Chia Laguna Resort - Hotel Spazio Oasi Prestige ****

od 13 290 Kč

4 dní / polopenze

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel nabízející klidnou a komfortní dovolenou v přímém kontaktu s přírodou jak pro páry tak pro rodiny. Uspokojí i velice náročné klienty.

Poloha

Hotel Oasi je součástí luxusního řetězce hotelů Chia Laguna Resort, který je tvořen ze 4 částí (Laguna, Village, Oasi, Baia). Resort se nachází v jednom z nejkouzelnějších míst jižní Sardinie, je ponořen do rozlehlé zahrady plné středomořské vegetace, ideální pro romantické procházky květy lemovanými uličkami, poblíž laguny, kde hnízdí růžoví plameňáci a podle které je pojmenován celý resort.
Hotel byl v roce 2012 kompletně zrekonstruován a přizpůsoben pro rodiny s dětmi.
Celý komplex je situován v klidnější oblasti Chia, jež dostala v letech 2014, 2016 a 2017 nejvyšší ocenění za kvalitu životního prostředí a ochranu přírody od společnosti Legambiente, nejrozšířenější ekologické organizace v Itálii, a samotný Resort byl pro kvalitu nabízených služeb nominován mezi nejlepší rodinné resorty ve Středomoří na World Travel Awards 2018.
Resort se nachází 6 km od Domus de Maria, 18 km od městečka Pula. Vzdálenost od letiště v Cagliari 55 km (cca 60 min).

Vybavení

Komornější hotel Oasi využívá vyvýšené polohy s panoramatickým výhledem do okolí, blízko všech služeb a přitom chráněn před největším ruchem resortu. Nabízí služby recepce, v resortu je 7 barů, 9 restaurací včetně jedné dětské a restaurace a kiosku u pláže, kongresové centrum, fitness centrum (v hotelu Village) a wellness centrum, bazén s lehátky a slunečníky, které jsou k dispozici zdarma v Club House u bazénu, dětský bazén s asistencí (bazénů je v resortu celkem 5). Noční život se odehrává v části „Piazza degli Ulivi“, kde najdete letní scénu, restauraci, butiky s oblečením, šperky a upomínkovými předměty, lékárnu, ale také si zde můžete dát výbornou zmrzlinu nebo si zatančit. Resort nabízí množství animačních programů pro děti i pro dospělé, večerní představení. V exkluzivním Luna klubu je tržiště Luna Market se sardinskými specialitami, večer mj. gourmet restaurace a pizzerie, živá hudba. Dopravu na nedalekou pláž zajišťuje pravidelná kyvadlová doprava, bohaté možnosti sportovního vyžití, půjčovny, vnější parkoviště. (V první polovině června a v září mohou být některé služby a animace omezeny.)
Wi-Fi pokrytí v celém resortu (i na pokojích) zdarma.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Celkem hotel Oasi nabízí 34 prostorných pokojů, které byly speciálně navrženy pro rodiny s dětmi. Pokoje jsou zařízené v moderním středomořském stylu, všechny mají vlastní koupelnu se sprchou a v některých pokojích je navíc i vana. Do vybavení dále patří LCD TV/Sat, minibar, trezor s elektronickým zamykáním a v neposlední řadě individuálně regulovatelná klimatizace a Wi-Fi.
Pokoje, není-li uvedeno jinak, pojmou maximálně 4 osoby a dětskou postýlku, přičemž 4. lůžko nebo dětská postýlka jsou na vyžádání. Přistýlka jako 4. lůžko má podobu samostatného rozkládacího lehátka, vhodného spíš pro dítě.OASI GARDEN: (20-25 m²), pokoje vhodné pro páry jsou situované v přízemí a mají k dispozici zahrádku s bujnou středomořskou vegetací. Max. obsazenost 2 os.+ postýlka.
OASI FAMILY: (38-43 m²), pokoje situované ve vyšších patrech se skládájí ze dvou oddělených místností s příslušenstvím. Max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě + postýlka (4. lůžko dospělý pouze na vyžádání).
OASI SUPERIOR: (44 m²), prostorné pokoje umístěné v 1. patře s novými balkony s výhledem na bazén Oasi. Ložnice je opticky rozdělena na 2 části (manželská postel + 2 lůžka). Max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě + postýlka ( 4. lůžko dospělý na vyžádání).
OASI BALCONY DELUXE: (38-44 m²), prostorné pokoje s větší terasou - panoramatický výhled na záliv Chia. Max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě + postýlka (4. lůžko dospělý na vyžádání).
OASI GARDEN DELUXE: (47-50 m²), ložnice s manželskou postelí a odděleným obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a možností 1 přistýlky se nacházejí v přízemí mají k dispozici privátní zahrádku. Max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě + postýlka.
OASI BALCONY SUITE: (70-80 m²), jedinečný prostor složený ze dvou ložnic, každá s vlastním příslušenstvím, a prostorného obývacího pkoje s panoramatickými terasami. V ceně pokoje i 1.ř. plážového servisu na pláži Dune di Campana. Max. obsazenost 4 dospělí.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in 14:00; check-out 11:00.
Min. délka pobytu 7 nocí v období 3. 8. - 16. 8. 2019

