Vyjížďky na koni

Z lokalit:

 • Chia
 • Další netradiční zážitek pro Vás může být právě projížďka na koni.


  Milovníci zvířat, krásné přírody a dechberoucích vyhlídek by si tuto příležitost neměli nechat ujít. Jízdárny nabízí široký výběr možností vyjížděk na koni, a to jak pro dospělé, tak pro děti, odborníky i začátečníky. Díky kvalifikovaným jezdeckým zkušenostem a důvěryhodným koním Vám jistě zůstanou nezapomenutelné zážitky z kteréhokoli výletu. Někteří koně jsou připraveni i pro úplné začátečníky. Objevte zázraky jižní Sardinie a krásné pláže kolem Chia z koňského sedla. Seznamte se s vůněmi ostrovních středomořských křovin a nedotčených míst, kde vládne příroda. Zkušený instruktor Vás povede nádhernou sardskou přírodou často i po mořském břehu.

  Možnosti tras výletů:
  ● Cala Cipolla (1 hodina), objedete lagunu Spartivento, kde žijí růžový plameňáci a projdete za pláží su Giudeu.
  ● Faro Capo Spartivento (2 hodiny), poté co dorazíte do zátoky s pláží Cipolla pokračujete do kopce k majáku Spartivento, který v současné době slouží jako excluzivní hotel. Výhledy, které si můžete vychutnat jsou opravdu úchvatné.
  ● Nuraghe Riu Perdosu (3 hodiny), velmi sugestivní cesta typickým středomořským křovinatým porostem plná jeho vůně, od prehistorické nuraghe můžete obdivovat celé pobřeží od Chia po Tuerredda a Capo Malfatano.

  Jednotlivé exkurze jsou přizpůsobovány konkrétním zkušenostem jezdců. Pro vyjížďky se používají sedla a udidlo s opratěmi.

  Pro dospělé a děti jsou k dispozici jezdecké helmy a vesty. Noste prosím dlouhé kalhoty a vhodnou obuv. Samozřejmostí je sjednané pojištění.

  Ve velmi teplých dnech se výlet koná v časných ranních nebo večerních hodinách.