Valle dell´Erica Resort Thalasso & Spa - Hotel Erica *****

Popis hotelu

Charakteristika

Nanejvýš moderní wellness resort harmonicky splývající s přírodou, se pyšní dlouholetou tradicí, během které hostil slavné osobnosti i členy královských rodin.

Poloha

Hotelový resort se nachází 20 km severně od Palau, naproti neobydlenému ostrůvku Spargi patřícímu do Národního parku - souostroví La Maddalena, což zajišťuje dechberoucí výhled na moře. Hotel leží 12 km od Santa Teresa Gallura, známé turistické lokality na severním pobřeží Sardinie.
Vzdálenost od letiště v Olbii - 58 km.

Vybavení

Recepce non stop.
Resort disponuje celkem 7 restauracemi, 5 bary včetně swimming baru přímo v bazénu a piano baru, 3 bazény s mořskou vodou, z nichž 1 kaskádový a 1 pro děti (a 1 sladkovodní pouze pro hosty ubytované v zóně Exclusive hotelu Licciola). U bazénů jsou k dispozici lehátka a obsluha baru. Okouzlující wellness centrum Thalasso & Spa „LE THERMAE“ (1.600 m²) se 4 bazény s mořskou vodou, saunou, tureckými lázněmi, thalassoterapií a masážemi, kardiofitness a salonem krásy - to vše v přírodě kolem úžasných žulových skal.
Vybavená místnost pro miminka (dětská výživa, sterilizátory, ohřívače lahví, dětské chůvičky, přebalovací pulty, plenky, vysoké židličky, kočárky a jiné).
Resort dále nabízí zdarma kluby pro děti 4-10 let a za poplatek baby klub (pro děti 2-4 roky), hřiště a herny pro děti, speciální restauraci pro děti (kde mohou obědvat s animátory - mají-li polopenzi, tak za příplatek),
Pro děti ve věku 10-14 let je připraveno šnorchlování, kanoe, mini fotbal, škola golfu, nebo tzv. Adventure Day, kdy děti mohou zažít nová dobrodružství na opuštěných plážích. Množství animací (na hlavním náměstí či v baru VA PENSIERO s terasou večer živá hudba a různá umělecká představení), posilovnu a nehlídané parkoviště (s kontrolou u vstupu 24 h denně).
Wi-Fi: Na recepci zdarma internet point, s vlastním notebookem je internet v celém resortu ve společných prostorách a na terasách pokojů zdarma.
Hotel má i konferenční centrum se 450 místy a 4 sály s 25/50 místy.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

V rámci resortu jsou pokoje umístěny v hotelu Erica, hotelu Licciola a v zóně Exclusive. Všech 252 pokojů včetně Junior Suite a Suite se nachází v přízemí nebo v 1. patře, má samostatný vstup a krytou terasu s posezením a všechny jsou situované 80-200 m od moře. Pokoje jsou zařízeny ve středozemním stylu a vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou a fénem, klimatizací, SKY TV, trezorem, minibarem, župany pro dospělé a plážovými osuškami. Výhled na moře na vyžádání, za příplatek. Dětská postýlka zdarma na vyžádání při rezervaci.

V Hotelu Erica se nalézá 148 pokojů v typologii Classic, Superior Erica, Family Suite Erica, Junior Suite Erica, Junior Suite Mirtilla a Family Suite Mirtilla, na vyžádání Giglio/Orchidea a prezidentské apartmá s panoramatickým výhledem. Minimální obsazenost všech pokojů jsou 2 dospělí (pokud není uvedeno jinak).