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře formou tematického bufetu.

"Domovskou" restaurací pro hosty části Oasi je restaurace CLUB HOUSE POOL, v níž je podávána snídaně a večeře hostům zde ubytovaným bez objednávky a bez příplatku.Večeře:
Chia Laguna Resort nabízí možnosti stravování, které uspokojí všechny hosty. Na výběr je z 8 restaurací (+ restaurace pro děti), což nabízí možnost večeřet každý večer jinde. V rámci Dine Around je k večeři v ceně 1 lahev vody / dospělá platící osoba - platí pouze pro restaurace Le Bouganville a La Pergola. Kromě "domovské" restaurace je v restauracích zahrnutých do programu "Dine Around", kde hosté nemají pobyt, nutná rezervace a platí se různě vysoké příplatky (bližší informace podává recepce hotelu) - jsou to tyto restaurace:
LE BOUGANVILLE: nabízí výborné tematické večere formou bufetu a klienti se mohou kochat zábavnou cooking show - těstoviny a hlavní chody jsou zde připravovány před jejich zraky. Restaurace je zaměřena na italskou a středomořskou kuchyni a nabízí vytříbený vinný lístek. (Hned vedle se nachází restaurace pro děti "Bimbi Restaurant".)
LA TERRAZZA: restaurace s krásným výhledem na moře a lagunu se nachází v 5* části Laguna a nabízí menu à la carte zaměřené na italskou kuchyni. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře pro klienty hotelu Laguna 5* a klienty hotelu Oasi kategorie suite balcony.
CLUB HOUSE POOL: nově vybudovaná restaurace s velice vkusným vybavením zaměřeným na detail, s příjemným intimním osvětlením přímo u bazénu části Village. V restauraci à la carte se servírují speciality italské i mezinárodní kuchyně s excelentním vinným lístkem. Tato restaurace je otevřena i přes poledne (za plnou úhradu - není součástí polopenze).
LA PERGOLA: nově rekonstruovaná pro sezónu 2016, ve světlých barvách a moderním stylu, nabízí středomořskou kuchyni a tradiční sardinské grilované speciality, tematické bufety a cooking-show. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře formou bufetu pro klienty hotelu Baia. Mezi hotelem Baia a hlavní recepcí resortu pravidelně jezdí hotelový mikrobus.
WHITE LUNA: jedná se o gourmet restauraci zaměřenou na moderní středomořskou kuchyni. Dříve pojmenovaná Luna, rekonstruovaná pro sezónu 2016. Každý večer nabízí menu à la carte - různá speciální menu doplněná o široký výběr vín a destilátů. Součástí je i Sushi koutek s menu nabízejícím tradiční japonskou kuchyni.Restaurace nezahrnuté do programu "Dine Around" (na objednání, za plnou platbu):
PA∙NI∙NO: zde můžete ochutnat nejslavnější italské panini a čerstvé saláty - gourmet obědy a večeře à la carte. Donášková služba nabízí také možnost objednávky z pláže. Restaurace se nachází v Luna klubu a má otevřeno od časného rána do noci.
PIZZERIE PIAZZA na centrálním náměstí Piazza degli Ulivi - večeře á la carte - nabídka tradiční italské pizzy (květen - srpen). V baru PIAZZA nabídka koktejlů, káv, domácí zmrzliny a aperitivů.


