Sting na Sardinii - srpen 2024

© Forte Village Resort

Velký návrat světově uznávaného umělce a držitele 17 cen Grammy. Sting vystoupí na speciálním koncertě v amfiteátru pod hvězdami v Santa Margherita di Pula.

Sting, v doprovodu elektrizující rockové kapely, vystoupí v sobotu 3.srpna 2024 od 21 hodin a přinese s sebou nejoblíbenější hity z celé své slavné kariéry jak jako člen skupiny Police, tak jako sólový umělec.
Koncert nabídne nesmrtelné klasiky jako "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take, "Message in a Bottle" a mnoho dalších ikonických písní. Poslední Stingova vystoupení byla chválena a označována za "masterclass" deníkem The Times ve Spojeném Království: "Sting zůstává nezpochybnitelně zručným interpretem s repertoárem zlata", deník The Telegraph ho označil za "vzácnou lahůdku" a The Guardian ho za jeho vznešenou popovou alchymii chválil jako "téměř nevyrovnatelného" umělce.

Forte Arena
Divadlo absolutní prestiže a svůdnosti, ponořené do přírody jižní Sardinie, chráněné horami Capoterra a dvěma majestátními dřevěnými sloupy. Oválný tvar připomíná římské amfiteátrum, zvuková a světelná technologie směřuje do budoucnosti a umožňuje uspořádat nejrůznější události od symfonických koncertů po ty populární, od opery po balet. S jevištěm 800 m2 a hledištěm pro 5 000 diváků je Forte Arena nejcharismatičtějším a nejoriginálnějším místem pro hvězdy světového formátu, kterým dokáže vyniknout a předat publiku intenzivní zážitky.

Pro bližší informace, zajištění ubytování a vstupenek nás neváhejte kontaktovat.Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Archiv článků Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land Cestovní deníky

Poslední články

Sardinie, láska na první pohled

Kariéra a vášeň Martiny Costantino, majitelky jediného cestovního operátora v České republice specializovaného na zemi nuragů, "nejkrásnější ostrov Středozemního moře".

 / Giovanni Usai

Cagliari Segreta

Jedním z mnoha zážitků, které SARDEGNA TRAVEL doporučuje svým klientům v Cagliari nebo jeho blízkém okolí, je návštěva podzemního města, o kterém ví jen málokdo.

Cestovní deníky  / Monika Marzin

Koně z Giary

Ponořte se do hlubin přírody a zapomeňte na cokoliv dalšího. To Vás čeká, pokud se s námi rozhodnete prozkoumat park Giara.

Cestovní deníky  / Monika Marzin