Přední hotely na Sardinii uspěly v soutěži World Travel Awards

28.06.2019

Michelinské hvězdy mezi cestovními značkami, tak se dá označit soutěž World Travel Awards, která oceňuje nejlepší cestovní a turistické organizace - hotely, resorty, aerolinky nebo destinace po celém světě. Od roku 1993 doporučují, kam by měli lidé zavítat, jakou společností letět nebo kde se ubytovat.


Slavnostní ceremoniál evropské části soutěže se letos uskutečnil na Madeiře a mezi nejlepší hotely a resorty se probojovalo i pět předních kapacit na Sardinii.

V evropském měřítku zabodoval hotel Pullman Timi Ama Sardegna 5* jako nejlepší evropský rodinný a wellnes resort a přední evropský hotel & spa a resort Valle dell´Erica Resort Thalasso & Spa získal ocenění nejzelenější evropský resort. Vyhlášený Forte Village Resort obhájil svá vítězství z loňského roku v kategoriích evropský luxusní plážový resort, evropský a italský přední resort a nejlepší sportovní akademie. Cenu za nejlepší eco resort převzal Arbatax Park Resort a v kategorii nejlepší italský resort zvítězil oblíbený Chia Laguna Resort na jihu Sardinie.