Blog

Na vyžádání = tarify revenue

Sardegna Travel 20.1.2023

Abychom mohli i nadále dostát svým slibům o garanci ceny* u nabízených služeb, rozhodli jsme se uvádět některé hotely bez cen s hláškou "NA VYŽÁDÁNÍ."

Ve chvíli, kdy mnozí z našich partnerů přešli k dynamickým cenám, vycházejících z komplexního procesu revenue operací, chceme být schopni Vám vždy poskytnout aktuální platnou cenu, za kterou si můžeme stát. Ceny pokojů se nejčastěji mění v závislosti na obsazenosti hotelu, což znamená, že zpravidla při nakupování s předstihem můžete svou dovolenou zakoupit za výrazně výhodnější cenu než při koupi na poslední chvíli.

Spolupráce s danými ubytovateli probíhá na základě platných uzavřených smluv a cena vždy odpovídá oficiální ceně hotelu bez jakéhokoli navýšení, včetně platnosti veškerých slev pro stálé klienty hotelu, novomanželské slevy, slevy pro seniory a další.

Ubytování si můžete v naší CK sjednat jako samostatnou službu, či jako součást kompletního zájezdového balíčku s dopravou, transfery, pronájem auta a službami delegáta.

"Na vyžádání" Vám s radostí nacení naši zkušení prodejci. Hotely i letoviska osobně známe a rádi Vám pomůžeme s výběrem.

*Garantujeme maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na přímé lety z Prahy na Sardinii, nabízená přímo leteckou společností či z jiných reálných prodejních kanálů. Jakožto přímý partner naprosté většiny ubytovatelů na Sardinii garantujeme maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na ubytování a služby, nabízená přímo hotelem či z jiných reálných prodejních kanálů.Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Články o Sardinii Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land

Poslední články

Sardinie - Jaro Podzim

V návaznosti na odstartování projektu Up for Travelers, které proběhlo 11. května 2022 v barokní kapli Italského kulturního institutu v Praze, a který se soustředí především na udržitelnost, ekologii a digitalizaci cestovního ruchu, jsme ve středu 30. listopadu představili projekt Sardinie - Jaro, podzim, jehož úkolem je představit českému cestovateli ostrov i mimo klasickou letní sezónu.

Blog  / 14.12.2022  / Sardegna Travel

Podzim v Barbagii - Otevřené dvorky

Nechte se unést fascinujícími příběhy, které umožní Sardinii a jejím obyvatelům předvést se ve své nejčistší podobě a ukázat světu neobyčejnou krásu, kterou nabízí.

Blog  / 31.8.2022  / Sardegna Travel
Punta Molentis

Pláže s omezeným počtem návštěvníků

V zájmu ochrany přírodního dědictví nejkrásnějších pláží na Sardinii se mnoho obcí rozhodlo zavést nová pravidla, aby se zabránilo přeplnění turisty na nejoblíbenějších plážích sardinského pobřeží. Pro sezónu 2022 jich opět několik přibylo a které to tedy jsou?

Blog  / 25.5.2022  / SARDEGNA TRAVEL