Kontakt

Vítejte v cestovní kanceláři SARDEGNA TRAVEL

Udělejte si pohodlí ... dovolená začíná

Se stejnou láskou a nadšením, které chováme pro tento okouzlující ostrov, léta pracujeme na hledání toho nejideálnějšího místa vaší dovolené a na její organizaci. Dovolená na Sardinii bude pro vás dárkem, který vám přinese nezapomenutelné momenty a zasloužený relax. Odpovědí na vaše rozličné a náročné poptávky bude jedinečná a velmi kvalitní nabídka na míru.

Jestliže jste nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme vám sestavit ideální dovolenou na Sardinii. Dovolenou, o jaké jste vždy snili. Budete z ní mít radost bez stresu z její organizace.

Cestovní kancelář SARDEGNA TRAVEL s.r.o.
Slovenská 1, 120 00 Praha 2, Czech Republic
www.sardegnatravel.cz | www.sardinie.cz |


IČO: 271 12 063, DIČ: CZ 271 12 063

Zapsáno v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 97123

OTEVÍRACÍ DOBA
PO-PÁ 9.00-18.00

Emergency Nr.
během letní sezony
1. 6. – 30. 9. 2018
+420 603 212 222

NÁŠ TÝM

100

Antonio Costantino
General Manager

T +420 222 320 129
M +420 602 151 900
E costantino@sardegnatravel.cz

100

Martina Costantino
Commercial Manager

T +420 222 320 129
E martina@sardegnatravel.cz

100

Eva Kolarov
Sales Director

T +420 222 320 120
M +420 722 566 588
E eva@sardegnatravel.cz

100

Lucie Stýskalová, DiS.
Product Manager

Na mateřské dovolené
E styskalova@sardegnatravel.cz

100

Linda Kráčmarová  
Travel Specialist

T +420 222 563 162
M +420 602 158 394
E linda@sardegnatravel.cz

100

Kamila Červená  
Travel Specialist

T +420 222 320 126
E kamila@sardegnatravel.cz

100

Tetiana Baliuk  
Travel Specialist

T +420 222 320 120
E tetiana@sardegnatravel.cz

100

Veronika Maninová, DiS.
Data Specialist

T +420 222 563 162
M +420 702 183 357
E veronika@sardegnatravel.cz

Tamara Stanovská  
Back Office Manager - estero
pro zahraniční partnery

T +420 222 320 129
E tamara@sardegnatravel.cz

Back Office Praha


Po + St
T +420 222 320 126
backoffice@sardegnatravel.cz


Delegát severní Sardinie
Local Representative nord
KONTAKTY aktivní od
1. 6. do 30. 9. 2018
M
assistenzanord@sardegnatravel.cz

  
Delegát jižní Sardinie
Local Representative sud
KONTAKTY aktivní od
1. 6. do 30. 9. 2018
M
assistenzasud@sardegnatravel.cz

Gabriela Kodišová
Accountant

E faktury@sardinie.cz

100

Concept Store Sardinie
Obchod vínem a delikatesami
T +420 222 524 207
E conceptstore@sardinie.cz
W Concept Store Sardinie
F Concept Store Sardinie