Blog

Luxusní resorty přicházejí s exkluzivní nabídkou pro rodiny s dětmi

Sardegna Travel 3.7.2023

Nechte se hýčkat v resortech prémiových kolekcí za těch nejlepší podmínek.

Baglioni Resort z kolekce "The Leading Hotels of the World" nabízí odpočinkovou dovolenou nejen pro páry, ale i pro rodiny s dětmi, u jedné z nejkrásnějších pláží oblasti San Teodoro - Lu Impostu, a nově přichází s nabídkou ubytování pro děti až do 18 let zdarma.

7Pines Resort Sardinia, který je součástí "Destination by Hyatt", klade důraz na uvolněný luxu a čistý požitek v autentickém přírodním prostředí a nabízí nyní slevu 50 % z ceny ubytování na 2. pokoj (platí při objednání do 31.7.2023 na pobyty do 31.8.2023 při rezervaci 2 pokojů, pro rodinu 2 dospělí + min 1 dítě do 12 let)

Speciální nabídky je možné kombinovat s ostatními slevami FM/LM.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro bližší informace.

Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Články o Sardinii Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land Cestovní deníky

Poslední články

Barevné noci v Cagliari

Každý čtvrtek od 9.července do 27.srpna ožijí ulice centra Cagliari až do půlnoci kulturními akcemi, komentovanými prohlídkami, hudebními a gastronomickými akcemi a nákupy pod hvězdami.

Blog  / 22.7.2023  / Sardegna Turismo

Cestovní deník Moniky Marzin: Den sedmý

Míříme k naší poslední destinaci a po cestě se ještě krátce zastavíme v domě Fabrizia de André, známého skladatele konce 70. a začátku 80. let. Básník a kouzelník s melodiemi, které významně ovlivnily důležitou éru a kulturní dědictví, které bude trvat věčně.

Cestovní deníky  / 20.7.2023  / Monika Marzin

Cestovní deník Moniky Marzin: Den šestý

Přesouváme se z místa na místo každý den a poté, co jsme si ušpinily ruce od těsta, nachodily kilometry, projely se na konci při západu slunce a ochutnaly vynikající Cannonau, je nyní čas prozkoumat muzea.

Blog  / 21.6.2023  / Monika Marzin