Blog

Na vyžádání = tarify revenue

Sardegna Travel 20.1.2023

Abychom mohli i nadále dostát svým slibům o garanci ceny* u nabízených služeb, rozhodli jsme se uvádět některé hotely bez cen s hláškou "NA VYŽÁDÁNÍ."

Ve chvíli, kdy mnozí z našich partnerů přešli k dynamickým cenám, vycházejících z komplexního procesu revenue operací, chceme být schopni Vám vždy poskytnout aktuální platnou cenu, za kterou si můžeme stát. Ceny pokojů se nejčastěji mění v závislosti na obsazenosti hotelu, což znamená, že zpravidla při nakupování s předstihem můžete svou dovolenou zakoupit za výrazně výhodnější cenu než při koupi na poslední chvíli.

Spolupráce s danými ubytovateli probíhá na základě platných uzavřených smluv a cena vždy odpovídá oficiální ceně hotelu bez jakéhokoli navýšení, včetně platnosti veškerých slev pro stálé klienty hotelu, novomanželské slevy, slevy pro seniory a další.

Ubytování si můžete v naší CK sjednat jako samostatnou službu, či jako součást kompletního zájezdového balíčku s dopravou, transfery, pronájem auta a službami delegáta.

"Na vyžádání" Vám s radostí nacení naši zkušení prodejci. Hotely i letoviska osobně známe a rádi Vám pomůžeme s výběrem.

*Garantujeme maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na přímé lety z Prahy na Sardinii, nabízená přímo leteckou společností či z jiných reálných prodejních kanálů. Jakožto přímý partner naprosté většiny ubytovatelů na Sardinii garantujeme maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na ubytování a služby, nabízená přímo hotelem či z jiných reálných prodejních kanálů.Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Články o Sardinii Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land Cestovní deníky

Poslední články

Barevné noci v Cagliari

Každý čtvrtek od 9.července do 27.srpna ožijí ulice centra Cagliari až do půlnoci kulturními akcemi, komentovanými prohlídkami, hudebními a gastronomickými akcemi a nákupy pod hvězdami.

Blog  / 22.7.2023  / Sardegna Turismo

Cestovní deník Moniky Marzin: Den sedmý

Míříme k naší poslední destinaci a po cestě se ještě krátce zastavíme v domě Fabrizia de André, známého skladatele konce 70. a začátku 80. let. Básník a kouzelník s melodiemi, které významně ovlivnily důležitou éru a kulturní dědictví, které bude trvat věčně.

Cestovní deníky  / 20.7.2023  / Monika Marzin

Luxusní resorty přicházejí s exkluzivní nabídkou pro rodiny s dětmi

Nechte se hýčkat v resortech prémiových kolekcí za těch nejlepší podmínek.

Blog  / 3.7.2023  / Sardegna Travel

Cestovní deník Moniky Marzin: Den šestý

Přesouváme se z místa na místo každý den a poté, co jsme si ušpinily ruce od těsta, nachodily kilometry, projely se na konci při západu slunce a ochutnaly vynikající Cannonau, je nyní čas prozkoumat muzea.

Blog  / 21.6.2023  / Monika Marzin