© Foto Tirrenia

Trajekty


TRAJEKT SPOLEČNOSTÍ CORSICA - SARDINIA FERRIES, MOBY LINES A TIRRENIA

Cestovní kancelář SARDEGNA TRAVEL vám zajistí trajektové lístky na Sardinii. Využijte nezávazné poptávky aktuální ceny, stačí vyplnit formulář poptávka kalkulace trajektu. Spolupracujeme s trajektovými společnostmi CORSICA - SARDINIA FERRIES, MOBY LINES a TIRRENIA jejichž trajektové lístky přímo prodáváme.

Při poptávce kalkulace trajektu je vhodné do poznámky uvést, zda-li je vaší prioritou např. nejnižší možná cena, přesný datum plavby, cesta přes den/noc nebo délka plavby. Dále je důležité uvést přesný věk dětí a také typ vozu (pokud typ vozu již znáte; u společnosti zkontrolujeme jeho rozměry, tudíž i cenu). Trajekty z italské pevniny na Sardinii vyplouvají z přístavů Janov, Livorno, Piombino, Civitavecchia a Neapol, na Sardinii připlouvají do přístavu Porto Torres, Olbia, Golfo Aranci, Arbatax a Cagliari.

U zakoupení trajektu a ubytování u SARDEGNA TRAVEL garantujeme cenu trajektových lístků maximálně ve výši ceny nabízené přímo trajektovou společností bez jakéhokoli manipulačního poplatku. Při zakoupení 2 služeb od nás, splňujete objednání zájezdu a ne pouze cestovní služby, přebíráme plně odpovědnost za objednané služby a zároveň se na vás vztahuje zákonné pojištění insolventnosti CK. Již zmiňované speciální balíčky s trajektovou společností Tirennia Vám zcela jistě zjednoduší výběr dovolené.


1. My Vám spočítáme cenu Vašeho trajektu na Sardinii:


Stačí vyplnit a my Vám zašleme kalkulaci


2. Spočítejte si sami cenu trajektu a kupte si lístek on-line:S Traghettilines můžete rezervovat a nakupovat lístky na trajekty na Sardinii od mnoha společností, např. i od Linea dei Golfi. Proces rezervace je jednoduchý a intuitivní, rezervační systém je bezpečný, rychlý a jednoduchý: v pár krocích a pár okamžicích naleznete informace o časech, cenách, nabídkách, trasách, přístavech a o trajektových společnostech, které nabízejí trajektovou dopravu na/ze Sardinie. Užijte si plavbu!

Překlad názvů přístavů: Genoa = Genova = Janov, Naples = Napoli = Neapol, Leghorn = Livorno, Marsiglia = Marseille (FR), Vado Ligure (přístav u Savony)VYBÍREJTE Z ŠIROKÉ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ NA SARDINII - ZDE