© Foto Go Parking

Parkování u letiště - Go Parking

Bezpečné parkování u letiště za nebezpečně nízkou cenu

S naším partnerem, firmou GO parking, jsme pro Vás připravili zvýhodněné parkování na letišti Václava Havla Praha. Jedná se o 24 hod hlídané parkoviště v těsné blízkosti letiště, pouhé 3 minuty jízdy. V ceně parkovného je transfer z/na letiště (nonstop), slevy na letišti (Starbucks café, Mc Donald…). Cena parkování za týden resp. 8 dnů je 890 Kč.

S platností od 1. 1. 2019 bude tato cena parkování za týden resp. 8 dnů 990 Kč.

Hlavní výhody Go Parking

Bezpečnost - zajišťuje systém trojí ochrany: fyzická ostraha 24 hodin denně, desítky monitorujících kamer, veškerá rizika jsou v plné výši krytá pojištěním.

Rychlost - nonstop přepravu realizují devítimístné klimatizované minibusy. Transfer je stejně rychlý jako parkování přímo na letišti a pěší přesun k terminálům - cca tři minuty. Dopravné k terminálům i zpět je v ceně parkovného.

Cena - GO parking nabízí až o 69% levnější ceny v porovnání s konkurenčními parkovišti u letiště Praha. Týdenní sazba je levnější než přeprava taxi službou z centra Prahy a zpět.

Zázemí - během Vašeho parkování můžete využít služeb bankomatu, sociálního zařízení, můžete si nechat vyčistit, opravit nebo zrenovovat svůj vůz u smluvních partnerů. Na místě je k dispozici startovací zdroj či kompresor.

Klikněte na následující banner a automaticky se Vám předvyplní slevový promokód na stránkách Go Parking.

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.


Nebo jděte na stránky Go parking www.goparking.cz, kde již máte zadaný promo kód SAR666 a získáte tím slevu na parkování.