CLASSIC: dvoulůžkový pokoj (22m² a terasa) s manželskou postelí (na vyžádání 2 oddělená lůžka) s koupelnou se sprchovým koutem.
SUPERIOR ERICA: větší pokoj (25m² a terasa) s manželskou postelí (na vyžádání 2 oddělená lůžka) a koupelnou se sprchovým koutem. Možnost jedné dětské postýlky pro dítě do 2 let..
FAMILY SUITE ERICA VM: dva propojené pokoje Superior Erica, každý s manželskou postelí (na vyžádání 2 oddělená lůžka), koupelnou se sprchovým koutem a výhledem na moře. Možnost dětské postýlky. Minimální obsazenost 4 dospělí, max. 4 + 2 INF.
JUNIOR SUITE ERICA: pokoj s manželskou postelí (35m² a terasa), opticky oddělený od obývacího pokoje, s přistýlkou pro dítě do 12 let. Možnost dětské postýlky.
JUNIOR SUITE MIRTILLA: prostorný suite (o rozloze 41m² a terasa) s manželskou postelí (oddělená lůžka na vyžádání), opticky oddělený od obývacího pokoje a s možností dalších 2 přistýlek pro děti do 14 let.
FAMILY SUITE MIRTILLA VM: vnitřními dveřmi propojené pokoje Junior Suite Mirtilla a Classic, oba s výhledem na moře. Min. obsazenost 4 plně platící osoby, max. obsazenost vč. dětských postýlek 4 + 2 děti do 14 let.
SUITE ERICA VM: pokoj s manželskou postelí , další oddělitelná místnost s možností dvou přistýlek. Maximální obsazenost 2 dospělí+2děti+INF
Pokoje na vyžádání:
BENESSERE
GIGLIO BENESSERE: dvoulůžkový pokoj (27 m²) s prostornou terasou a přímým vstupem do wellness centra (v jeho otevírací době). Pokoj nemá výhled na moře. Pro dospělé osoby volný vstup do wellness centra - bazény Thalasso, turecké lázně, sauna, kardiofitness a relaxační zóna (nutná rez. na místě). Požadovaná obsazenost: 2 osoby od 14 let.
ORCHIDEA BENESSERE: dvoulůžkový pokoj (32 m²) s prostornou lodžií a přímým vstupem do wellness centra (v jeho otevírací době). Pokoj nemá výhled na moře. Pro dospělé osoby volný vstup do wellness centra - bazény Thalasso, turecké lázně, sauna, kardiofitness a relaxační zóna (nutná rez. na místě). Požadovaná obsazenost: 2 osoby od 14 let.
PRESIDENT SPARGI VM: prezidentské apartmá (63 m² + 30m² terasa) s nádherným 180° výhledem na souostroví. Dvoulůžková ložnice s obývací částí, která má stůl a 2 pohovky (pro děti do 14 let), prostornou krytou terasu s panoramatickým výhledem, 2 koupelny, hydromasážní vanu. Pro dospělé osoby volný vstup do wellness centra - bazény Thalasso, turecké lázně, sauna, kardiofitness a relaxační zóna (nutná rez. na místě). Pozor, tento pokoj podléhá přísnějším storno podmínkám než VSP (10% již od 61. dne před příjezdem).

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.


Check-in 15:30 (podle možností i dříve); check-out 11:00.
Pokoje v hotelu Licciola a v zóně Exclusive najdete v naší nabídce samostatně (Hotel La Licciola).

Stravování

Polopenze formou bufetu:
Snídaně: bohatý bufet na terase restaurace NAUTILUS nebo LES BOUCHES s nádherným výhledem na ostrovy (7:30-10:30h)

Večeře je podávána formou bufetu a cooking show nebo je servírována při svíčkách (nutno rezervovat, bez příplatku) od 20 do 22 hodin (do 9/6 a od 15/9 v době 19:30-21:30h), volit je možno z těchto restaurací:
NAUTILUS (hotel Erica): elegantní bufet a cooking show. Je zde také k dispozici salonek pro kuřáky.
IL GRECALE : servírovaná večeře při svíčkách (na rezervaci, bez příplatku)
LA PRUA: nově otevřená restaurace pouze pro dospělé se nachází vedle restaurace Nautilus (nutná rezervace, za příplatek)
LES BOUCHES: restaurace hotelu Licciola nabízí vytříbený bufet a cooking show s okouzlujícím výhledem na souostroví (na rezervaci, bez příplatku)
LI CIUSONI (hotel Licciola): nabízí typicky sardskou kuchyni včetně tradičních pokrmů z Gallury (nutno rezervovat, za příplatek). V sezóně, mimo srpen, zde probíhá bezplatná výuka specialit gallurské kuchyně.
LI ZINI: během sezóny večeře přímo na pláži s barbeque z čerstvých darů moře a ryb (nutno rezervovat, za příplatek, otevření závisí i na povětrnostních podmínkách).
Přejí-li si hosté hotelu Erica večeřet v restauraci hotelu Licciola či naopak, je třeba to oznámit na recepci předem. Časy podávání večeří: 19:30-21:30h, v období 29/6-29/8 mezi 20 - 22 hodinou.