BIMBI: veselá dětská restaurace je určena hlavně pro menší děti ubytované v resortu. Nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Vyvážené menu je připravováno přímo pro děti z bioproduktů a je podáváno formou bufetu, výškově uzpůsobeného malým strávníkům.
Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu.

V resortu není k dispozici dětské mléko.

Oběd à la carte:
LE DUNE: tuto restauraci najdete u pláže Campana. Nabízí pouze možnost obědů - výborné grilované ryby, pizzy, saláty i těstoviny a další.
Kromé této čistě polední restaurace je možné v resotu obědvat i v restauraci CLUB HOUSE POOL nebo PANINO GIUSTO.Možnost bezlepkové diety (na vyžádání).
Otevření jednotlivých restaurací v závislosti na obsazenosti a počasí dle uvážení vedení Resortu.

Pro děti

Dětský bazén při mini klubu s dozorem plavčíků je otevřen (podle počasí a obsazenosti resortu) každý den 10-12 a 15-17:30 h. Zdarma skupinové lekce plavání pro děti 7-13 let v bazénu hotelu Baia.

Restaurace BIMBI je určena hlavně pro menší děti a nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Menu je připravováno přímo pro děti z bioproduktů, formou bufetu. Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu.Dětské kluby jsou v provozu každý den od května do září v době 9-12:30 a 15-18 h - rodiče odpočívají, zatímco děti se baví pod dozorem vysoce kvalifikovaného personálu:
Mini klub pro děti od 3 do 7 let, Kadet klub 7-11 let, Junior klub 11-14 let, Adventure klub (14-18 let).

Chia Laguna resort nabízí speciální program pro milovníky fotbalu, tance a nejmenší obdivovatele postaviček Mášy a medvěda: tréninkový program "la Juventus Training Session", fotbalovou akademii "la Campioni Football Academy", taneční akademii "la Campioni Dance Academy" a KIDS FUN animační program s Mášou a medvědem.

Campioni Football Academy s anglickou Premier League: 5 dní v týdnu, v čase od 10 do 12 h, v období 27.5.-31.5. a 1.7.-2.8. - špičková škola fotbalu pro děti 6-15 let, pod vedením hráčů UEFA A Premier League jako John Barnes, Andy Johnson, Wes Brown a Emile Heskey. Dítě v rámci programu získá svůj osobní dres. Za poplatek € 550/os./týden.

Campioni Dance Academy: 5 dní v týdnu, v čase od 10 do 12 h, v období 27.5.-31.5. a 1.7.-2.8. - pod vedením věhlasné Aime Azari, která spolupracovala s Katy Perry, Geri Halliwell a zvítězila v anglické tv talentové show, si děti ve věku 5 - 15 let mohou vyzkoušet dance, hip hop, street dance a další taneční styly. Týden výuky končí veřejným vystoupením na náměstí Piazza degli Ulivi. Dítě obdrží osobní taneční kit s taškou a čepicí. Za poplatek € 400/os./týden.

Juventus Training Session: 5.8.-30.8. - unikátní možnost fotbalových tréninků v barvách Juventus. Pro děti ve věku 5-14 let. Od po-pá, 2x denně, trénink včetně osobního dresu Juventus. Účast je podmíněna lékařským osvědčením o zdravotním stavu dítěte (lze zařídit i na místě za popl. u hotelového lékaře). Kurz za poplatek € 550/os./týden.

