Blog

Buongiorno Chia Laguna!

Chia Laguna Resort/Sardegna Travel

Chia Laguna, vyhlášený a opakovaně vyhledávaný resort u našich klientů přichází i pro sezónu 2023 se spoustou novinek, které zajistí celé rodině nezapomenutelnou dovolenou na jižním pobřeží Sardinie.

V sezóně 2023 se můžete nově těšit na:

 • 2 nové padel kurty
 • Animační tým Samarcanda - první italská turistická animační a zábavní společnost
 • Zajímavé aktivity pro děti v rámci dětských klubů  - Cirkusová škola, Mister Chef a Pizza Party, zážitky s dronem, Silence Party, Fluo Party, Insta hry
 • Obohacené sportovní akademie o výjimečné trenéry a nové sportovní disciplíny:
  • Fotbalová akademie s Gianlucou Zambrotte a dalšími legendami
  • Tenisová akademie s Omarem Camporesem a Karlem Nováčkem (bývalý český profesionální tenista)
  • Akademie kalisteniky s gymnastou Jury Chechim
  • Cyklistická akademie s Clauidem Capuccim
Conrad Chia Laguna Sardinia, Chia Laguna Hotel Village a Baia di Chia Resort Sardinia, 3 hotely které jsou součástí resortu Chia Laguna Vám nabídnou kouzelnou atmosféru a prostředí kde se krajina mění s každým vaším krokem. Projdete si úseky zlatých pláží vedoucích k tyrkysově modrému moři, duny zabarvené zelení středomořské vegetace nebo tajné laguny, kde se ladně pohybují růžoví plameňáci.<br><br>

Do 15.4.2023 můžete navíc využít speciální akci - super first minute Buongiorno, která Vám přináší extra slevu 10 % z ceny ubytování. Společně se slevou First Minute můžte tedy ušetřit až 30 % z ceny ubytování ve vybraných termínech. V případě zájmu se neváhejte obrátit na naše specializované prodejce.

Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Archiv článků Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land Cestovní deníky

Poslední články

Chtěla bych žít do sta let?

Otázka, kterou si čas od času položí každý z nás, a která mě napadne při pomyšlení na Modré zóny, oblasti s vysokou koncentrací lidí dožívajících se sta a více let.

 / Kamila Červená

Sardinie, láska na první pohled

Kariéra a vášeň Martiny Costantino, majitelky jediného cestovního operátora v České republice specializovaného na zemi nuragů, "nejkrásnější ostrov Středozemního moře".

 / Giovanni Usai

Sting na Sardinii - srpen 2024

Velký návrat světově uznávaného umělce a držitele 17 cen Grammy. Sting vystoupí na speciálním koncertě v amfiteátru pod hvězdami v Santa Margherita di Pula.

 / © Forte Village Resort

Cagliari Segreta

Jedním z mnoha zážitků, které SARDEGNA TRAVEL doporučuje svým klientům v Cagliari nebo jeho blízkém okolí, je návštěva podzemního města, o kterém ví jen málokdo.

Cestovní deníky  / Monika Marzin