Blog

Barevné noci v Cagliari

Sardegna Turismo

Každý čtvrtek od 9.července do 27.srpna ožijí ulice centra Cagliari až do půlnoci kulturními akcemi, komentovanými prohlídkami, hudebními a gastronomickými akcemi a nákupy pod hvězdami.

Projděte se živými ulicemi centra města, vydejte se nakupovat a objevujte sugestivní itineráře, aniž byste zapomněli na potěšení z aperitivu nebo večeře založené na cagliarských specialitách v jedné z mnoha restaurací v historickém centru.

"Notti Colorate" (Barevné noci) je důležitá iniciativa podporovaná magistrátem města Cagliari, zaměřená na vybudování jednotné nabídky pro občany a turisty v Cagliari a pobřežních letoviskách během letních večerů, nabízející představu otevřeného a využitelného města.

Každý čtvrtek zůstane město a zejména jeho historické centrum otevřené až do půlnoci.


Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Archiv článků Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land Cestovní deníky

Poslední články

Chtěla bych žít do sta let?

Otázka, kterou si čas od času položí každý z nás, a která mě napadne při pomyšlení na Modré zóny, oblasti s vysokou koncentrací lidí dožívajících se sta a více let.

 / Kamila Červená

Sardinie, láska na první pohled

Kariéra a vášeň Martiny Costantino, majitelky jediného cestovního operátora v České republice specializovaného na zemi nuragů, "nejkrásnější ostrov Středozemního moře".

 / Giovanni Usai

Sting na Sardinii - srpen 2024

Velký návrat světově uznávaného umělce a držitele 17 cen Grammy. Sting vystoupí na speciálním koncertě v amfiteátru pod hvězdami v Santa Margherita di Pula.

 / © Forte Village Resort

Cagliari Segreta

Jedním z mnoha zážitků, které SARDEGNA TRAVEL doporučuje svým klientům v Cagliari nebo jeho blízkém okolí, je návštěva podzemního města, o kterém ví jen málokdo.

Cestovní deníky  / Monika Marzin