Cestovní deníky

Den pod širým nebem a objevování nových trekových tras z první ruky

Monika Marzin

Vyrážíme do hor v oblasti Ussassai a jak se blížíme k cíli, cítíme, jak se vzduch postupně ochlazuje. Máme štěstí na optimální teploty pro náš den v přírodě.

Přijíždíme k chatě uprostřed hustého lesního porostu, která slouží i jako občerstvení a kde nás rozeseté v lese vítají kozy a osli. Ideální lákadlo pro ty, kteří se chystají místo navštívit s dětmi.
Náš průvodce už na nás čeká a vezme nás na 3km procházku mezi potůčky, přírodní jezírka a vodopády. Trasa je vhodná také pro starší lidi a děti, samozřejmě s vyhovujícím vybavením. V polovině trasy se ocitneme u krásného přírodního jezírka, která nám, i v říjnu, umožňuje užít si jeho vody ke krátkému koupání. Celá oblast není pokrytá telefonním signálem a je tedy skvělou příležitostí pro odpočinek v přírodě a "odpojení se" v pravém slova smyslu. Vracíme se zpět do restaurace, kde na nás již čekají připravené typické místní dobroty. Salámy, sýry, zelenina, víno a samozřejmě tradiční selátko, které nesmí chybět. Neváhejte nás kontaktovat pro podrobnější informace k Vaší dovolené na míru, ve znamení sportovních zážitků a pobytu v přírodě.


Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Archiv článků Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land Cestovní deníky

Poslední články

Sardinie, láska na první pohled

Kariéra a vášeň Martiny Costantino, majitelky jediného cestovního operátora v České republice specializovaného na zemi nuragů, "nejkrásnější ostrov Středozemního moře".

 / Giovanni Usai

Sting na Sardinii - srpen 2024

Velký návrat světově uznávaného umělce a držitele 17 cen Grammy. Sting vystoupí na speciálním koncertě v amfiteátru pod hvězdami v Santa Margherita di Pula.

 / © Forte Village Resort

Cagliari Segreta

Jedním z mnoha zážitků, které SARDEGNA TRAVEL doporučuje svým klientům v Cagliari nebo jeho blízkém okolí, je návštěva podzemního města, o kterém ví jen málokdo.

Cestovní deníky  / Monika Marzin

Koně z Giary

Ponořte se do hlubin přírody a zapomeňte na cokoliv dalšího. To Vás čeká, pokud se s námi rozhodnete prozkoumat park Giara.

Cestovní deníky  / Monika Marzin