Sting na Sardinii - srpen 2024

© Forte Village Resort

Velký návrat světově uznávaného umělce a držitele 17 cen Grammy. Sting vystoupí na speciálním koncertě v amfiteátru pod hvězdami v Santa Margherita di Pula.

Sting, v doprovodu elektrizující rockové kapely, vystoupí v sobotu 3.srpna 2024 od 21 hodin a přinese s sebou nejoblíbenější hity z celé své slavné kariéry jak jako člen skupiny Police, tak jako sólový umělec.
Koncert nabídne nesmrtelné klasiky jako "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take, "Message in a Bottle" a mnoho dalších ikonických písní. Poslední Stingova vystoupení byla chválena a označována za "masterclass" deníkem The Times ve Spojeném Království: "Sting zůstává nezpochybnitelně zručným interpretem s repertoárem zlata", deník The Telegraph ho označil za "vzácnou lahůdku" a The Guardian ho za jeho vznešenou popovou alchymii chválil jako "téměř nevyrovnatelného" umělce.

Forte Arena
Divadlo absolutní prestiže a svůdnosti, ponořené do přírody jižní Sardinie, chráněné horami Capoterra a dvěma majestátními dřevěnými sloupy. Oválný tvar připomíná římské amfiteátrum, zvuková a světelná technologie směřuje do budoucnosti a umožňuje uspořádat nejrůznější události od symfonických koncertů po ty populární, od opery po balet. S jevištěm 800 m2 a hledištěm pro 5 000 diváků je Forte Arena nejcharismatičtějším a nejoriginálnějším místem pro hvězdy světového formátu, kterým dokáže vyniknout a předat publiku intenzivní zážitky.

Pro bližší informace, zajištění ubytování a vstupenek nás neváhejte kontaktovat.Sdílení

Kategorie článků

Vše Sport na Sardinii Archiv článků Cestovní průvodce Kulturní dědictví Videa o Sardinii I Land Cestovní deníky

Poslední články

Z oázy na talíř

Jedním z exkluzivních zážitků, které jsme měli tu čest prožít se všemi zaměstnanci Sardegna Travel, byla návštěva závodu na chov a zpracování mušlí založeného původně jako konsorcium sardinských rybářů.

 / Monika Marzin

Antonio Costantino a jeho vize pro město Alghero

Během veřejného setkání na zaplněném náměstí Piazza Santa Croce představil Antonio Costantino, kandidát na obecního radního v administrativních volbách v Algheru v roce 2024, podrobnou vizi výzev a příležitostí místního cestovního ruchu. Otázky pokládala novinářka Sara Alivesi a Francesco Marinaro, představitel iniciativy "We Reform Alghero". Debata se dotkla zásadních otázek budoucnosti města a zdůraznila význam přístupu založeného na spolupráci.

 / algheronline.it

Chtěla bych žít do sta let?

Otázka, kterou si čas od času položí každý z nás, a která mě napadne při pomyšlení na Modré zóny, oblasti s vysokou koncentrací lidí dožívajících se sta a více let.

 / Kamila Červená

Sardinie, láska na první pohled

Kariéra a vášeň Martiny Costantino, majitelky jediného cestovního operátora v České republice specializovaného na zemi nuragů, "nejkrásnější ostrov Středozemního moře".

 / Giovanni Usai