7Pines Resort Sardinia *****

od 28 772 Kč

4 dní / snídaně

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Nově otevřený resort (od 1.7.2022), který je součástí "Destination by Hyatt", je obklopen tyrkysovými vodami Baja Sardinia, měkkými zlatými plážemi a osvěžující vůní původních stromů a rostlin, klade důraz na uvolněný luxus a čistý požitek v autentickém přírodním prostředí.

Poloha

Resort se rozprostírá na 15 hektarech zahrad ve vyhlášeném letovisku Baja Sardinia v lokalitě Li Mucchi Bianchi. Centrum a promenáda Baja Sardinia jsou vzdálené cca 2 km. Exkluzivní letovisko Porto Cervo cca 7 km.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 35 km.

Vybavení

Hlavní budova se salonkem a střešními bary, terasami a obchodem nabízí je místem společenského setkávání. Oddělená oblast hlavního bazénu "Spazio Pool", ohraničená palmami, je útočištěm pro relaxaci, lemovaná lehátky a otevřenými slunečními přístřešky. V blízkosti bazénu je klientům k dispozici bar a restaurace. Klienti mohou využívat fitness, tenisové kurty a moderní wellness & spa centrum "Pure Seven Spa". K dispozici je také moderní konferenční centrum.

Malá domácí zvířata jsou povolena, na vyžádání a za příplatek. Nemají povolen vstup do společných prostor, restaurací a barů, k bazénům, na pláž a do spa.

Ubytování

Hotel nabízí široký výběr ze 48 pokojů, 8 junior suites a 20 suites, které jsou rozmístěny na několika místech na více než 15 hektarech středomořských zahrad.
Pokoje a suity "GARDEN" se nacházejí mezi působivými zelenými stromy a keři. Kolem exkluzivního bazénu Laguna je rozmístěna kolekce prostorných pokojů a suite typu „LAGUNA“. Pokoje "SEA VIEW" mají úžasný výhled na moře a jsou
pokoje nejbližší k pláži.
Pokoje nabízí vysoký standard ubytování, citlivě využívají místní materiály, evokující kulturní dědictví Sardinie a posilující jejich spojení s přírodou. Všechny jsou vybaveny vlastní koupelnou s fénem, minibarem a terasou nebo balkónem.

Pokoj GARDEN (23 m2): dvoulůžkový pokoj v přízemí nebo v 1. patře. Max. obsazenost 2 osoby.
Pokoj DELUXE LAGUNA (25 m2): dvoulůžkový pokoj v přízemí v části resortu Laguna. Max. obsazenost 2 osoby.
Pokoj DELUXE SEA VIEW (23 m2): dvoulůžkový pokoj umístěný nejblíže k moři, v přízemí nebo prvním patře s terasou nebo balkonem s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby.
Pokoj DELUXE ROOFTOP (25 m2): dvoulůžkové pokoje rozdělené do 2 pater, v patře s terasou s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby.
JUNIOR SUITE GARDEN (37 m2): prostorné pokoje umístěné v přízemí nabízí klientům obývací část, manželskou ložnici a privátní terasu s posezením. 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.
JUNIOR SUITE LAGUNA (37 m2): pokoje umístěné v části Laguna s přímým přístupem do jejích zahrad. Klientům je k dispozici obývací část, manželská ložnice a terasa s posezením a lehátky v zahradě. 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.
JUNIOR SUITE SEA VIEW (33 m2): umístěné nejblíže k moři v přízemí nebo 1. patře s terasou nebo balkonem s výhledem na moře. Klientům je k dispozici obývací část a manželská ložnice, 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.
SUITE LAGUNA (42 m2): prostorné pokoje v přízemí nabízejí denní obývací část, manželskou ložnici, privátní terasu s posezením a lehátky. 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.
SUITE SEA VIEW (39 m2): prostorné pokoje v přízemí nebo prvním patře s denní obývací částí, manželskou ložnicí a prostorným balkonem nebo terasou s výhledem na moře. 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 3 osoby.

Dále jsou na vyžádání k dispozici pokoje typu:
BEACH SUITE, ROOFTOP SUITE nebo unikátní SUITE CAPRICCIOLI, SMERALDA a DEL PRINCIPE.

Check-in 15:00
Check-out 12:00

Stravování

Snídaně (formou bufetu) a večeře (formou výběru z 3chodového menu) jsou podávány v hlavní restauraci Capogiro.

V typické italské restauraci CAPOGIRO tvoří čerstvě ulovené mořské plody a další místní suroviny šéfkuchařovy interpretace tradičních sardinských oblíbených pokrmů.
V pobřežním klubu CONE CLUB s restaurací a barem, který nabízí středomořskou kuchyni a výběr nápaditých mixologických kreací, je zábavná neformální atmosféra na pozadí velkolepého pozadí.
Dále jsou klientům k dispozici v blízkosti bazénu hlavní SPAZIO BAR & RESTAURANT, a la carte restaurace s možností občerstvení přes den.
V hlavní budově také TERRACE BAR s panoramatickou terasou až pro 100 osob.

Sport a animace

Součástí sportovního areálu jsou hřiště na fotbal a basketbal, tenis a padel a posilovna vedle hlavního bazénu. V nedaleké Baja Sardinia jsou možnosti vodních sportů. V letovisku je mnoho pěších tras, včetně těch na pobřeží a přes domorodou flóru přírodního parku.

V průběhu letní sezóny nejrůznější sportovní akademie pod vedením světově známých sportovních profesionálů (např. fotbalová, tenisová nebo gymnastická akademie). Pro více informací kontaktujte prodejce.

Wellness & beauty

Krátká procházka vede na klidné nádvoří lázní, kde výběr relaxačních a omlazujících procedur uvolní a oživí tělo i mysl. Moderní "Pure Seven Spa" centrum nabízí klientům za poplatek nejrůznější druhy masáží, k dispozici jsou také meditační cvičení, pilates a jóga.

Pláž

Centrálně umístěná hlavní pláž se může pochlubit bílým pískem a klidnými vodami. Čtyři odlehlé zátoky jsou také poseté kolem resortu pro ty, kteří hledají klidnější atmosféru. Na hlavní pláži jsou klientům k dispozici lehátka a slunečníky, snack-bar a restaurace Cone Club.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
PesPes
FitnessFitness
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

V hotelu je při check-inu vyžadována záruka kreditní kartou ve výši €200 /den/pokoj.

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:

Pro pobyty v období 8.9.-16.10.2022: storno poplatek 100 % při stornování 7 dní před začátkem zájezdu a méně
Pro pobyty v období 1.7.-20.7. a 25.8.-7.9.2022: storno poplatek 100 % při stornování 14 dní před začátkem zájezdu a méně
Pro pobyty v období 21.7.-24.8.2022: storno poplatek 100 % při stornování 30 dní před začátkem zájezdu a méně

Ostatní dle CK

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 1 .6. do 1. 10. 2022).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 1 .6. do 1. 10. 2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ: pobytová taxa €5 /os./noc, k úhradě přímo v hotelu, pro starší 12 let.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
malá domácí zvířata: €50 /den.

Speciální nabídky

Při objednání do 15.7.2022 kredit €150 /pokoj na útratu v rámci resortu.

Family Offer (pro pobyty na min. 4 noci a ubytování v období do 20.7. a od 25.8.2022):
Při objednání 2 pokojů sleva -25 % z ceny ubytování na druhý (levnější) objednaný pokoj. Sleva platí pro rodiny cestující s dětmi mladšími 18 let. Možnost propojených pokojů.
Pro kalkulaci a konkrétní nabídku kontaktujte CK.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.