Vila Plutone Is Morus Relais ****

Popis hotelu

Charakteristika

Luxusní vily nacházející se v rozlehlém, pečlivě udržovaném parku oblíbeného hotelu Is Morus Relais. Ideální dovolená pro páry i rodiny s dětmi.

Poloha

Romantický areál rozkládající se na ploše 70 000 m², vhodný pro klidnou dovolenou, leží přímo u několika menších, romantických pláží s bílým pískem, které jsou roubené skalisky. Součástí tohoto areálu je 8 luxusních vil, které jsou doslova obklopené pečlivě udržovanou zahradou se vzrostlými stromy. V blízkosti cca 10 km se nachází malé městečko Pula, hlavní město Cagliari je vzdálené cca 49 km.

Vybavení

Všech 8 vil nabízí soukromí, blízkost pláže a kompletní služby hotelu. Jednoduše řečeno nabízí ideální, nezapomenutelnou dovolenou pro klienty, kteří touží po odpočinku a klidu.
Každá z vil je vybavena vlastní terasou a zahrádkou. Žádná z vil není vybavena kuchyní.

Ubytování

Vila Plutone se skládá navíc z dvoulůžkového pokoje s vanou (možnost vlastního vstupu), dalšího dvoulůžkového pokoje s vanou, obývacího pokoje a jednolůžkového pokoje se sprchou.

Stravování

Ubytování se snídaní formou bufetu.

Restaurace v hotelu Is Morus
LA TERRAZZA: hlavní restaurace s panoramatickým výhledem na moře a park je částečně kryta pod oblouky rozšířené dřevěné verandy, podávají se zde i snídaně
RESTAURANT-GRILL: malá restaurace s výhledem na pláž je otevřena v poledne nebo večer (stůl s výhledem na rezervaci).

Přes poledne je otevřena každý den jen jedna z restaurací s širokou nabídku jídel od lehkých salátů až po klasické čtyřchodové menu. Hotel je vyhlášený svými cukrářskými kreacemi.

Sport a animace

Tenisové kurty a půjčovna kol za poplatek. Dále najdete v blízkosti hotelu - možnosti potápění a vodních sportů na pláži Santa Margherita di Pula, jízdy na koních, vyhlášené golfové hřiště Is Molas cca 10 minut jízdy autem.

Wellness & beauty

Relaxační zóna s výhledem na moře - posilovna, turecká lázeň, hydromasážní bazén - vstup zdarma pro dospělé osoby.

Pláž

Soukromá, písečná pláž je vybavená lehátky a slunečníky zdarma. Plážové osušky pro klienty hotelu zdarma (je vyžadována kauce). Další krásné pláže najdete do půl hodiny cesty autem od hotelu - jmenujme např. Nora, Santa Margherita di Pula, Chia, Tuerredda nebo Capo Malfatano.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
InternetInternet
PesPes
Vzdálenost od letiště: 49 km 49 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování se snídaní, vstup do relaxační zóny (posilovna, turecká lázeň, hydromasážní bazén, platí pro dospělé os.), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, vstup do relaxační zóny (posilovna, turecká lázeň, hydromasážní bazén, platí pro dospělé os.), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Transfer z/na letiště - hromadný transfer na vyžádání v CK dle aktuální kapacity.

Speciální nabídky

CK SARDEGNA TRAVEL garantuje ceny ubytování shodné s aktuálními cenami uvedenými na oficiálních stránkách hotelu Is Morus.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.