Moře a hory džípem

Z lokalit:

 • Cagliari; Pula; Santa Margherita di Pula; Chia

 • Velmi oblíbený výlet Vám umožní objevit dva různé obdivuhodné světy, jakými jsou sardinské hory a pláže!

  Můžete těšit na osvěžující zastávku v zalesněných horách nad Domus de Maria. Dále na zhruba 3 hodinovou zastávku na koupání na plážích Su Giudeu a Cala Cipolla, obě lze navštívit pěšky ze stejného místa příjezdu. K dispozici Vám budou šnorchlovací soupravy (pláž Tuerredda navštívíte pouze v případě, že jsou volná místa - od roku 2020 patří mezi pláže s omezením počtu osob) Projedete si jak panoramatické trasy pro 4x4 mezi horami a mořem vnořenými do středomořské křovinaté vegetace, tak panoramatickou silnici s výhledem na moře. Vytipované foto zastávky s unikátnímy výhledy, ze kterých můžete obdivovat místní krajinu od pestrobarevné palety místního moře po pozoruhodnosti divokých sardinských hor, ocení nejen fotografové.

  Strava není zahrnuta v ceně, ale téměř na každé zastávce budou bary, kde je možné se občerstvit.

  Džíp bude odjíždět z Cagliari, Piazza Yenne v 9:30 a opět zde skončí v 17:30, vyzvednutí v hotelech je zahrnuto v ceně (Cagliari, Pula, Santa Margherita di Pula). Pokud pobýváte v Pule či Santa Margherita di Pula, bude čas vyzvednutí cca o 45 - 60 minut déle a návrat do hotelu dříve).

  Během výletu si můžete koupit jídlo i pití, ale neváhejte si s sebou vzít vše, co potřebujete. Plavky, ručník, opalovací krém a hlavně touhu objevovat okouzlující pláže. Každý účastník si může vzít s sebou zavazadlo, které může mít u nohou. V džípu je nabatůžky či tašky dostatek místa. Jako obuv Vám stačí žabky / tenisky, nechodíte, 4x4 běhá za Vás. Ale pokud chcete, můžete se vydat na procházky k pobřežní strážní věži, nebo na vyhlídky během zastávek na koupání.

  Nechte se vézt místo toho, abyste si museli pohrávat s mapami a provozem, dorazíte přímo na zajímavá místa bez hledání a placení parkování, objevíte jinak nepřístupné hory, poznáte nové lidi a váš úkol bude příjemný, sedět na palubě a bavit se.

  Výlet je s výkladem v italském / anglickém jazyce, upřesní delegát. Během výletu je možné využít interaktivního audioprůvodce viz. Odbavení.