LAGUNA jsou k dispozici pokoje:
Pokoj DELUXE LAGUNA (25 m2): dvoulůžkový pokoj v přízemí v části resortu Laguna. Max. obsazenost 2 osoby.
JUNIOR SUITE LAGUNA (37 m2): pokoje umístěné v části Laguna s přímým přístupem do jejích zahrad. Klientům je k dispozici obývací část, manželská ložnice a terasa s posezením a lehátky v zahradě. 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.
SUITE LAGUNA (42 m2): prostorné pokoje v přízemí nabízejí denní obývací část, manželskou ložnici, privátní terasu s posezením a lehátky. 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.

Nejblíže k moři pak jsou k dispozici pokoje:
Pokoj DELUXE SEA VIEW (23 m2): dvoulůžkový pokoj umístěný nejblíže k moři, v přízemí nebo prvním patře s terasou nebo balkonem s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby.
Pokoj DELUXE ROOFTOP (23 m2): dvoulůžkové pokoje rozdělené do 2 pater, v patře terasa s lehátky a výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby.
JUNIOR SUITE SEA VIEW (33 m2): umístěné nejblíže k moři v přízemí nebo 1. patře s terasou nebo balkonem s výhledem na moře. Klientům je k dispozici obývací část a manželská ložnice, 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.
SUITE SEA VIEW (39 m2): prostorné pokoje v přízemí nebo prvním patře s denní obývací částí, manželskou ložnicí a prostorným balkonem nebo terasou s výhledem na moře. 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.

Dále jsou na vyžádání k dispozici pokoje typu:
BEACH SUITE, ROOFTOP SUITE nebo unikátní SUITE CAPRICCIOLI, SMERALDA a DEL PRINCIPE.
Na vyžádání možnost propojených pokojů, také pokoje pro handicapované.

Check-in 15:00
Check-out 11:00

Stravování

Ubytování se snídaní.
Za příplatek možnost polopenze.

V hlavní restauraci CAPOGIRO jsou podávané snídaně formou bohatého bufetu, podávané od 7:30-10:30.
Večeře jsou zde buď servírované, klientům je k dispozici menu a la carte sestávající ze 3 chodů, nebo formou bufetu (závisí na rozhodnutí šéfkuchaře a managementu). Na výběr je také několik variant degustačních menu připravených přímo šéfkuchařem, formou a la carte, platí se extra.

Restaurace CAPOGIRO pod vedením šéfkuchaře Pasquale D’Ambrosio zaměřená na středomořskou kuchyi, protkanou vůněmi ostrovní gastronomické tradice, ve které se využívají místní suroviny a techniky vaření, které zachovávají čerstvost, chuť a zdůrazňují kvalitu. CAPOGIRO ROOFTOP přivíta klienty na střešní terase a nabízí speciality mořských plodu se zaměřením na pestrou nabídku syrových ryb, doplněných výběrem rafinovaných šampaňských.

Klientům je dále k dispozici:
Bar v hlavním bazénu SPAZIO POOL a restaurace SPAZIO otevřená přes poledne nabízející lehké obědové menu.
V hlavní budově CAPOGIRO TERRACE BAR s panoramatickou terasou až pro 100 osob.
Plážový bar AJÒ CHIRINGUITO s nabídkou koktejlů a lehkých snacků.
Pobřežní bar/restaurant CONE CLUB se zábavnou neformální atmosférou, který nabízí nápoje a koktejly v průběhu celého dne i nočních hodin a středomořskou kuchyni s krásným výhledem na moře.

Dále hotel pracuje s ojedinělým konceptem "home delivery", v rámci kterého je možné objednat jídlo i nápoje s donáškou (služba za poplatek, k dispozici denně od 8:00 do 23:00 hod.).
V rámci konceptu "house bar" je klientům přímo na pokoji k dispozici za poplatek bohatě vybavený minibar s širokou škálou nealkoholických i alkoholických nápojů a snacků.

