Blog

Sardinie - Jaro Podzim

Sardegna Travel

V návaznosti na odstartování projektu Up for Travelers, které proběhlo 11. května 2022 v barokní kapli Italského kulturního institutu v Praze, a který se soustředí především na udržitelnost, ekologii a digitalizaci cestovního ruchu, jsme ve středu 30. listopadu představili projekt Sardinie - Jaro, podzim, jehož úkolem je představit českému cestovateli ostrov i mimo klasickou letní sezónu.

Během recepce v kongresovém sále hotelu Ambassador Zlatá Husa v Praze, jsme přivítali přibližně 70 hostů včetně novinářů, názorových vůdců, klientů, cestovních kanceláří a touroperátorů, kterým zde generální ředitel Sardegna Travel, Antonio Costantino, představil a ilustroval některé turistické itineráře pro udržitelné cestování, kdy je sardinské území interpretováno jako multifunkční prostor, který lze zažít i mimo klasickou letní sezónu. „Na ostrov Sardinie přivádíme cestovatele z České republiky již 20 let a pomáháme jim objevovat jeho nejautentičtější stránku, méně navštěvovaná místa a typické rysy - vyzdvihl Costantino. Od letošního roku chceme v souladu s Evropskou směrnicí a prostřednictvím provozních nástrojů Up for Travellers posílit naše cesty jako cesty k objevování jarních a podzimních rysů ostrova a oslovit ty cestovatele, kteří hledají autentické zážitky, emoce a vjemy." V souvislosti se zkvalitněním služeb se 1. prosince 2022, v Praze, setkal obchodní ředitel letiště Cagliari, David Crognaletti, se zástupci letecké společnosti Smartwings, aby požádal o přímé spojení z ČR na Sardinii také na jaře a na podzim. Návrh byl se zájmem přijat a v současné době se posuzuje.

Iniciativu propaguje Sardegna Travel pod záštitou Italsko-české obchodní a průmyslové komory a Autonomní oblasti Sardinie, jakožto člen ACK ČR - Asociace cestovních kanceláří České republiky.

V naší nabídce tak můžete nově najít skupinové či individuální tematické zájezdy i mimo hlavní letní sezónu. Zima na Sardinii probíhá ve znamení karnevalů, jaro je ideální pro poznávání přírody, archeologie a kultury a podzim se nese ve znamení tradic, zvyků a originálních receptur jednotlivých oblastí.

U příležitosti 20 let Sardegna Travel pořádáme v sezóně 2023 také 3 týdenní poznávací zájezdy, na kterých vás doprovodí naši prodejci. Za tajemstvím dlouhověkosti se tak vydáte s Kamilou, nejvyhlášenější sardinská vína ochutnáte s Darinou a individuální rodiče s dětmi potěší společnost prodejkyně Lucie.

 

Tematické zájezdy najdete ZDE


Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Archiv článků Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land Cestovní deníky

Poslední články

Sardinie, láska na první pohled

Kariéra a vášeň Martiny Costantino, majitelky jediného cestovního operátora v České republice specializovaného na zemi nuragů, "nejkrásnější ostrov Středozemního moře".

 / Giovanni Usai

Sting na Sardinii - srpen 2024

Velký návrat světově uznávaného umělce a držitele 17 cen Grammy. Sting vystoupí na speciálním koncertě v amfiteátru pod hvězdami v Santa Margherita di Pula.

 / © Forte Village Resort

Cagliari Segreta

Jedním z mnoha zážitků, které SARDEGNA TRAVEL doporučuje svým klientům v Cagliari nebo jeho blízkém okolí, je návštěva podzemního města, o kterém ví jen málokdo.

Cestovní deníky  / Monika Marzin

Koně z Giary

Ponořte se do hlubin přírody a zapomeňte na cokoliv dalšího. To Vás čeká, pokud se s námi rozhodnete prozkoumat park Giara.

Cestovní deníky  / Monika Marzin