Máša a medvěd: animační program pro nejmenší děti pod vedením oblíbených postaviček Mášy a medvěda. V ceně programu je: vybavení na pokoji, ložní prádlo a drobnosti s Mášou a medvědem, welcome Kit s malým dárkem, exkluzivní využití tématického hřiště, Vip Pas pro setkání vždy po večerním baby dance. Kurz na vyžádání (omezená kapacita), za poplatek € 250/os./pobyt.

Chia Laguna resort byl již podruhé oceněn v soutěži Seven Stars Luxury Hospitality jako špičkový "family friendly" resort, díky výjimečně vstřícnému přístupu k dětem, širokému spektru služeb a aktivit pro děti všech věkových kategorií a dovolené u "Nejkrásnější pláže Itálie".

Pro nejmenší děti:
"Nursery": V areálu je k dispozici plně vybavený dětský pokoj, kde je o děti do 3 let postaráno odbornými asistenty za poplatek € 20/h/dítě (každý den, 9-12 a 15-17:30 h),
Baby-sitting: pro všechny věkové kategorie, na vyžádání, možný 7 dní v týdnu, individuální baby-sitting na pokoji za poplatek € 20/h/dítě, € 30/h/2 děti, noční příplatek € 15; baby-sitters hotelu jsou důvěryhodné, milující, kreativní a znají cizí jazyky.
"Chia baby welcome": program, který je věnován rodičům s malými dětmi od 4 měsíců do 3 let. Registrace do programu při rezervaci pobytu je zdarma a zahrnuje: vyzvednutí kočárku při příjezdu na recepci (k dispozici jen vám po celý pobyt), postýlka, přebalovací pult a ohřívač lahví na pokoji. Kapacita tohoto programu je omezená - rezervujte včas!
- v případě nutnosti má hotel k dispozici pediatra (služba za poplatek),
- v lékárně na Piazza degli Ulivi jsou k zakoupení pleny, hygienické potřeby, kojenecké mléko atp.

Sport a animace

Sportovní aktivity zdarma: skupinové lekce tenisu, malý fotbal, vstup do nového fitness, skupinový běh a další aktivity gymklubu, animační programy - různé sportovní turnaje, aerobic, večerní show.
Od r. 2016 je v části Baja nově vybudovaný bazén (25x16m) s mělkou částí pro děti.
Za poplatek: 4 tenisové kurty, vodní sporty - windsurfing, kitesurfing, kanoe, katamarány, vodní lyže, kurzy a individuální výuka různých sportů, lodní výlety nafukovacími čluny a škunery, výlety džípy a na čtyřkolkách, vycházky s průvodcem, pronájem horských kol, skútrů a aut, půjčování lodí a vybavení pro vodní sporty, plážový tenis, potápění, šnorchlování.
Projížďky na koních v blízkosti, nejznámější golfové hřiště na ostrově s 27 jamkami Is Molas Golf Club se nachází cca 20 km od hotelu.
CHIA SPORT WEEK 2019 - v období 18.4. - 28. 4. 2019 hostí Chia Laguna Resort tyto sportovní události: cyklistický závod Gran Fondo race, Chia Open Water, Half Triathlon, Half Marathon. V tomto období jsou uvedené ceny pobytu včetně plné penze.

Wellness & beautyV ceně pobytu v roce 2019 je denní Bioaquam okruh v Chia Natural Spa (1x denně/platící dospělá osoba).
Lázeňské centrum Chia Natural Spa jako chrám wellness - víceúrovňová budova, v níž se v 1.p. nachází recepce s barem a zónou se službami, v přízemí turecké lázně, sauna, tematické sprchy (mění barvy, teplotu, vůně), masážními salonky a relaxační zónou, 1 vnitřní vyhřívaný a 3 venkovní bazénky s masážními tryskami. Střešní terasa s venkovním whirlpool bazénem má panoramatický výhled na záliv Chia. Ve všech vnitřních prostorách jsou volně k dispozici čaje, voda a jablka.
Pro estetické procedury je využívána produktová řada Eteria by Fonteverde a Comfort Zone. Čistá harmonie, již si lze užít v tomto novém wellnessu, kde se prolíná přirozenost s vědou, manuálním přístupem a disciplínou, působí jako balzám pro duši i tělo.