Oběd v rámci plné penze je zajištěn formou "středomořského brunche" v restauraci IL GRECALE (od 12.30 do 14.30): jedná se o lehký oběd formou bufetu (teplé těstovinové pokrmy, studené pokrmy, zelenina, luštěniny, saláty, ovoce, lokální sýry; tento obědový bufet neobsahuje klasické hlavní chody s masem a rybou ani dezerty).
Hosté mají dále možnost obědvat v těchto barech a restauracích, které nejsou zahrnuty do plné penze:
LI ZINI: restaurace na pláži podává předkrmy z čerstvých darů moře
Bar CAPITANO NEMO: podává lahodná a lehká jídla z čerstvých surovin
Bar CONCHIGLIA u bazénu: těstovinové speciality a pokrmy z čerstvých surovin a plodů moře
Bar CARACOLI: nabízí nejrůznější variace chutných lehkých jídel

Při výletech je možné zaměnit večeři za brunch (lze zajistit přímo na hotelu).
Středomořský brunch je možno také nahradit obědovým balíčkem (varianta bez nápojů nebo s nápoji, tj. vodou a místním vínem) a čerpat ho v následujících 4* hotelech hotelového řetězce Delphina (nutno nahlásit předem na recepci vlastního hotelu): Park Hotel & SPA Cala di Lepre (Palau), Resort & SPA Le Dune (Badesi), Hotel Marinedda Thalasso & SPA (Isola Rossa).

Možnost zajištění bezlepkové diety (již při rezervaci).
Otevření barů a restaurací dle vedení resortu.

Pro děti

U dětského bazénu s mořskou vodou jsou organizovány vodní hrátky pro děti všech věkových kategorií a resort pořádá dětské kluby pro různé věkové skupiny každý den mezi 9. a 23. hodinou:

Baby klub: pro nejmenší děti od 2 do 4 let s kvalifikovaným personálem, za následující poplatky: € 14/h (9-20h), € 18/h (20-23h), € 70/půl dne (9-16h nebo 16-23h), € 120/celý den (9-23h), € 340/půl dne po celý týden (9-16h nebo 16-23h), € 500/celý den po celý týden (9-23h). (Pozor: pro umístění nejmenších dětí do baby klubu je požadováno potvrzení od lékaře o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů. Stačí v angl. jazyce - vyjádření lékaře (jednou větou) + razítko a podpis lékaře.)
V hotelu je navíc rodičům k dispozici místnost vybavená pro péči o nejmenší (dětská výživa, sterilizátory, ohřívače lahví, dětské chůvičky, přebalovací pulty, plenky, vysoké židličky, kočárky a jiné).

Kluby pro větší děti zdarma:
Mini klub: pro děti od 4 do 10 let - dětské hřiště a herna, minifotbal a minihokej na trávě, volejbal, vodní pólo, lekce golfu a plavání; kreativní studio pro výrobu šperků z materiálu nalezeného v přírodě. Hry v dětském bazénu vedle hlavního bazénu.
V prostotu mini klubu je speciální restaurace jen pro děti, kde mohou děti z baby- a mini klubu obědvat i večeřet s animátory (oběd pro děti s polopenzí za malý poplatek), nutná přítomnost rodičů pro děti do 2 let. Po večeři je organizována zábava pro děti, jejichž rodiče chtějí mít svůj vlastní program; individuální babysitting za poplatek.
Junior klub: pro děti 10-14 let - šnorchlování, kánoe, minifotbal, škola golfu, volejbal a Adventure Day - nezapomenutelná dobrodružství při plavbě na kánoích za objevováním pláží podél pustého pobřeží, jeho flóry a fauny; jednodenní robinsonáda s fotografickým safari a obědem na pláži. Nintendo Wii, Play Station, X Box - vše zdarma.

Sport a animace

4 bazény: 3 s mořskou vodou (z nichž 1 má různou hloubku a je vhodný pro děti) a 1 se sladkou vodou;
další 4 bazény jsou v rámci wellness centra.
Dětské kluby pro aktivní i kreativní děti (1-3 roky, 3-10 let a 10-14 let) s pestrou nabídkou sportů a her.
Golf - v resortu je 18 jamkový Putt & Putt a 3 jamkový Pitch & Putt, hřiště je pokryté přirozeně rostoucí místní trávou. Kurzy pro začátečníky jsou do 14 let zdarma.
Na hlavním náměstí a na terase piano baru VA PENSIERO bývá večer živá hudba a různá umělecká představení.

