Blog

Sardinie - Jaro Podzim

Sardegna Travel 14.12.2022

V návaznosti na odstartování projektu Up for Travelers, které proběhlo 11. května 2022 v barokní kapli Italského kulturního institutu v Praze, a který se soustředí především na udržitelnost, ekologii a digitalizaci cestovního ruchu, jsme ve středu 30. listopadu představili projekt Sardinie - Jaro, podzim, jehož úkolem je představit českému cestovateli ostrov i mimo klasickou letní sezónu.

Během recepce v kongresovém sále hotelu Ambassador Zlatá Husa v Praze, jsme přivítali přibližně 70 hostů včetně novinářů, názorových vůdců, klientů, cestovních kanceláří a touroperátorů, kterým zde generální ředitel Sardegna Travel, Antonio Costantino, představil a ilustroval některé turistické itineráře pro udržitelné cestování, kdy je sardinské území interpretováno jako multifunkční prostor, který lze zažít i mimo klasickou letní sezónu. „Na ostrov Sardinie přivádíme cestovatele z České republiky již 20 let a pomáháme jim objevovat jeho nejautentičtější stránku, méně navštěvovaná místa a typické rysy - vyzdvihl Costantino. Od letošního roku chceme v souladu s Evropskou směrnicí a prostřednictvím provozních nástrojů Up for Travellers posílit naše cesty jako cesty k objevování jarních a podzimních rysů ostrova a oslovit ty cestovatele, kteří hledají autentické zážitky, emoce a vjemy." V souvislosti se zkvalitněním služeb se 1. prosince 2022, v Praze, setkal obchodní ředitel letiště Cagliari, David Crognaletti, se zástupci letecké společnosti Smartwings, aby požádal o přímé spojení z ČR na Sardinii také na jaře a na podzim. Návrh byl se zájmem přijat a v současné době se posuzuje.

Iniciativu propaguje Sardegna Travel pod záštitou Italsko-české obchodní a průmyslové komory a Autonomní oblasti Sardinie, jakožto člen ACK ČR - Asociace cestovních kanceláří České republiky.

V naší nabídce tak můžete nově najít skupinové či individuální tematické zájezdy i mimo hlavní letní sezónu. Zima na Sardinii probíhá ve znamení karnevalů, jaro je ideální pro poznávání přírody, archeologie a kultury a podzim se nese ve znamení tradic, zvyků a originálních receptur jednotlivých oblastí.

U příležitosti 20 let Sardegna Travel pořádáme v sezóně 2023 také 3 týdenní poznávací zájezdy, na kterých vás doprovodí naši prodejci. Za tajemstvím dlouhověkosti se tak vydáte s Kamilou, nejvyhlášenější sardinská vína ochutnáte s Darinou a individuální rodiče s dětmi potěší společnost prodejkyně Lucie.

 

Tematické zájezdy najdete ZDE


Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Články o Sardinii Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land

Poslední články

Na vyžádání = tarify revenue

Abychom mohli i nadále dostát svým slibům o garanci ceny* u nabízených služeb, rozhodli jsme se uvádět některé hotely bez cen s hláškou "NA VYŽÁDÁNÍ."

Blog  / 20.1.2023  / Sardegna Travel

Podzim v Barbagii - Otevřené dvorky

Nechte se unést fascinujícími příběhy, které umožní Sardinii a jejím obyvatelům předvést se ve své nejčistší podobě a ukázat světu neobyčejnou krásu, kterou nabízí.

Blog  / 31.8.2022  / Sardegna Travel
Punta Molentis

Pláže s omezeným počtem návštěvníků

V zájmu ochrany přírodního dědictví nejkrásnějších pláží na Sardinii se mnoho obcí rozhodlo zavést nová pravidla, aby se zabránilo přeplnění turisty na nejoblíbenějších plážích sardinského pobřeží. Pro sezónu 2022 jich opět několik přibylo a které to tedy jsou?

Blog  / 25.5.2022  / SARDEGNA TRAVEL