Blog

Barevné noci v Cagliari

Sardegna Turismo 22.7.2023

Každý čtvrtek od 9.července do 27.srpna ožijí ulice centra Cagliari až do půlnoci kulturními akcemi, komentovanými prohlídkami, hudebními a gastronomickými akcemi a nákupy pod hvězdami.

Projděte se živými ulicemi centra města, vydejte se nakupovat a objevujte sugestivní itineráře, aniž byste zapomněli na potěšení z aperitivu nebo večeře založené na cagliarských specialitách v jedné z mnoha restaurací v historickém centru.

"Notti Colorate" (Barevné noci) je důležitá iniciativa podporovaná magistrátem města Cagliari, zaměřená na vybudování jednotné nabídky pro občany a turisty v Cagliari a pobřežních letoviskách během letních večerů, nabízející představu otevřeného a využitelného města.

Každý čtvrtek zůstane město a zejména jeho historické centrum otevřené až do půlnoci.


Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Články o Sardinii Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land Cestovní deníky

Poslední články

Cestovní deník Moniky Marzin: Den sedmý

Míříme k naší poslední destinaci a po cestě se ještě krátce zastavíme v domě Fabrizia de André, známého skladatele konce 70. a začátku 80. let. Básník a kouzelník s melodiemi, které významně ovlivnily důležitou éru a kulturní dědictví, které bude trvat věčně.

Cestovní deníky  / 20.7.2023  / Monika Marzin

Luxusní resorty přicházejí s exkluzivní nabídkou pro rodiny s dětmi

Nechte se hýčkat v resortech prémiových kolekcí za těch nejlepší podmínek.

Blog  / 3.7.2023  / Sardegna Travel

Cestovní deník Moniky Marzin: Den šestý

Přesouváme se z místa na místo každý den a poté, co jsme si ušpinily ruce od těsta, nachodily kilometry, projely se na konci při západu slunce a ochutnaly vynikající Cannonau, je nyní čas prozkoumat muzea.

Blog  / 21.6.2023  / Monika Marzin