Club Esse Porto Rafael ****

od 19 490 Kč

8 dní / polopenze s nápoji

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel v typickém sardinském stylu přibližně 300 metrů od písečné pláže La Sciumara a v blízkosti historické pevnosti Monte Altura.

Poloha

Klubový hotel s jedinečnou polohou, nabízející úžasný výhled na záliv a souostroví La Maddalena, se nachází 2 km od rušného letoviska Palau, jehož ulice jsou lemovány obchody, butiky, bary a restauracemi, a v pěší vzdálenosti od historické pevnosti Monte Altura. Souostroví La Maddalena je z Palau dosažitelné několikrát denně trajektem.
Vzdálenost od letiště v Olbii 44 km (cca 1h 10 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce, společenská místnost s TV, bar s terasou a večerní music bar, klimatizovaná restaurace s krásným výhledem na souostroví La Maddalena (a s dětským koutkem pro přípravu jídel nejmenším), bazén s lehátky a slunečníky, parkoviště.
Za poplatek: prádelna, půjčovna sportovního vybavení, noviny, časopisy, fakultativní výlety.
Hotel nabízí možnost účastnit se animací v blízkém hotelu Posada (2 km).
Wi-Fi v prostoru recepce zdarma.
Domácí mazlíčci (do 20 kg) za poplatek (omezený vstup do společných prostor; max. 1 zvíře / pokoj). Cca 2 km od hotelu se nachází městská pláž “Bau Bau Palau” se službami a volným vstupem do moře i se psy.

Ubytování

Budovy v teplých pastelových barvách jsou ve stylu sardinské gallurské vesničky rozesety po hotelové zahradě plné zeleně. V hotelu se nalézá celkem 57 pokojů STANDARD pro 2-4 osoby. Pokoje disponují klimatizací, mini lednicí, TV a telefonem, v koupelně sprcha a fén. Čtyřlůžkové pokoje mají vždy 3. a 4. lůžko řešeno palandou.
Za příplatek a na vyžádání jsou k dispozici pokoje s vybaveným patiem či terasou, které mají výhled na moře směrem k souostroví La Maddalena.

Check-in 16:00; check-out 10:00 h.
Při zakoupení klubové karty Esse Plus (platba na místě) dřívější check-in 14:00 h a pozdní check-out 12:00 h.

Stravování

Polopenze s nápoji.
Snídaně i večeře formou středomořského bufetu, v ceně jsou u jídel nápoje - voda, pivo a víno. Za příplatek možná plná penze s nápoji.
Klimatizovaná hotelová restaurace s panoramatickým výhledem na souostroví La Maddalena je zaměřena na regionální a mezinárodní kuchyni.
Na vyžádání možnost bezlepkové stravy.

Biberoneria - koutek v restauraci pro přípravu jídel dětem do 3 let (otevírací doba stanovená hotelem), k dispozici základní suroviny pro přípravu - nesolený vývar (masový, zeleninový nebo rybí), zeleninové kaše, těstoviny, trvanlivé mléko, jogurt, vařená zelenina, sezónní ovoce.

Pro děti

Biberoneria - dětský koutek v restauraci.
Dětské kluby a animace v blízkém hotelu Posada (cca 2 km):
Hero Camp (3 - 13 let) - klub pro děti s profesionální péčí, vybaveným dětským hřištěm, divadlem, hernou a společnou místností s TV.
Young Club (13 - 18 let) - pro milovníky sportovních her v bazénu, společenských tanců, her a a turnajů, přípravy kabaretního představení a společenských her.

Sport a animace

Možnost využívat animace a aktivity v hotelu Posada (cca 2 km):
bazény, kurty na tenis a mini fotbal, dětské kluby Hero Camp a Young Club, kolektivní kurzy plavání, lukostřelby, fitness, vodní gymnastiky, plážový volejbal, kánoe, skupinové tance, zumba, karaoke, večerní představení na letní scéně.
Za poplatek: půjčovna gumových člunů, windsurfing, skútrú, kol.

Pláž

Krásná veřejná písečná pláž La Sciumara leží pouhých 300 m od hotelu. Plážová křesílka a osušky na vyžádání a za poplatek na místě.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PesPes
Vzdálenost od letiště: 44 km 44 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Pozor, tento hotel má přísnější podmínky než VSP CK: při stornování v období do 45 dnů před začátkem zájezdu 3.000 Kč za každou osobu (v ostatních případech dle VSP CK).

Volné termíny jsou vždy výhradně na vyžádání a zpětné potvrzení dostupnosti!

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenka včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta (od 29. 5. do 7. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Dítě do 2 let - postýlka a vstup do dětského koutku Biberonia € 7/ os./ noc. Max. 1 postýlka / pokoj.

FAKULTATIVNÍ (nepovinné, na vyžádání):
Malé zvíře (max 20 kg) € 50/ pobyt, na vyžádání při rezervaci; max. 1 zvíře/pokoj. Zvířata nesmějí do veřejných prostor. U Palau, v pěším dosahu cca 2 km, se nalézá veřejná pláž Bau Bau, kde je pobíhání psů povoleno.

Klubová karta Esse Plus € 40/ pokoj/ den - zahrnuje dřívější check-in (14:00) a pozdní check-out (12:00), welcome drink při příjezdu, oběd při odjezdu, přednostní rezervaci stolu v restauraci, plážový servis, první doplnění mini lednice, plážové osušky (výměna max. 1x denně), slevu 10% v butiku (neplatí na denní tisk), Lunch Around - možnost oběda v partnerských hotelech Esse bez příplatku u pobytu s plnou penzí, jinak s příplatkem € 10/ os., děti 3-12 let sleva 50%.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

Dítě 2-13 let na 3. lůžku ubytováno zdarma při objednání do vyčerpání kapacity

5 % z ubytování při objednání do vyčerpání kapacity

10 % z ubytování v dvoulůžkovém pokoji při objednání do vyčerpání kapacity

Speciální nabídka 1 dospělý + 1 dítě 3 - 13 let již aplikováno v cenách zájezdu.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.