Apartmány Cala Verde

od 8 090 Kč

5 dní / bez stravy

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Jednoduché vilky ve stínu piniového háje a v blízkosti pláže v klidné rekreační zóně jsou vhodné pro páry i rodiny.

Poloha

Rekreační areál Calaverde se nachází na jihu ostrova přímo u několikakilometrové písečné pláže, v rozlehlém piniovém háji. Lokalita Santa Margarita di Pula se rozkládá podél pobřeží jen pár kilometrů od živého městečka Pula, která je turistickým centrem této oblasti. Mezi komplexem a Pulou funguje pravidelná autobusová doprava.

Vybavení

Celý komplex je vybudován ve vzrostlém borovicovém lese, který chrání před ostrými slunečními paprsky a rozprostírá se v širokém pásu mezi pláží a poměrně rušnou pobřežní komunikací. Apartmány jsou umístěny v jednopatrových řadových vilkách, dlouhodobější parkování (1 místo/apartmán) je povoleno jen na nehlídaném parkovišti, jež odděluje vilky od silnice a je součástí oploceného areálu. V něm se dále nachází bar-pizzeria v blízkosti bazénu, potápěčské centrum, tenisové kurty, hřiště na malý fotbal a dětské hřiště.
Obchod s potravinami i dalším smíšeným zbožím je cca 300 metrů od vstupní zelené železné brány (odtud název) směrem k silnici do Puly (polední přestávka mezi 12:30 a 17. hodinou).
Wi-Fi v zóně s lavičkami u vstupní brány, zdarma.
Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Jednotlivé apartmány jsou přízemní nebo patrové, každý má vlastní předzahrádku se stolkem a židlemi, některé gril, apartmány v prvním patře mají vybavený balkon. Všechny jsou Velmi jednoduše a účelně zařízeny dle vkusu jednotlivých majitelů, mají vybavený kuchyňský kout a v koupelně sprchu. Některé apartmány jsou mezonetového typu (ložnice s manželskou postelí v otevřeném polopatře nad obývacím pokojem). Klimatizace, televizor a dětská postýlka na vyžádání při rezervaci a za příplatek na místě.

BILO 2 (40m²) - ložnice, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem..
BILO 4 (40m²) - stejný apartmán jako Bilo 2 ale v obývacím pokoji je rozkládací pohovka.
TRILO 5 (50m²) - ložnice, další pokoj s palandou, obývací pokoj s pohovkou či rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem.

Příjezd: klienti se hlásí na recepci blízkého rekreačního komplexu La Pineta (9:15-13 a 17-20 h).

Stravování

Bez stravy.
V komplexu je bar-pizzeria, který je klientům k dispozici od poloviny června do konce prvního týdne v září s otvírací dobou 8.30-10h,12.30-14h a 20-22h. Restaurace slouží v průběhu dne mimo uvedené hodiny jako bar.

Pro děti

V areálu je přírodní dětské hřiště s prolézačkami, částečně ve stínu stromů.

Sport a animace

Petang/bocce, hřiště na minifotbal.
Za poplatek: 2 tenisové kurty s osvětlením, bazén (otevřen od zač. července do konce srpna za poplatek €3/den/osoba). V této oblasti je možné se věnovat řadě vodních sportů, u bazénu a v přístavu je potápěčské centrum, na pláži funguje půjčovna surfů, loděk, gumových člunů, malých katamaránů a vodních lyží. V turistickém přístavu, který přiléhá k letovisku, kotví gumové čluny a lodě. V Pule je půjčovna horských kol a čtyřkolek.
Golf - vyhlášené 27jamkové hřiště Is Molas je vzdáleno 15 min autem (10 km).
Večerní zábava a diskotéky, nákupy a trhy v historickém centru městečka Pula a blízkém okolí, kde je i známé archeologické naleziště Nora a naučná stezka s akvárii Laguna di Nora.

Pláž

Široká a dlouhá pláž s jemným bílým pískem s pozvolným vstupem do moře je od jednotlivých apartmánů vzdálena od 150 do max. 500 m, slunečníky a lehátka na pláži jsou za poplatek.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vzdálenost od letiště: 50 km 50 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřeby (voda, elektřina, plyn), závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky, služby delegáta v období od 1. 6. do 30. 9. 2019.

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování bez stravy, spotřeby (voda, elektřina, plyn), závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky, služby delegáta v období od 1. 6. do 30. 9. 2019.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.

Nabídka pojištění

Transfer z/na letiště - pro nabídku transferu kontaktuje prosím CK.

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Vratná kauce €150/apartmán.
Pobytová taxa € 2/ os./ den. Taxu neplatí děti do 12 let.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání při rezervaci):
TV € 25/týden
Klimatizace € 65/týden
Dětská postýlka € 25/týden

Speciální nabídky

LAST MINUTE slevy jsou již kalkulovány v cenách zájezdu a platí na apartmány BILO 2 a BILO 4 do vyprodání kapacity.

Sleva 14=12 na pobyty v období 27. 4. - 8. 6. a 7. 9. - 28. 9. 2019 o min. délce 14 dní - již kalkulováno v cenách zájezdu.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.