Bagni di Pisa *****

od 14 290 Kč

4 dní / snídaně

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Prestižní 5* wellness resort v historické toskánské vile v blízkosti městečka Pisa uspokojí i nejnáročnější klientelu.

Poloha

Na úpatí kopce staletých olivovníků ve městě San Giuliano Terme, v kraji Toskánsko, se nachází vyhlášený 5* luxusní wellnes resort Bagni di Pisa, kde lze naplno prožít autentickou atmosféru letního sídla toskánského velkovévody Francesca Stefano di Lorena, který si toto místo vybral v roce 1743 jako své letní lázeňské sídlo díky termálním vodám, které oceňovali již staří Římané a Etruskové. Toskánsko je místem, kde čas nehraje roli. Místem, které má svoji zásadní úlohu v historii, umění i kultuře Itálie i celé Evropy.
Vzdálenost od letiště: Pisa 10 km, Florencie 70 km.

Vybavení

Hotel vznikl v budově, která historicky sloužila jako letní sídlo toskánského velkovévody a byla v různých epochách hojně navštěvována uměleckými osobnostmi a smetánkou z celého světa (z historie např. Carlo Goldoni, ze současnosti zde pobýval i tibetský duchovní vůdce Dalajláma či herec Richard Gere). Bagni di Pisa je oáza absolutního znovuzrození vás samých. Resort prošel pečlivou renovací a nabízí 61 úchvatných pokojů a suite a především komplexní relaxační termální lázně, které se řadí mezi nejvýznamnější lázeňské lokality Evropy.
Prostory jsou zdobeny originálními historickými freskami v jemných pastelových tónech, které doplňují mramorové podlahy, toskánský štěrk, terakota a carrarský mramor. To vše podtrhuje jedinečnost hotelu, která na vás dýchne všude - mezi přepychovými salonky, v altánu Kaffehaus, v přírodní termální jeskyni či nejnovějším termálním Spa lázní Bagni di Levante, nebo při ochutnávce lehké a rafinované kuchyně. Resort je držitelem ocenění “Leading Spa” a “The Leading Hotels of the World”, prestižních cen pro nejluxusnější hotely světa.
Bagni di Pisa je architektonický klenot, v němž se snoubí historie, tradice a nejmodernější komfort, doplněn maximálně profesionálním a diskrétním přístupem personálu.
KAFFEEHAUS - fascinující kout s atmosférou časů Marie Terezie, která si zde s oblibou četla poezii, obklopena olivovníky a skvostnou botanickou zahradou.
Elegantní sál s barem SHELLEY zdobený freskami 18. století, s velkými okny s panoramatickým výhledem na Šikmou věž. Součástí resortu je vstupní hala s recepcí, restaurace, letní terasa s restaurací, bar, 3 konferenční sály o kapacitě 100 osob, termální bazény s hydromasáží, slaná lázeň Thalaquam, koupel Bagno di Minerva s hydromasáží, sauna, turecká lázeň, fitness centrum, zóna Spa s bazény o celkové ploše 2000 m2, parkování.
Wi-fi a internet point zdarma.
Malé zvíře na vyžádání zdarma. Za příplatek a na vyžádání hlídání psů.

Ubytování

Z oken resortu se nabízí výhled na toskánskou krajinu, včetně symbolu tohoto regionu - Šikmé věže. Sídlo nabízí 61 pokojů, z toho 11 Junior Suite a 9 Suite. Pokoje se dělí od decentních Comfort až po elegantní a luxusní Suite s originálními klenbami zdobenými freskami v pastelových barvách, dřevěnými parketami, mramorovou dlažbou a koupelnami z carrarského mramoru. Ve všech pokojích se klasická architektura pojí s nejmodernějším komfortem - ve výbavě mají klimatizaci, župan, denní tisk, telefon, fén, služby prádelny, vysokorychlostní internet, mini bar, koupelnu se sprchou nebo vanou, trezor, psací stůl, TV-LCD. Na vyžádání videopřehrávač. Většinu pokojů Junior Suite a Suite zdobí originální fresky z 18. století.

