Blog

Luxusní resorty přicházejí s exkluzivní nabídkou pro rodiny s dětmi

Sardegna Travel

Nechte se hýčkat v resortech prémiových kolekcí za těch nejlepší podmínek.

Baglioni Resort z kolekce "The Leading Hotels of the World" nabízí odpočinkovou dovolenou nejen pro páry, ale i pro rodiny s dětmi, u jedné z nejkrásnějších pláží oblasti San Teodoro - Lu Impostu, a nově přichází s nabídkou ubytování pro děti až do 18 let zdarma.

7Pines Resort Sardinia, který je součástí "Destination by Hyatt", klade důraz na uvolněný luxu a čistý požitek v autentickém přírodním prostředí a nabízí nyní slevu 50 % z ceny ubytování na 2. pokoj (platí při objednání do 31.7.2023 na pobyty do 31.8.2023 při rezervaci 2 pokojů, pro rodinu 2 dospělí + min 1 dítě do 12 let)

Speciální nabídky je možné kombinovat s ostatními slevami FM/LM.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro bližší informace.

Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Archiv článků Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land Cestovní deníky

Poslední články

Z oázy na talíř

Jedním z exkluzivních zážitků, které jsme měli tu čest prožít se všemi zaměstnanci Sardegna Travel, byla návštěva závodu na chov a zpracování mušlí založeného původně jako konsorcium sardinských rybářů.

 / Monika Marzin

Antonio Costantino a jeho vize pro město Alghero

Během veřejného setkání na zaplněném náměstí Piazza Santa Croce představil Antonio Costantino, kandidát na obecního radního v administrativních volbách v Algheru v roce 2024, podrobnou vizi výzev a příležitostí místního cestovního ruchu. Otázky pokládala novinářka Sara Alivesi a Francesco Marinaro, představitel iniciativy "We Reform Alghero". Debata se dotkla zásadních otázek budoucnosti města a zdůraznila význam přístupu založeného na spolupráci.

 / algheronline.it

Chtěla bych žít do sta let?

Otázka, kterou si čas od času položí každý z nás, a která mě napadne při pomyšlení na Modré zóny, oblasti s vysokou koncentrací lidí dožívajících se sta a více let.

 / Kamila Červená

Sardinie, láska na první pohled

Kariéra a vášeň Martiny Costantino, majitelky jediného cestovního operátora v České republice specializovaného na zemi nuragů, "nejkrásnější ostrov Středozemního moře".

 / Giovanni Usai