Pro děti

Pro děti od 4 do 14 let je připraven Kio House of Kids, s programem pro děti za využití principů udržitelnosti a ochrany životního prostředí.
Dětská postýlka zdarma, na vyžádání (nutno uvést při rezervaci).

Sport a animace

Resort nabízí hřiště na tenis, padel a basketbalové kurty. Fitness s panoramatickým výhledem na bazén.
K dispozici lekce s osobním trenérem, jóga, pilates, meditace.
V nedaleké Baja Sardinia jsou možnosti vodních sportů. V letovisku je mnoho pěších tras, včetně těch na pobřeží a přes domorodou flóru přírodního parku.

Wellness & beauty

Pure Seven Wellness & Spa centrum přípravil pro klienty holistický přístup k fyzickému a duševnímu zdraví, inspirovaný Sardinskou přírodou a kulturou. Klienti mohou relaxovat během lázeňských procedur či kosmetických služeb v klidném prostředí, kde je oslavován vztah k přírodě, za použití výhradně organických, veganských přípravků bez parabenů.
K dispozici jsou pára, relaxační místnost a masážní kabiny, vč. možnosti párových masáží.

Pláž

Hlavní pláž přímo pod resortem se může pochlubit jemným zlatavým pískem a klidnými vodami s pozvolným vstupem do moře vhodným pro děti. Na pláži jsou k dispozici lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.
Druhá, menší písečná pláž, zasazená mezi kameny a rovněž vybavená lehátky a slunečníky, se nachází vedle baru Cone Club.
Dále jsou v areálu resortu dostupné čtyři zátoky s menšími písečnými plážemi, dostupné přírodními pěšinkami a ukryté mezi skalami, ideální pro ty, kteří hledají klidnější atmosféru. V zátokách není k dispozici plážový servis, za poplatek a na přání klientů nabízí hotel možnost vybavit pláž lehátky a slunečníky.

Krásné a vyhlášené pláže Smaragdového pobřeží se nacházejí v okolí - např. Piccolo a Grande Pevero (cca 9 km), Cala di Volpe (cca 13 km), Capriccioli a Principe (cca 15 km), Liscia Ruja a Romazzino (cca 16 km).
Probíhá načítání...

Důležité

Ubytování v části Laguna je možné pouze pro klienty starší 16 let.

Při check-inu vyžadována záruka kreditní kartou ve výši € 300 /den/pokoj.

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:
Pro pobyty v období 6.6.-3.7. a 29.8.-18.9.2024: storno poplatek 100 % při stornování 14 dní před začátkem zájezdu a méně.
Pro pobyty v období 4.7.-28.8.2024: storno poplatek 100 % při stornování 30 dní před začátkem zájezdu a méně.
Ostatní dle CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - Nabídka pojištění

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Pobytová taxa €5 /os./noc, k úhradě přímo v hotelu. Taxu neplatí děti do 12 let.
Při check-inu vyžadována záruka kreditní kartou ve výši € 300 /den/pokoj.

Poplatky na místě - nepovinné

Na vyžádání:
Malá domácí zvířata: €50 /den.

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování při objednání do 4.8.2024 pro pobyty v období 18.8.-31.8. a 1.10.-20.10.2024

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Letecký pohled na hotel, Porto Rotondo, Sardinie
COSTA SMERALDA - Porto Rotondo
Sulia House Porto Rotondo, Curio Collection by Hilton
07.08. - 17.08.2024
10 nocí
Letecky snídaně
137857 Resort, San Teodoro, Sardinie Resort, San Teodoro, Sardinie
San Teodoro
Baglioni Resort Sardinia
17.08. - 24.08.2024
7 nocí
Letecky snídaně
144221 Letecký pohled, Palau, Sardinie Pokoj CLASSIC s výhledem na moře, Palau, Sardinie
Palau / Cala Capra
Capo d´Orso Hotel Thalasso & Spa
14.09. - 21.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze
122287 Vstup do hotelu, Chia, Sardinie Vstup do hotelu, Chia, Sardinie

Sleva

25

%

Chia
Conrad Chia Laguna Sardinia
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Letecky polopenze