Aktuálně volné pozice

Delegát na Sardinii

Náplň práce:

  • Reprezentativní zastoupení firmy v cílové destinaci a podpora jejích aktivit
  • Vyhledávání nových a udržování stávajících kontaktů s místními institucemi a dodavateli doplňkových služeb
  • Kompletní zajištění letištního servisu, asistence u odbavení letů, předávání odbavení klientům, kteří si vybrali tuto možnost, řešení případných problémů, kontrola a zajištění objednaných služeb spojených s letem
  • Prodej fakultativních služeb - pronájem aut, lodí, letenek aj.
  • Objednávání transferů pro klienty
  • Informační schůzky s klienty
  • Identifikace nových potřeb stávajících zákazníků

    Požadavky:

  • Příjemné vystupování, výborné komunikativní a prezentační dovednosti
  • Znalost italštiny podmínkou, znalost angličtiny na komunikační úrovni výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Znalost práce na PC a aktivní práce s internetem
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce pod stresem
  • Orientace na zákazníka

    Nabízíme

  • Práci na živnostenský list pro cestovní kancelář s 20letou historií
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Různorodou pracovní náplň
  • Ubytování v apartmánu v destinaci
  • Automobil
  • Mobilní telefon
  • Notebook

    Pro bližší informace nás kontaktujte na info@sardinie.cz.