Blog

Na vyžádání = tarify revenue

Sardegna Travel

Abychom mohli i nadále dostát svým slibům o garanci ceny* u nabízených služeb, rozhodli jsme se uvádět některé hotely bez cen s hláškou "NA VYŽÁDÁNÍ."

Ve chvíli, kdy mnozí z našich partnerů přešli k dynamickým cenám, vycházejících z komplexního procesu revenue operací, chceme být schopni Vám vždy poskytnout aktuální platnou cenu, za kterou si můžeme stát. Ceny pokojů se nejčastěji mění v závislosti na obsazenosti hotelu, což znamená, že zpravidla při nakupování s předstihem můžete svou dovolenou zakoupit za výrazně výhodnější cenu než při koupi na poslední chvíli.

Spolupráce s danými ubytovateli probíhá na základě platných uzavřených smluv a cena vždy odpovídá oficiální ceně hotelu bez jakéhokoli navýšení, včetně platnosti veškerých slev pro stálé klienty hotelu, novomanželské slevy, slevy pro seniory a další.

Ubytování si můžete v naší CK sjednat jako samostatnou službu, či jako součást kompletního zájezdového balíčku s dopravou, transfery, pronájem auta a službami delegáta.

"Na vyžádání" Vám s radostí nacení naši zkušení prodejci. Hotely i letoviska osobně známe a rádi Vám pomůžeme s výběrem.

*Garantujeme maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na přímé lety z Prahy na Sardinii, nabízená přímo leteckou společností či z jiných reálných prodejních kanálů. Jakožto přímý partner naprosté většiny ubytovatelů na Sardinii garantujeme maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na ubytování a služby, nabízená přímo hotelem či z jiných reálných prodejních kanálů.Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Archiv článků Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land Cestovní deníky

Poslední články

Z oázy na talíř

Jedním z exkluzivních zážitků, které jsme měli tu čest prožít se všemi zaměstnanci Sardegna Travel, byla návštěva závodu na chov a zpracování mušlí založeného původně jako konsorcium sardinských rybářů.

 / Monika Marzin

Antonio Costantino a jeho vize pro město Alghero

Během veřejného setkání na zaplněném náměstí Piazza Santa Croce představil Antonio Costantino, kandidát na obecního radního v administrativních volbách v Algheru v roce 2024, podrobnou vizi výzev a příležitostí místního cestovního ruchu. Otázky pokládala novinářka Sara Alivesi a Francesco Marinaro, představitel iniciativy "We Reform Alghero". Debata se dotkla zásadních otázek budoucnosti města a zdůraznila význam přístupu založeného na spolupráci.

 / algheronline.it

Chtěla bych žít do sta let?

Otázka, kterou si čas od času položí každý z nás, a která mě napadne při pomyšlení na Modré zóny, oblasti s vysokou koncentrací lidí dožívajících se sta a více let.

 / Kamila Červená

Sardinie, láska na první pohled

Kariéra a vášeň Martiny Costantino, majitelky jediného cestovního operátora v České republice specializovaného na zemi nuragů, "nejkrásnější ostrov Středozemního moře".

 / Giovanni Usai