Marmorata Club ***

od 25 132 Kč

8 dní / plná penze s nápoji

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Resort umístěný ve svahu v nejsevernějším bodě ostrova Sardinie přímo nad krásnou písečnou pláží s bohatým sportovním zázemím.

Poloha

Hotel v lokalitě Punta Falcone s krásnými výhledy na souostroví La Maddalena a na francouzský ostrov Korsika, který je vzdálený jen 14 km. Letovisko Santa Teresa Gallura s nákupními možnostmi, bary, restauracemi a nočním životem je vzdálené cca 7 km.
Vzdálenost od letiště v Olbii je cca 65 km.

Vybavení

Resort terasovitě rozmístěný ve svahu sestává ze dvou budov - Maddalena a Caprera, Bar, restaurace a recepce se nachází v budově Maddalena. Mezi oběma budovami a pláží jezdí pravidelně hotelový vláček. Hostům jsou k dispozici 4 restaurace a 2 bary, velký bazén s lehátky a slunečníky zdarma, menší bazén určený výhradně dětem, amfiteátr a konferenční prostory. Klienti mohou zdarma využívat také bohaté sportovní zázemí. Za poplatek hotel nabízí pronájem kol, autopůjčovnu a shutlle do městečka Santa Teresa Gallura.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 597 pokojů, všechny jsou příjemné, světlé a zařízené ve středomořském stylu, pokoje jsou vybaveny veškerým komfortem - k dispozici je klimatizace, trezor, minilednice, WiFi a balkon nebo terasa.

STANDARD: max. obsazenost 4 osoby.

Check-in: 16:00 hod.
Check-out: 10:00 hod.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu jsou podávány v hlavní hotelové restauraci Gallura s terasou a panoramatickým výhledem na moře. V rámci plné penze je zdarma k dispozici voda a stolní víno.
Příležitostně hotel organizuje také tematické večeře.

Za příplatek možnost all inclusive: od 10:00-24:00 v hlavním hotelovém baru rozlévané nealkoholické nápoje, pivo, čaj a káva, vybrané lokální alkoholické nápoje a italské šumivé víno a koktejly.

Dále jsou k dispozici 2 restaurace a la carte (Spargi a Le Terrazze) a restaurace a bar na pláži.

Pro děti

Dětem je k dispozici dětské hřiště a bazén pro nejmenší. Připraveny jsou animační programy, sportovní turnaje a další aktivity - Mini klub od 4 do 12 let a Junior klub pro děti od 12 do 18 let (v provozu 9-18 hod. v hlavní sezóně).

Sport a animace

Zdarma jsou klientům k dispozici 2 tenisové kurty, 3 hřiště na malý fotbal, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf nebo lukostřelba, na pláži je možnost vodních sportů - plachtění, windsurfing, kánoe.
Hotel nabízí animační programy pro děti, i večerní show v amfiteátru.

Pláž

Krásná písečná pláž se nachází přímo pod resortem, mezi hotelovými budovami a pláží jezdí pravidelně hotelový vláček. Na pláži jsou zdarma lehátka a slunečníky. Za poplatek je zde k dispozici plážový bar a restaurace.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
TenisTenis
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:

Storno poplatek 10 % z ceny zájezdu při zrušení do 30 dnů před odjezdem.
Dále podle CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí včetně nápojů, případně za příplatek s all inclusive, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s plnou penzí včetně nápojů, případně za příplatek s all inclusive, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

NEPOVINNÉ (na vyžádání)
Balíček "Prestige" za poplatek 100 €/pokoj zahrnuje:
- Early check-in a Late Check-out
- Uvítací balíček na pokoji (láhev vody, ovocný talíř a prosecco)
- Plážové osušky zdarma (vyžadována vratná kauce)
- Rezervované místo v restauraci
- Sleva 10 % na hotelem organizované výlety

Poplatky na místě

POVINNÉ
Pobytová taxa: € 2/osoba/den - pobytovou taxu neplatí děti do 11 let (změna ceny pobytové taxy vyhrazena).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.