Blog

Buongiorno Chia Laguna!

Chia Laguna Resort/Sardegna Travel 31.3.2023

Chia Laguna, vyhlášený a opakovaně vyhledávaný resort u našich klientů přichází i pro sezónu 2023 se spoustou novinek, které zajistí celé rodině nezapomenutelnou dovolenou na jižním pobřeží Sardinie.

V sezóně 2023 se můžete nově těšit na:

 • 2 nové padel kurty
 • Animační tým Samarcanda - první italská turistická animační a zábavní společnost
 • Zajímavé aktivity pro děti v rámci dětských klubů  - Cirkusová škola, Mister Chef a Pizza Party, zážitky s dronem, Silence Party, Fluo Party, Insta hry
 • Obohacené sportovní akademie o výjimečné trenéry a nové sportovní disciplíny:
  • Fotbalová akademie s Gianlucou Zambrotte a dalšími legendami
  • Tenisová akademie s Omarem Camporesem a Karlem Nováčkem (bývalý český profesionální tenista)
  • Akademie kalisteniky s gymnastou Jury Chechim
  • Cyklistická akademie s Clauidem Capuccim
Conrad Chia Laguna Sardinia, Chia Laguna Hotel Village a Baia di Chia Resort Sardinia, 3 hotely které jsou součástí resortu Chia Laguna Vám nabídnou kouzelnou atmosféru a prostředí kde se krajina mění s každým vaším krokem. Projdete si úseky zlatých pláží vedoucích k tyrkysově modrému moři, duny zabarvené zelení středomořské vegetace nebo tajné laguny, kde se ladně pohybují růžoví plameňáci.<br><br>

Do 15.4.2023 můžete navíc využít speciální akci - super first minute Buongiorno, která Vám přináší extra slevu 10 % z ceny ubytování. Společně se slevou First Minute můžte tedy ušetřit až 30 % z ceny ubytování ve vybraných termínech. V případě zájmu se neváhejte obrátit na naše specializované prodejce.

Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Články o Sardinii Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land Cestovní deníky

Poslední články

Cestovní deník Moniky Marzin: Den druhý

Nevím, jestli se to stává také vám, že se ráno probudíte a nemůžete si vzpomenout, kde jste předchozí večer usínali. Mezi všemi těmi městy, ve kterých jsme žila v průběhu svého života nomáda, se mi občas stalo, že jsem se probudila a říkala jsem si: jsem v Praze, ve Florencii, v Římě? Stačilo rozhrnout závěs a hned jsem měla jasno. Ráj na zemi!

Cestovní deníky  / 29.5.2023  / Monika Marzin

Cestovní deník Moniky Marzin: Den první

Den odjezdu směr Sardinie. Představa měnící se scenérie, mořského vánku vnikajícího do mých plic a jemných, jarních slunečních paprsků na mé kůži mě nabíjí.

Cestovní deníky  / 27.5.2023  / Monika Marzin

Upozornění pro klienty cestující na Sardinii vlastní dopravou: Itálie - záplavy

ACK ČR informuje: MZV ČR upozorňuje na kritickou situaci v souvislosti se záplavami v Itálii, které zasáhly zejména region Emilia-Romagna (Bologna, Forli, Cesena).

Blog  / 18.5.2023  / ACK ČR

Na Sardinii vlastní dopravou

Cestujete vlastní dopravou a hledáte na Sardinii pouze ubytování? Není problém. I v tomto případě jsme tu pro vás! Pokud cestujete automobilem, zde najdete ty nejdůležitější informace.

Blog  / 20.4.2023  / SARDEGNA TRAVEL