Za poplatek:
Kurzy windsurfingu, jízdy na plachetnici a kitesurfu v uznávané škole v Porto Pollo - 15 km vzdáleném „ráji surfařů“;
Potápění v kvalifikované škole v Santa Teresa di Gallura (transfery za poplatek);
Lekce golfu pro začátečníky jsou zpoplatněné od 14 let;
Tenis v Santa Teresa di Gallura (transfery za poplatek);
Centrum Thalasso & Spa (procedury za poplatek), „Thalasso By Night“;
Zapůjčení aut, pronájem lodí a člunů pro rekreační nebo sportovní rybolov (včetně hlubokomořského).

Hotel též nabízí dvě trekingové trasy pro dospělé a děti: cesta do vnitrozemí za poznáním typické středozemní vegetace, myrty, jalovců a růžové žuly nebo výlet podél pobřeží za objevováním krásných malých zátok mezi zelení a modří moře.

Wellness & beauty

CENTRUM THALASSO & SPA "LE THERMAE" se rozkládá na 1600 m² a za poplatek € 40/os./polodenní vstup nabízí:

- 4 venkovní multifunkční bazény s mořskou vodou a tryskami
- turecké lázně
- saunu
- posilovnu s kardiofitness
- zónu relax

Další procedury za poplatek: 15 prosvětlených kabin pro Thalasso, masáže, zkrášlující a kosmetické kůry, léčbu sardskými esenciálními oleji, kosmetické kůry.
Do centra Thalasso & Spa nesmí děti do 14 let, nezletilí pouze v doprovodu dospělých nebo s jejich písemným povolením. Je také zapotřebí lékařské potvrzení, které lze zajistit u místního lékaře (za poplatek, na objednání).


PROGRAMY 2019
všechny programy mají délku trvání 1/2 dne.
Ke vstupu je požadováno lékařské osvědčení, které je možno vyřídit u místního lékaře za poplatek a po domluvě.
Mimořádná nabídka "Centra Thalasso" k celkovému uvolnění a odpočinku obsahuje:

"OBJEVTE THALASSO"
- 3 volné půldenní vstupy do "Centra Thalasso" (po rezervaci) - možnost využít celého centra (4 venkovní multifunkční bazény s mořskou vodou a tryskami, saunu, turecké lázně, posilovnu s kardiofitness a relaxační centrum)
- 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (25 min)
- 1 hydroterapie

"CHECK-IN & CHECK-OUT"
Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě
Při příjezdu nechejte na recepci své doklady a stres a nechejte se rozmazlovat.
Stejně tak při odjezdu se nechejte rozmazlit a domů se vraťte nabytí energií, sluncem a pohodou.
Péče probíhající ve dvou dnech (odpoledne nebo odpoledne).
Součásti programu:
- rozjasňující obličejový peeling
- tělový peeling
- kalifornská masáž (25 min)
- relaxační masáž (50 min)
- masáž obličeje (25 min)
- hydratační tělový zábal
- francouzská nebo standardní manikúra
- francouzská nebo standardní pedikúra

"L´UOMO RELAX"
Relax pro muže
Stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, chtějí zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s přidanou mořskou solí
- 2 sprchy s tryskami
- 3 tělové zábaly s mořským bahnem
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- relaxační masáž éterickými sardinskými oleji (50 min)
- specifické ošetření obličeje pro muže

"BENESSERE DELLA SCHIENA"
Pro bezbolestná záda
Hektický životní styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechejte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- 3 bahenní zábaly
- 2 specifické masáže zad aromatickými sardinskými oleji (25 min)
- masáž lávovými kameny (50 min)
- 3 hydromasážní koupele s květy mořské soli ze Sardinie
- 2 lekce strečinku

"VIAGGIO THALASSO & RELAX"
K znovuzískání psychické a fyzické rovnováhy.
Péče probíhá v 6 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- rozjasňující obličejový peeling
- 2 sprchy s drenážními tryskami
- 2 sprchy s postřikem
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí, nebo éterickými oleji
- 3 detoxikační zábaly z mořských řas
- 2 relaxační masáže s éterickými sardskými oleji
- 3 kalifornské masáže (25 min)
- 1 tlaková masáž (25 min)
- 2 zábaly z mořského bahna
- 5 lekcí aqua aerobiku