Další služby

V Resortu se neplatí za služby v hotovosti, ale kartou resortu, jejímž prostřednictvím jsou částky připisovány na pokojový účet (vydávána na recepci). Touto kartou se nedá platit v buticích na piazza degli Ulivi, kde je i bankomat.
Adaptéry do elektrických zásuvek k dispozici na recepci. Hotel akceptuje nejrozšířenější platební karty.
V případě potřeby je možná konzultace lékaře.

Pláž

Pláže, které obklopují Chia Laguna Resort jsou jedny z nejkrásnějších ve Středozemním moři a nabízí podobné scenérie jako pláže na exotické dovolené: bílé duny, průzračnou mořskou vodu, stoleté jalovce a laguny hrající až tyrkysovými barvami. Pláž "Dune di Campana" je rezervovaná pro hosty hotelů Oasi, Laguna a Village. Má velmi jemný bílý písek, který na krajích tvoří romantické písečné duny. Pláž je vzdálena 700 metrů od hotelu a hosté mohou využívat pohodlný elektrický vláček, který jezdí každých 15 min (mimo hl. sezónu je interval 30 min) od hotelu na pláž po celý den. 1. a 2. řada lehátek a slunečníků je na vyžádání a za poplatek (pokoje Oasi Balcony Suite mají 1. řadu v ceně), ostatní řady volně, plážové osušky k zapůjčení zdarma. Hosté mohou zdarma využívat i vedlejší pláž Monte Cogoni, která se nachází v blízkosti hotelu Baia (plážový servis v 1. a 2. ř. za poplatek).
U zastávky vláčku jsou k dispozici sprchy.

Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 55 km 55 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

Cena zájezdu je kalkulovaná s cenou letenky 8 290 Kč. V závislosti na kapacitě letu se cena letenek zvedá a může být vyžadován příplatek odpovídající rozdílu mezi původní a aktuální prodejní cenou.

U tohoto hotelu platí jiné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK:
Při stornování v období 7 až 6 dnů před odjezdem, je výše storna 75% ceny (ostatní období dle VSP).

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, kolektivní lekce (tenisu, běhu, fitness a 5-a-side fotbalu), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, kolektivní lekce (tenisu, běhu, fitness a 5-a-side fotbalu), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Na vyžádání (fakultativní):
Campioni Football Academy - v období 27.5.-31.5. a 1.7.-2.8. - € 550/os./týden.
Campioni Dance Academy - v období 27.5.-31.5. a 1.7.-2.8. - € 400/os./týden.
Juventus Training Session - v období 5.8.-30.8. - € 550/os./týden. Nutné lékařské potvrzení o zdravotním stavu dítěte.
Animační program Máša a medvěd - € 250/os./pobyt. Omezená kapacita, nutno vyžádat předem.
Hlídání dětí € 20/h/dítě, € 30/h/2 děti, noční hlídání + příplatek € 15.

Speciální nabídky

Slevy LAST MINUTE jsou již aplikovány v cenách zájezdu a platí do 30.6.2019 nebo do vyprodání kapacity.

NA VYŽÁDÁNÍ:

  • Stálý klient sleva 5 % z ceny ubytování při opakovaném pobytu v Chia Laguna Resort. Kombinovatelná s ostatními slevami.
  • Chia Baby Welcome - nutno vyžádat předem: děti 4-35 měsíců (do 3 let): kočárek, postýlka, přebalovací pult a ohřívač lahviček, pro nejmenší i vanička k zapůjčení (na vyžádání a dle dostupnosti) zdarma.
  • Svatební cesta: VIP košík s ovocem a kytici na pokoj při příjezdu, dřívější check-in a pozdní check-out bez příplatku (dle dostupnosti pokoje), 1x masáž pro 1 osobu/pobyt v Chia Natural Spa. Platí pro pobyt max. do 1 roku od uskutečněné svatby.
  • Pobytová taxa

    Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

    Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.