Page image

 

Posláním IHC (ITALIAN HOSPITALITY COLLECTION) je reprezentovat svou kolekcí exkluzivních hotelů jedinečná italská bohatství v oblasti umění, kultury, přírody a wellness. Chia Laguna Resort se nachází na ostrově Sardinie, tajemném a divokém, vyznačujícím se křišťálovým mořem, zvlněnými dunami, podmanivými vůněmi a sluncem.

V roce 2015 představí Chia Laguna Resort nové pojetí wellness centra, s uvedením nového SPA, věnovanému péči o zdraví ducha a krásu. Nové SPA, umístěné v centrální části resortu, nabídne mnoho procedur v různých úrovních resortu. Klienti mohou využít venkovní vířivé koupele, parních lázní, Tureckých lázní, saunu, tematické sprchy, vířivé koupele a relaxační centrum. Hosty uchvátí především panoramatický výhled na záliv Chia, který si budou moci vychutnat z venkovní terasy s whirpool vanami, nacházející se uprostřed zahrady resortu.

Další novinkou pro rok 2015 budou nové Suites, Luxury Panorama Suite a Natural Prestige Suite, ideální pro prožití luxusní dovolené, dokonale zapadající do středomořské atmosféry Chia Laguna Resort. Prostorné pokoje suit jsou navržené v rafinovaných přírodních tónech v kombinaci s drahými látkami a unikátními designovými detaily. Nově vybudované vzdušné prostory splňují mimo jiné ekologické architektonické předpisy.Luxury Panorama Suite & Natural Prestige Suite

Luxury Panorama Suite, 140 m2 velká, disponuje prostorným a panoramatickým obývacím pokojem, studiem, ložnicí s koupelnou, šatnou a další malou koupelnou. Cenným doplňkem je venkovní jacuzzi s výhledem na lagunu a moře, ideální pro odpočinek a relaxaci. Menší Natural Prestige Suite, 80 m2 velká, nabízí stejné vnitřní uspořádání; obývací pokoj, ložnici, koupelnu, šatnu a další menší koupelnu. Obě Suites jsou obohacené o panoramatické terasy, zdobené okrasnými rostlinami, typickými pro Středomoří.
Nový bazén - Hotel Laguna 5*

Nový bazén bude vyhrazen hostům 5-hvězdičkové části Laguna. Doplňovat ho bude sluneční terasa, privátní bar a salonek. Nový plavecký bazén bude navíc přístupný přímo z hotelu.

Nové Terasy - Část Oasi 4 * prestige

I část Oasi projde modernizací pokojů i venkovních prostor, kde si hosté plně vychutnají mírné klima a výhled na středomořskou přírodu v okolí resortu. Pokoje Superior Oasi, v prvním patře, budou mít nové balkony s výhledem na bazén. Pokoje Oasi Balkón Deluxe budou zmodernizovány o větší terasy s panoramatickým výhledem na záliv Chia.