Blog

Připravujeme pro Vás nabídku na sezónu 2021

SARDEGNA TRAVEL 22.10.2020

A v mezičase bychom se s Vámi rádi podělili o nově nabyté zkušenosti, poděkování i novinky na které se můžete těšit.

Cestovní ruch je velmi dynamické odvětví, ve kterém jsme mnohokrát museli zasahovat do organizace našich zájezdů. Ať už se jednalo o překotný vývoj v letecké dopravě, raketovou digitalizaci nebo třeba silně rodící se konkurenci. Vždy jsme si náš post leadera v prodeji Sardinie v České Republice obhájili a věříme, že ho obhájíme i tentokrát.

Pandemie Covid 19 se nesmazatelně zapsala do životů a podnikání mnoha osob na celém světě. Je to obrovská lidská i ekonomická tragédie. I naši firmu šokujícím rozsahem a rychlostí poškodila. I přes to, každá mince má dvě strany a my jsme si upevnili důležitost následujících hlavních pozitiv.

  • Jsme svou podstatou proti globalizaci a konzumerismu. Cítíme touhu, až potřebu zachovat svéráznost, tradice a zvyklosti jednotlivých států, národů, rodin. Jsme pro udržitelnost, smysluplnost a kvalitu oproti kvantitě. S mnohými partnery i klienty nás sbližuje právě tento pohled na svět, život, ale i cestování. Abychom se Vám přiblížili ještě více než kdy předtím, vytváříme programy, kde Vám my osobně budeme průvodci a přiblížíme Vám naše Punti di vista (úhly pohledu). Již brzy naleznete v naší nabídce tyto zájezdy. Věříme, že Vás nová témata zaujmou.

  • Dynamika a flexibilita menší firmy, nám v době mnohých překotných zvratů umožňuje okamžité reakce.
  • Výjimečná destinace láká výjimečné klienty - mnohokrát děkujeme Vám všem, kteří jste byli otevření a po získání veškerých potřebných informací vycestovali a osobně se přesvědčili, že nebylo větším rizikem odjet do Vaší oblíbené destinace, než zůstat doma. Načerpali jste kvalitní palivo v podobě perfektní kombinace výborného jídla, blahodárného sluníčka a průzračného moře, které Vám v zimním období poslouží jako náhradní baterie. Nám jste umožnili částečně čerpat uhrazené zálohy v zahraničí a tím snížit velký finanční propad a našim partnerům zachovat práci alespoň pro část svých zaměstnanců.

Sezóna 2020 byla pro celý cestovní ruch zlým snem, ale díky stabilním a seriózním partnerům, ke kterým patří i letecká společnost Smartwings, se nám podařilo odlétat bez změny cen, dat i časů letů 3/4 letní sezóny na Sardinii - Cagliari. Pro obě strany bylo znovu potvrzení svých závazků, i když redukovaných, velkým riskem, ale i výzvou. Díky Vám, našim společným klientům, se nám tento krok nevymstil. Bohužel odhodlaných a připravených bojovat nás bylo opravdu málo. A přitom právě seriózní přístup vedení letecké společnosti volal po podpoře ze stran cestovních kanceláří. Velký dík letecké společnosti.


Novinky

SARDEGNA TRAVEL využívá nových technologií ke zvyšování efektivity a v době Covidové zavádí smart working. On-line rezervační program zůstává téměř beze změn. Věnuje se jeho funkčnosti a přehlednosti. Současně se zaměřuje na neustálou aktualizaci internetových stránek www.sardinie.cz. Využívání klientského rozhraní na webových stránkách dostává nový rozměr, zákazníci mají přístup k odbavení, zároveň přispívá k pružnějšímu předávání adekvátních a celistvých informací klientům ck, což v dnešní době klienti ocení více než kdy předtím. Vzhledem k našemu postavení a minulosti jednáme s Regionem Sardinie o postu tzv. ambasádorské ck, kdy za přímé podpory regionu rozšíří ck svou činnost o informační službu pro širokou veřejnost, nejen pro své klienty.

Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Články o Sardinii Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land

Poslední články

Sardinie je od 1. března v tzv. bílé zóně

Přinášíme Vám aktuální informace o vývoji pandemie na ostrově.

Blog (v2)  / 16.2.2021  / SARDEGNA TRAVEL

Filmová Sardinie zbavená stereotypů

Kulturní a přírodní dědictví Sardinie představí projekt s názvem Sardinie. Divuplný ostrov, který vznikl z iniciativy Italského kulturního institutu v Praze. Otevře jej 26. ledna oceňovaný film Muž, který koupil Měsíc (2018) režiséra Paola Zuccy, který přináší ironický pohled na některá klišé spojená se Sardinií.

Blog  / 25.1.2021  / Lidovky.cz
Mořské dno, Villasimius, Sardinie

Udržitelné cestování

Jste udržitelní turisté nebo uvědomělí cestovatelé? Základní charakteristiky, chování a odpovědnosti.

Blog  / 12.1.2021  / SARDEGNA TRAVEL