CHIA LAGUNA RESORT SE STAL SOUČÁSTÍ HOTELOVÉHO ŘETĚZCE IHC

27.01.2015

Nová skupina luxusních "made in Italy" hotelů přináší mnoho vylepšení

 

Posláním IHC (ITALIAN HOSPITALITY COLLECTION) je reprezentovat svou kolekcí exkluzivních hotelů jedinečná italská bohatství v oblasti umění, kultury, přírody a wellness. Chia Laguna Resort se nachází na ostrově Sardinie, tajemném a divokém, vyznačujícím se křišťálovým mořem, zvlněnými dunami, podmanivými vůněmi a sluncem.

V roce 2015 představí Chia Laguna Resort nové pojetí wellness centra, s uvedením nového SPA, věnovanému péči o zdraví ducha a krásu. Nové SPA, umístěné v centrální části resortu, nabídne mnoho procedur v různých úrovních resortu. Klienti mohou využít venkovní vířivé koupele, parních lázní, Tureckých lázní, saunu, tematické sprchy, vířivé koupele a relaxační centrum. Hosty uchvátí především panoramatický výhled na záliv Chia, který si budou moci vychutnat z venkovní terasy s whirpool vanami, nacházející se uprostřed zahrady resortu.

Další novinkou pro rok 2015 budou nové Suites, Luxury Panorama Suite a Natural Prestige Suite, ideální pro prožití luxusní dovolené, dokonale zapadající do středomořské atmosféry Chia Laguna Resort. Prostorné pokoje suit jsou navržené v rafinovaných přírodních tónech v kombinaci s drahými látkami a unikátními designovými detaily. Nově vybudované vzdušné prostory splňují mimo jiné ekologické architektonické předpisy.Luxury Panorama Suite & Natural Prestige Suite

Luxury Panorama Suite, 140 m2 velká, disponuje prostorným a panoramatickým obývacím pokojem, studiem, ložnicí s koupelnou, šatnou a další malou koupelnou. Cenným doplňkem je venkovní jacuzzi s výhledem na lagunu a moře, ideální pro odpočinek a relaxaci. Menší Natural Prestige Suite, 80 m2 velká, nabízí stejné vnitřní uspořádání; obývací pokoj, ložnici, koupelnu, šatnu a další menší koupelnu. Obě Suites jsou obohacené o panoramatické terasy, zdobené okrasnými rostlinami, typickými pro Středomoří.
Nový bazén - Hotel Laguna 5*

Nový bazén bude vyhrazen hostům 5-hvězdičkové části Laguna. Doplňovat ho bude sluneční terasa, privátní bar a salonek. Nový plavecký bazén bude navíc přístupný přímo z hotelu.

Nové Terasy - Část Oasi 4 * prestige

I část Oasi projde modernizací pokojů i venkovních prostor, kde si hosté plně vychutnají mírné klima a výhled na středomořskou přírodu v okolí resortu. Pokoje Superior Oasi, v prvním patře, budou mít nové balkony s výhledem na bazén. Pokoje Oasi Balkón Deluxe budou zmodernizovány o větší terasy s panoramatickým výhledem na záliv Chia.