Hotel Altura ***

Popis hotelu

Charakteristika

Malý klubový hotel u krásné pláže s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře a současně kousek do centra městečka Villasimius.

Poloha

Velmi oblíbený hotel Altura se nachází v jižní části Sardinie u nádherné dlouhé písečné pláže Simius, známé především pro jemný bílý písek a smaragdově průzračné moře. Komplex je obklopen příjemnou rozkvetlou zahradou. Hotel leží nedaleko centra města Villasimius (přibližně 800 m), které nabízí vše, co od dovolené očekáváte – restaurace, kavárny, obchůdky, lékárnu, ale také sportovní vyžití. Nejbližší supermarket je vzdálen cca 1 km od hotelu. Lokalita přímo vybízí k poznávání přírodních krás jižní Sardinie - ať už na lodním výletu za krásami ostrůvků Cavoli, či okolních malebných zátok nebo při výletech autem podél pobřeží i do vnitrozemí.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 69 km (cca 1h 20 min).

Vybavení

V centrální části hotelu jsou soustředěny hlavní služby - recepce, trezor na recepci, společenská místnost s TV, bar, restaurace s venkovní terasou s výhledem k bazénu se sladkou vodou, který je vybaven lehátky a slunečníky (omezená kapacita) a s částí pro děti (není zde brouzdaliště). Součástí komplexu je i univerzální hřiště na tenis a malou kopanou, mini klub s programem pro děti ve věku 3-18 let, nekryté a nehlídané parkoviště parkoviště u hotelu.
Za poplatek: pronájem jízdních kol, auta, motocyklu, exkurze na člunu
Wi-Fi zdarma u recepce a ve společných prostorách.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel nabízí 74 prostorných pokojů - část se nachází v hlavní budově, ale převážná většina pokojů jsou prostornější bungalovy v zahradě. Dále hotel disponuje 6 pokoji CLASSIC v depandanci, které jsou vzdálené cca 50 m od recepce - tyto pokoje jsou výhradně na vyžádání.
Všechny pokoje jsou zařízené v typickém sardinském stylu a mají klimatizaci, koupelnu se sprchou, TV/Sat, minibar (konzumace za poplatek), telefon a trezor. Většina pokojů má krytou terásku s posezením (některé pokoje v hlavní budově nemají terasu ani balkon). Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek.
Na vyžádání možnost pokoje pro hendikepované osoby (2 pokoje v celém hotelu).

CLASSIC dvoulůžkový: 18 m²; pokoje pouze v hlavní budově.
CLASSIC třílůžkový: 20 m²; pokoje v hlavní budově, dostupnost na vyžádání.
Dvou- a třílůžkové pokoje CLASSIC lze na vyžádání možno zajistit ve FAMILY bungalovech v zahradě (dle obsazenosti hotelu, info v CK).
FAMILY: 25 m²; prostornější rodinné pokoje pro 4 osoby, umístěné v hotelové zahradě. 3. a 4. lůžko je řešeno ve většině pokojů palandou. Pokoje u bazénu jsou nejblíže animacím a všem službám. Jedná se o rušnější část hotelu.

Dítě do 2 let ubytování zdarma v případě, že bude mít vlastní postýlku nebo spát s rodiči na lůžku.

Check in 14:00 h, check out 10:00 h.

Stravování

PLNÁ PENZE S NÁPOJI.
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu vč. vybraných nápojů k jídlu.

Jednou týdně je organizována typická sardinská večeře.
Hostům ke stravování slouží restaurace s venkovní terasou s výhledem na bazén a hotelový bar.
Na vyžádání možnost bezlepkové diety.

Pro děti

ANIMACE PRO DĚTI: Kvalifikovaný personál se stará o bohatý sportovně-zábavný program (turnaje, kabaret, show v amfiteátru), animace jsou denní i večerní a dělí se do skupin podle věku dětí:
MINI (TARTA) CLUB pro děti 3-11 let a JUNIOR (JEK) CLUB pro věkovou skupinu 12-17 let.
Animace probíhá převážně v italském jazyce.

Sport a animace

K dispozici jsou v rámci povinné klubové karty: bazén pro dospělé a děti, kánoe, plážový tenis a volejbal, šipky, stolní tenis, víceúčelové hřiště na tenis a malou kopanou, kolektivní kurzy sportů, denní a večerní animační programy (v italském jazyce). Mimo hlavní sezónu může být dostupnost některých služeb omezena (závisí na rozhodnutí hotelu).
Za poplatek: lodní výlety, půjčení jízdních kol, motocyklů a aut.
Externě v rámci Villasimius za poplatek: potápěčské centrum, vodní lyžování, půjčovna lodí, horských kol a skútrů, jízda na koních.

Další služby

Hotel akceptuje běžné platební karty: Master Card, VISA.

Pláž

Komplex se nachází cca 150 m od nádherné, široké pláže s bílým, jemným pískem. Plážový servis v ceně od 2. řady, v rámci klubové karty - 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj. 1. řada za příplatek na místě. Plážové osušky nejsou k dispozici.
Lokalita Villasimius je známá pro své nádherné bílé pláže s jemným pískem. Kromě pláže Simius jsou to v komfortní dojezdové vzdálenosti např. pláže Porto Giunco, Punta Molentis, Spiaggia del Riso či Timi Ama.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 69 km 69 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 30. 5. do 3. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Pobytová taxa: € 2/osoba od 10 let/noc

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Dětská postýlka pro dítě do 2 let € 10/noc

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.