COMFORT - dvoulůžkový, prostorný a jednoduchý, ale vkusný pokoj s vkusnými dlážděnými podlahami. Kromě manželského lůžka je zde také rozkládací divan, který umožňuje na vyžádání ubytovat i 3. osobu.
SUPERIOR (20 m2) - elegantní, prostorný a útulný pokoj v relaxačních tónech, situovaný v 1. patře budovy, v části Levante, s koupelnou (s vanou či sprchou) a veškerým moderním vybavením. Max. pro 3 osoby.
DELUXE (30 m2) - dvoulůžkový pokoj ve 2. patře, elegantní a prostorný, zařízený v teplých a harmonických tónech. Obytný prostor je doplněn salonkem pro chvíle odpočinku. Na vyžádání propojené pokoje. V koupelně vana nebo sprcha.
JUNIOR SUITE PRESTIGE (45 m2) - působivý prostor o dvou patrech, s ložnicí v patře a nádhernými klenutými stropy, vše v pastelových tónech. Koupelna s vanou či sprchou. V pokoji je i rozkládací divan pro 2 osoby. Na vyžádání možnost propojení s pokojem Junior Suite Exclusive. Max. 4 osoby.
JUNIOR SUITE EXCLUSIVE (50 m2) - krásný světlý a velký pokoj tvoří jeden prostor s lůžky s baldachýnem (manželské a rozkládací divan pro 2) a vysokými klenutými stropy, koupelna. Na vyžádání možnost propojení s Junior Suite Prestige. Max. pro 4 osoby.
SUITE (70 m2) - prestižní, velmi prostorný a světlý pokoj s lůžky s baldachýnem a rozkládacím divanem pro 2. Na vyžádání možnost propojeného pokoje s Deluxe. Max. 4 osoby
SUITE VELKOVÉVODY - SUITE DEL GRANDUCA (75 m2) - nejluxusnější pokoj, velký a světlý, v pastelových tónech, s krásným obytným salonkem. Rozkládací divan pro 2 os. umožňuje ubytovat i 3. a 4. osobu. Max. 4 osoby
Ceny 4. lůžek v pokojích jsou k ověření v CK (dle dostupnosti).
Ve všech pokojích kromě pokoje SUPERIOR je na vyžádání možné ubytování s malým domácím zvířetem.
Jednolůžkový pokoj DUS na vyžádání, za příplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu.
Za příplatek polopenze či plná penze. Samozřejmostí je dětské menu.

Restaurace DEI LORENA - kromě úchvatného výhledu, najdete v této restauraci především eleganci v každém detailu i pokrmu. Kuchyně šéfkuchaře Umberta Toscana je dokonalým sladěním toskánských specialit a zdravé kuchyně. Denně se nabízí výběr s lístku a k tomu tři delikátní varianty menu: toskánské, vegetariánské a nízkokalorické.
Letní terasa s restaurací CORTE BYRON - nezapomenutelný výhled na toskánské kopce a park s olivovníky, který obklopuje celý resort i působivý kout s terasou Corte Byron, ideální pro relax při lehkém drinku a poslechu večerní živé hudby v podání klavíru. Otevřeno od 7.6. každý večer od 19:45 hod. Nabídka výběrem z menu - tradiční toskánské pokrmy z lokálních surovin, gril (zážitková kuchyně), bohatý výběr veganských a vegetariánských pokrmů.
BAR SHELLEY - elegantní bar v prostorách z počátku roku 800 je ideálním místem pro aperitiv či koktejl v obklopení originálními, pečlivě restaurovanými historickými freskami.
DELIZIE PER IL PALATO - kuchyně v tomto resortu je unikátním zážitkem. Chuť, lehkost, vysoký důraz na přípravu a prezentaci pokrmů, to vše podáváno v elegantní restauraci Lorena.

Pro děti

V restauraci je dětem věnováno speciální menu včetně dětských koktejlů.
Za poplatek: individuální lekce cvičení pro celou rodinu, masáže i pro nejmenší, lekce rodinného vaření s šéfkuchařem.

