TH Torre Chia ****

od 23 590 Kč

8 dní / all inclusive

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Klidný hotel přímo u pláže v jedné z nejkrásnějších lokalit jižní Sardinie - Torre Chia.

Poloha

Hotel s působivou atmosférou typické sardinské vesničky se nachází na klidném místě, terasovitě zasazený v kopci v bezprostřední blízkosti historické strážní věže tyčící se nad krásnou písečnou pláží Torre Chia (od Torre = věž, je odvozen název hotelu) a je obklopen krásným přírodním parkem. Z areálu hotelu je přímý vstup k písečné pláži Su Portu, vzdálené cca 400 m od ubytování (dle pozice pokoje). Další dvě velmi krásné pláže naleznete v blízkosti. Městečko Pula s obchůdky, restauracemi a bary je vzdáleno necelých 20 km (zastávka autobusu cca 700 m od hotelu). Pro pohodlnější dostupnost pláží a zajímavostí v okolí doporučujeme půjčení auta.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 60 km (cca 1 h 10 min).

Vybavení

Hostům je v hotelu k dispozici vstupní hala s recepcí a barem, restaurace v centrální části resortu s výhledem na bazén a na věž Torre Chia, bazén v zahradě s lehátky a barem a menší bazén pro děti, dětské hřiště, animační program (italsky), wellnes centrum s fitness zónou, konferenční místnost s kapacitou až 300 míst, parkoviště.
Za poplatek: využití místnosti pro přípravu stravy pro děti do 3 let (vstup v rámci poplatku za infanta), SPA - vstup i procedury, osušky k bazénu i na pláž.
Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorách.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel nabízí pokoje CLASSIC pro 2 - 4 osoby (24 - 28 m²), situované v přízemí s předzahrádkou nebo v patře s balkonem a posezením. Obsazenost - min. 2 a max. 4 osoby.
Všechny pokoje mají telefon, klimatizaci, minibar (náplň a konzumace za poplatek), koupelnu se sprchou, fén, LCD TV, trezor. Čtyřlůžkové pokoje jsou na vyžádání a mají palandu.
Na vyžádání také rodinné pokoje Family a pokoje pro hendikepované osoby.

Postýlka pro dítě do 3 let na vyžádání, s platbou na místě, možná pouze v max. třílůžkovém pokoji.
Příplatek za infanta zahrnuje: ložní prádlo, přebalovací pult a dětskou vaničku na pokoji, jídelní židličku a základní suroviny v koutku pro přípravu stravy v restauraci, využití dětského hřiště v zahradě hotelu.
Jednolůžkové pokoje CLASSIC na vyžádání, s příplatkem.

Check-in: 16:00 hod. Check-out: 10:00 hod.

Stravování

Soft All Inclusive.
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu.
Nápoje z postmixu (do plastových pohárků) jsou v ceně ke snídani, obědu a večeři - minerální voda, místní víno, čepované pivo, vybrané nealkoholické nápoje, např. cola, orange soda, ledový čaj, ovocné džusy, u snídaně včetně kávy. Dále jsou v ceně nápoje rovněž z postmixu v čase od 10:00 do 23:00 hod. Nápoje jsou podávány v plastových pohárcích na hlavním baru. Pivo není možné čepovat si sám, k požádání u obsluhy hl. baru.
Časy jednotlivých chodů: snídaně 07:30 - 10:00, oběd 12:30 - 14:00, večeře 19:30 - 21:30.

Za příplatek HARD ALL INCLUSIVE: dostupné od 18ti let věku, zahrnuje oproti All Inclusive navíc NA HLAVNÍM BARU: kávu (včetně espressa a cappuccina), čepované pivo a vybrané místní likéry, v čase od 10:00 do 23:00 hod.

Nápoje v plechovkách a lahvích (vše co není čepované z postmixu) a vše co není uvedeno v Soft/Hard All Inclusive za poplatek. Konzumace v baru u bazénu je rovněž za poplatek. K dispozici zdarma je zde pouze postmix s vodou.

