© Is Morus Relais

Svatba v Is Morus Relais 4*

Řekněte své "ano" na Sardinii v hotelu Is Morus Relais, pozoruhodném místě pro zvláštní příležitosti ....

Stejně jako mnoho párů, můžete i Vy snít o svatbě v zahraničí, hledat cíl, který výslovně zavání romantikou. Místo, kde se můžete spolehnout, že i slunce rozjasní Váš den ... dokud se nevnoří do tyrkysového moře, a kde se obzor rozhoří západem slunce.
Pokud je toto i Váš sen, vítejte v Is Morus Relais 4 *, hotelu nacházejícím se v jižní části Sardinie. Is Morus Relais je cílem stále většího počtu svatebních párů, oslněných upravenou zahradou a bazénem s výhledem na moře a písečnou pláž.
Vyberete-li si hotel Is Morus Relais pro Váš nejšťastnější den, hotel Vám jako známku potěšení a poděkování nabídne jednu noc v Prestige pokoji zdarma, a zvýhodněné ceny pro Vaše hosty.

Hotel Is Morus Relais 4*

Svatební obřad

Civilní oficiální svatební obřady probíhají v Pule na radnici, která se nachází asi 10 minut jízdy od hotelu, zatímco symbolickou svatbu můžete uspořádat v prostoru s názvem "Il Cannone" nebo přímo na pláži.

Svatební oblouk

Svatební služby

Vyberte si Gala oběd nebo večeři na jednom z oblíbených míst (Grill, Veranda, Terrazza) a hotel zajistí výzdobu dle Vašeho přání. Rozhodněte se, kde a kdy rozkrojíte Váš svatební dort, zda na panoramatické terase, v plážovém baru či v exkluzivní části pláže s DJ, při variantě se svatebním obědem do 19:00, při variantě s večeří do 01:00.

Svatební tabule Is Morus Svatební altán pláž

Ceny Vám na vyžádání rádi zašleme.

Kontaktujte nás s Vašimi představami a požadavky a my Vám vytvoříme aktuální nabídku vždy na míru.

E info@sardinie.cz