Sport a animace

Hostům je k dispozici nově vybavená posilovna ve wellness centru, ranní procházky (pondělí - sobota).
Za poplatek soukromé fitness lekce s trenérem, vodní gymnastika, výlety na koních, horská kola, paragliding.
Na místě hotel nabízí rozmanité kulinářské balíčky a výlety - např. z programu Ciao Toscana - autentické zážitky - výlet mezi kopci toskánské krajiny za kulturou, gastronomií a jedinečnými prožitky a vůněmi, degustace bio produktů v parku San Rossore nebo vyhlášeného olivového oleje z oblasti Lucca.
Výlety v programu Tuscan Route: Výlety balonem, exkurze za výrobou špičkového olivového oleje či tradičních vrbových proutěných košů.
V regionu se pravidelně konají vyhlášené kulturní akce - např. koncerty Andrea Bocelliho v divadle Teatro del Silenzio, Pucciniho festival v Torre del Lago Puccini, letní Lucca Summer Festival nebo Lucca Comics & Games festival. Letiště v Tassignano nabízí lety balonem.
Golf Club Cosmopolitan - v blízkosti hotelu se nachází golfový klub s green fee.
Vše za poplatek.

Wellness & beauty

V ceně pobytu: termální Bioaquam okruh s hydromasáží, Minerva whirlpool s podvodními tryskami, využití vnitřních i venkovních termálních bazénů, Thalaquam plavecký bazén s mořskou vodou, turecká lázeň, sauna, emocionální sprchy a relaxační zóna.
Za poplatek: Estetické a léčebné Spa procedury zaměřené na dietu a detox, wellness balíčky a rozmanité procedury s platbou na místě (aktuální nabídka a ceny k vyžádání v CK).
Termální Spa využívá konceptu dávných římských termálních lázní - salus per aquam - na bázi termálních vod a maximální pohostinnosti. Termální jeskyně Grotta dei Gianduchi (jeskyně velkovévody) s vodou o teplotě 38°C je ideální pro obnovení rovnováhy mezi tělem a myslí.
Venkovní termální bazén - na terase lázní Ponente, s termální vodou přímo z pramene o teplotě 38°C, s podvodními tryskami, které pomáhají regeneraci oběhového systému.
Termální okruh Bioaquam® - revitalizační okruh v centrálním bazénu s termální vodou se sulfáty, vápníkem a železem, přímo z pramene o teplotě 38°C s výrazným účinkem na pohybový aparát.
Merkurovy lázně - tzv. koupel Thalaquam, voda s obsahem soli 18% vám umožní dokonalý relax bez zemské přitažlivosti.
Koupel Minerva - se sladkou vodou o teplotě 35°C, s podvodními tryskami a energizujícími hydromasážemi.
Salidarium - exkluzivní lůžko z horké krystalické soli, které spojuje léčebné účinky Středozemního moře.
Východní část lázní - orient - zažijte opojný pocit naprosté pohody, který dokáží navodit nejstarší techniky orientální a čínské medicíny jak na těle, tak i na duši.
Vnitřní termální bazén - pramenitá termální voda o teplotě 38°C.
Relaxační místnost - tzv. Královniny koupele (Bagni di Regina) s antickou fontánou a ozdobnými sloupy.
Parní lázeň v termální jeskyni velkovévody, kde byl teprve nedávno objeven tunnel z 18. stol.
Termální bahenní procedury - léčivé bahno o teplotě 47°C, s významným účinkem na lidské zdraví, především oběhový systém a posttraumatické poruchy.
Pozn. V lázních je vyžadována koupací čepice.

Otevírací doba termálních lázní (změna vyhrazena): PO-NE, 9-19 hod. Bahenní lázně a balneoterapie PO-SO, 9-16:40 hod (od 1.9. až do 19 hod.). Oddělení inhalace-aerosol PO-SO, 8-12 hod a 15-17:40 hod. Termální bazény denně 9-19 hod. Noční lázně - min. 1x měsíčně je otevřeno v bazénech i v čase 20-24h.

Další služby

Hotel je dokonalým místem pro konání svatby, na které hotel zajistí veškerý potřebný luxus a služby.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
GolfGolf
PesPes
FitnessFitness

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí či plnou penzí.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění


Pobytovou taxu.

Speciální nabídky

Malý domácí mazlíček zdarma (nelze v pokoji Superior), na vyžádání.
Na vyžádání libovolné termíny pobytu, dle dostupnosti.

Pobytová taxa

Pobytová taxa k úhradě na místě. Poplatek je rozdílný dle oblasti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.