Na vyžádání bezlepkové pokrmy - nutno konzultovat předem.

Restaurace je situována v centrální části hotelu a je z ní výhled na bazén a na věž Torre Chia. Nabízí typické pokrmy italské a středomořské kuchyně. 1x týdně je organizována typická sardinská večeře.
Součástí je také Ristoland - restaurace vyhrazená nejmenším dětem, v přízemí, s vyhrazenou částí a službami formou bufetu s asistencí animátorů.

V rámci poplatku za dítě do 3 let (nepovinný, nutno hlásit při rezervaci) je v ceně jídelní židlička v restauraci a základní suroviny v místnosti pro přípravu stravy ( mléko, mouka, sušenky, těstoviny, atd.).

Pro děti

V zahradě hotelu je dětské hřiště.
V hlavní sezóně funguje zdarma animace v rámci dětského klubu TH Land (v italštině) - kolektivní hry, aktivity, sport, možnost stravování s animátory a maskotem v dětské restauraci.
V rámci poplatku za infanta je k dispozici: místnost v restauraci pro přípravu stravy se základními surovinami a jídelní židlička, na pokoji přebalovací pult, vanička a ložní prádlo pro dítě.

Sport a animace

V komplexu mohou klienti využít velký panoramatický bazén s výhledem na park a věž Torre Chia a druhý menší bazén pro děti. Dále je k dispozici rozsáhlá posilovna, stolní tenis, 2 tenisové kurty a hřiště na malou kopanou (poplatek při večerním osvětlení).
V hlavní sezóně probíhá zdarma animace (v italštině) - kolektivní hry, turnaje, tématické večerní programy pro dospělé i děti.
Za poplatek: nedaleko hotelu se nachází půjčovna kol (i horských), skútrů, jízdy na koni, vodní sporty na pláži - např. windsurfing, šlapadla, vodní lyže, potápěčské centrum.
Golf: 15 km od hotelu je 27 jamkové hřiště Is Molas.

Wellness & beauty

Wellness centrum (za poplatek) nabízí fitness, saunu, tureckou lázeň, jacuzzi, emoční sprchu a různé druhy masáži, kosmetiku, manikúru (vše za poplatek). Navíc na vyvýšeném místě meditační kout s panoramatickým výhledem, ideální například pro cvičení jógy.

Pláž

Pláž Su Portu s hrubším pískem je dostupná přímo od areálu hotelu, cca 400 m od ubytování (záleží na poloze pokoje) a je vybavena plážovým servisem od 2. řady v ceně (1 slunečník a 2 lehátka / pokoj). 1. řada plážového servisu je za poplatek (nutná rezervace předem). Plážové osušky za poplatek. Na pláži je bar (konzumace za poplatek).
Další krásné pláže najdete do půl hodiny cesty autem od hotelu - např. Nora, Santa Margherita di Pula, nebo Capo Malfatano. Pláž Chia (cca 10 min cesty) patří k těm nejkrásnějším ve Středozemí: bílé duny, křišťálová voda, jalovce, laguny hrající všemi barvami.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 60 km 60 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenka včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se Soft All Inclusive nebo za příplatek s Hard All Inclusive, služby delegáta (od 31. 5. do 1. 10. 2020).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Poplatek za dítě do 3 let: € 12/noc - zahrnuje ložní prádlo, přebalovací pult a dětskou vaničku na pokoji, jídelní židličku a základní suroviny v koutku pro přípravu stravy v restauraci, dětské hřiště.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JSOU JIŽ APLIKOVÁNY V CENÁCH ZÁJEZDU:

15 % z ceny ubytování do 31.7.2020

SLEVY FIRST MINUTE NELZE SČÍTAT S JINÝMI SLEVAMI.

1 dospělý + 1 dítě na pokoji - dítě do 15 let má slevu 50 % z ceny ubytování.
1 dospělý + 2 děti do 15 let na pokoji - hradí se dvě plné ceny

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.