“SNELEZZA E TONICITA”
"Hubneme s radostí".
Pro podporu Vaší snahy cítit se ve formě Vám hotel nabízí tento "Thalasso" program spojený s hydroterapií a personalizovanými procedurami, které Vám pomohou objevit své tělo a najít ideální postavu.
24 ošetření probíhá v 6 dnech (dopoledne a odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 drenážní hydromasážní koupele
- 3 masážní sprchy
- 1 specifické zeštíhlující a drenážní ošetření těla mořským bahnem
(zábal a zeštíhlující/zpevňující masáž)
- 2 drenážní anticelulitidové masáže (25 min)
- 3 drenážní masáže s G5 ( (masáž, která využívá vibrace různé intenzity pro zahřátí tělových tkání)
- 5 specifických místních ošetření pro zeštíhlení a proti celulitidě (zábal s aktivním kyslíkem a remodelační masáž)
- 6 lekcí aqua gym
Během půldne s ošetřením vstup do Thalasso centra bez poplatku.

"RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE"
Program zaměřený proti neestetickým projevům celulitidy, podporuje rozpouštění fibrózních shluků a dosažení harmoničtějších linií postavy.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační peeling
- 3 drenážní a anticelulitidové sprchy
- 3 lokální remodelační masáže s gelem s přídavkem koření a kafeinu
- 3 zeštíhlující a anticelulitidové zábaly
- 2 drenážní masáže na podporu krevního oběhu s G5 (masáž, která využívá vibrace různé intenzity pro zahřátí tělových tkání)

"VITALITA E ARMONIA"
K obnovení duševní a tělesné rovnováhy
Péče probíhá v 6 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 sprchy drenážními tryskami
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 3 detoxikační zábaly z mořských řas
- 2 zábaly z mořského bahna
- 2 presoterapie
- 2 orientální energetické masáže (50 min)
- 1 odvodňovací masáž (25 min)
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- 3 lekcí aqua aerobiku či strečinku

"GAMBE LEGGERE"
Specifický program pro štíhlé nohy, zlepšení krevního oběhu a celkového pohodlí dolních končetin.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- speciální zábal dolních končetin
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 drenážní masáže (25 min)
- 1 presoterapie s Gel Mineralg
- 3 lekce aqua aerobiku

"LE THERMAE DOLCE ATTESA"
Pro nastávající maminky.
Zasloužená přestávka a odpočinek, program navržený přesně na míru.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 3 drenážní masáže nohou (25 min)
- hloubkové čištění obličeje¨
- organické ošetření obličeje
- francouzská nebo standardní manikúra
- francouzská nebo standardní pedikúra
- 2 hydratační tělové zábaly
- 3 lekce aqua aerobiku speciálně pro těhotné ženy

"ZEN ATTITUDE"
Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- tělový peeling
- 1 sprcha s tryskami
- 3 hydromasážní koupele s éterickými oleji
- 1 tělový zábal z mořských řas
- 1 tělový zábal z mořského bahna
- 1 hydratační tělový zábal
- orientální masáž pro energetickou rovnováhu (50 min)
- 2 kalifornské masáže (25 min)
-1 rozjasňující a čistící ošetření obličeje

"LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA"
Ošetření zaměřené na odbourání stresu a přebytečných toxinů z těla.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- tělový peeling
-1 sprcha s tryskami
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- relaxační masáž s éterickými oleji ze Sardinie (50 min)
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- ošetření pleti anti age
- 2 lekce aqua aerobiku

"LA BELLEZZA AL MASCHILE"
Pro mužskou krásu.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s esenciálními oleji
- 3 bahenní zábaly (40 min)
- 3 zeštihlující masáže (25 min)
- 1 manikúra nebo pedikúra
- 1 čištění obličeje
- 1 ošetření pleti angi-age

Změna vyhrazena.

Další služby

Za poplatek: návštěvy lékaře na objednávku a lékařská potvrzení (jinak lékařské ošetření v ambulanci během otvíracích hodin zdarma), zapůjčení aut, pronájem lodí a člunů pro rekreační nebo sportovní rybolov (včetně hlubokomořského), nápoje, výlety, transfery a jiné doplňkové služby.
Zdarma možnost zapůjčení dětského kočárku (rezervace při objednání pobytu nutná).

