Mluvit o dovolené je vždy vzrušující a plné nadšení

Rok 2020 byl rokem plným strachu, odříkání a ještě stále ho prožíváme s velkými obavami. Právě proto je přemýšlení o cestování a plánování dovolené něco, díky čemu se cítíme naživu, sníme a pomáhá nám to cítit se lépe. Odletět či odjet na dovolenou se stalo téměř "základní lidskou potřebou", protože dnes, ještě více než dříve, je dovolená okamžikem svobody, klidu, opečovávání a intenzivně prožitého volného času.

Také pro SARDEGNA TRAVEL to byla a stále je obtížná doba, stejně jako pro všechny, kdo se aktivně zabývají cestovním ruchem a cestováním. Neztratili jsme však touhu a nadšení zůstat v blízkosti našich zákazníků, být kreativní a být připraveni nabízet stále podmanivější a atraktivnější produkt. Pracujeme a usilujeme o to, aby pro Vás, kteří milujete cestování a dovolenou, nepředstavovala naše nabídka triviální cestovní balíček, ale možnost být i v blahodárné relaxaci a odpočinku skutečnými cestovateli. Stručně řečeno, cesta, která je také zkušeností a zážitkem k vyprávění.

Současně si uvědomujeme, že jsme pandemii ještě neporazili, a proto pracujeme na tom, abyste mohli cestovat a být vítání v ubytovacích kapacitách s maximální bezpečností. S uspokojením můžeme říci, že ti, kteří s námi letos cestovali, nám děkovali za péči, které se jim dostalo. To ná naplnilo pýchou a stimulovalo, abychom se ještě více vyvíjeli. Pracujeme, abychom Vám nabídli dovolenou plnou znalostí a emocí. Pro mnohé by mohlo být podnětné, zejména v tomto období, plánovat si cestu po vlastní ose.

Jedná se o způsob cestování, který může mnohé uspokojit, ale my s velkou pokorou věříme, že konzultace s takovými specialisty, jakými jsou naši prodejci v SARDEGNA TRAVEL, může přinést větší záruku úspěchu při Vašich volbách.

Ve skutečnosti se snažíme stále lépe poznávat území, a nejen to. Známe obyvatele Sardinie, jejich historii a jejich kulturu v různých oblastech. Tyto znalosti získané díky budování přímých vztahů již 18 let nám nyní pomáhají porozumět tomu, jak nejlépe poradit a kam nasměrovat potenciálního klienta. Tak se zákazník stává naším partnerem, kterého provázíme ve všech fázích cesty a garantujeme bezpečnost a úspěch. Stručně řečeno, nikdy nebudete sami, pokud to nebudete chtít, protože kromě naší "smart" asistence budete mít také fyzickou asistenci prostřednictvím našeho místního personálu, připraveného plnit všechny přání a potřeby.

Další informace se týkají naší nové pracovní struktury. Pandemie nás zavedla k variantě smart working a větší digitalizaci naší společnosti. To ještě více zaručí naší efektivní reakci na Vaše požadavky. Také však pevně věříme v mezilidské vztahy, a ty chceme i nadále utužovat. Nenechávejte tedy naši možnou schůzku náhodě. Chceme, abyste počítali s naší dostupností a maximální ochotou pro osobní schůzky v kanceláři SARDEGNA TRAVEL, Slovenská 1, Praha 2 (kterou od letošního podzimu sdílíme s realitní kanceláří Blaník Reality), nebo v místě, které by lépe vyhovovalo Vašim potřebám.

Věříme, že ani poslední informace Vás nenechá lhostejnými.

Rezervace nyní znamená záruku výrazných slev a větší výběr bez kompromisů.

Další podrobnosti o našich jasných cestovních zásadách naleznete v sekci Všeobecné podmínky.

Věříme, že Vás potěší naše nejvýhodnější platební i storno podmínky.