Pláž

V blízkosti hotelu jsou malé romantické plážičky s opalovacími lehátky zdarma, které jsou vyhrazeny pouze pro klienty hotelu. V docházkové vzdálenosti je krásná dlouhá písečná veřejná pláž, kde je rovněž plážový servis vyhrazen pro klienty hotelu.
Přímo z resortu lze jet na celodenní lodní výlety na souostroví La Maddalena, které se nachází přímo před resortem, a na ostrovy na jihu Korsiky.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
TenisTenis
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 58 km 58 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

Cena zájezdu je kalkulovaná s cenou letenky 8 290 Kč. V závislosti na kapacitě letu se cena letenek zvedá a může být vyžadován příplatek odpovídající rozdílu mezi původní a aktuální prodejní cenou.

U pokojů: Suite Erica s výhledem na moře a President Spargi s výhledem na moře, platí přísnější storno podmínky, než jsou uvedené ve VSP CK. Storno poplatky činí 10% z ceny zájezdu při zrušení do 60ti dnů před příjezdem, 20% z ceny zájezdu od 59 do 45 dnů před příjezdem, 30% od 44 do 30 dnů před příjezdem, 50% od 29 do 21 dnů před příjezdem, 60% od 20 do 14 dnů před příjezdem, 70% od 13 do 7 dnů před příjezdem, 80% 6 dnů před příjezdem, dále dle VSP CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí a služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí a služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Příplatky

Dále si můžete už z ČR objednat tyto balíčky služeb:
„OBJEVTE THALASSO“ - mimořádná nabídka pro ty, kdo chtějí objevit požitky a přínosy báječného světa Thalassoterapie & Spa v klidu si je užít: v ceně jsou 3 polodenní vstupy (rezervace nutná) do wellness centra Le Thermae (bazény s odlišnou teplotou mořské vody pro podvodní masáže, turecké lázně, sauna, kardiofitness a relaxační zóna), 1x 25 min uvolňovací masáže se sardskými esenciálními oleji a 1x hydroterapie. Cena je 150€/osoba

„BONUS“ Balíček služeb pro novomanžele - pro novomanželský pár: 2 polodenní vstupy/os. (rezervace nutná) do wellness centra Le Thermae (bazény s odlišnou teplotou mořské vody pro podvodní masáže, turecké lázně, sauna, kardiofitness a relaxační zóna) a dárek hotelu v podobě 3 lekcí golfu pro začátečníky pro manželský pár a sardský snubní prsten pro nevěstu.

„EMOTION“ Speciální balíček služeb pouze pro novomanžele (pro alespoň 2 osoby při minimálním pobytu 7 nocí) - v ceně je zahrnuto: 1 romantická večeře (ústřice a dary moře), sklenka šampaňského u bazénu, 1 typická večeře v restauraci Li Ciusoni, 1 terakotová plastika z unikátní kolekce značky Cerasarda, 1x transfer do Santa Teresy di Gallura. (Pro páry s nejmenšími dětmi bezplatný Baby Club po dobu večeří z tohoto balíčku služeb.) Cena je 220€/osoba.

Poplatky na místě

Pobytová taxa: € 2/os./noc v období od 1. 6. do 30. 9. 2019; Pobytovou taxu neplatí děti do 12 let.

Možnost dokoupit oběd - Brunch Mediterraneo; lze objednat již při rezervaci v CK, k úhradě na místě:
Dospělý: € 32/os./den
Dítě do 14 let: € 16/os. den
Děti do 2 let zdarma.

Speciální nabídky

Slevy LAST MINUTE jsou již aplikovány v cenách zájezdu a platí do vyprodání kapacity

Sleva 5 % na vyžádání při pobytu delším než 14 dní

„BONUS“ Balíček služeb pro novomanžele - pro novomanželský pár: 2 polodenní vstupy/os. (rezervace nutná) do wellness centra Le Thermae (bazény s odlišnou teplotou mořské vody pro podvodní masáže, turecké lázně, sauna, kardiofitness a relaxační zóna) a dárek hotelu v podobě 3 lekcí golfu pro začátečníky pro manželský pár a sardský snubní prsten pro nevěstu.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.