Půl triatlon nebo půlmaraton?

21.01.2016

Od 16. do 24. dubna bude Chia hostitelem důležitých sportovních událostí:
7 dní čistého adrenalinu, kdy národní a mezinárodní šampioni soutěží v exkluzivním prostředí Chia Laguna Resort.BEST PERFORMANCE TRIATHLON CLINIQUE

V týdnu od 17. do 23. dubna, mezi těmito dvěma závody, bude k dispozici Chia Best Performance Triathlon Clinique, kde budou mít nejen zdatní sportovci, ale i nováčci možnost připravit se na závodní sezónu v profesionálním a přesto příjemném prostředí, kde budou trénovat vedle profesionálních sportovců a zkušených trenérů.

HOTELOVÉ BALÍČKY

Oba závody a Chia Best Performance Triathlon Clinique poskytnou závodníkům jedinečnou příležitost účastnit se sportu na vysoké úrovni a zároveň si vychutnat nádherné přírodní prostředí Chia. To vše jde ruku v ruce s pohostinností Chia Laguna Resort, který si pro sportovce připravil speciální hotelové balíčky.

Chia Laguna Resort - Hotel Village ****
Chia Laguna Resort - Hotel Oasi ****
Chia Laguna Resort - Hotel Laguna *****

pro více informací kontaktujte:

Veroniku Maninovou, DiS.
T +420 222 320 129
M +420 603 212 222
E maninova@sardegnatravel.cz
Skype: sardegna003

Chia Laguna PŮL TRIATLON

16. dubna 2016

 • 1.9 km plavání v nejoblíbenějších vodách Sardinie
 • 90 km jízdy na kole podél panaromat jižního pobřeží
 • 21 km běhu přes resort podél nádherných pláží Chia • Nenechte si ujít šanci soutěžit na jednom z nejkrásnějších míst Sardinie a spojte trénink s jedinečným pobytem v unikátním přírodním prostředí. Účast v soutěži je pouze částí této sportovní události. Chia Laguna Resort Vám díky bezkonkurenčnímu all inclusive balíčku pro sportovce a jejich společníky umožní vychutnat si a užít si naplno nejen triatlon, ale i chvíle s přáteli a rodinou. Jediné Vaše rozhodnutí bude o délce Vašeho pobytu, Chia Laguna Resort se postará o všechno ostatní.

  Chia Laguna PŮLMARATON

  24. dubna 2016

 • 21 a 10 km (profesionálové)
 • 21, 10 a 5 km (amatéři, nováčci)
 • Trasa je certifikována podle normy AIMS/IAAF. V závěrečné fázi trasy se vám naskytnou jedinečné výhledy. Velkolepé scenérie, které Vám zůstanou v paměti po mnoho let, Vás přinutí zastavit, popadnout dech a pokochat se tímto fantastickým prostředím.
 • V roce 2015 se této jedinečné události zúčastnilo 3 226 běžců včetně dvou prestižních sportovců italské atletiky - Ruggero Pertile a Valeri Straneo, kteří si zde doběhli pro vítězství. • Půlmaraton v Chia Laguna je mnohem více než jen závod: je to událost, která všem sportovcům a nadšencům umožňuje sdílet svou vášeň pro běh se svými nejbližšími a nejdražšími. V pátek před závodem bude zahájen Chia Marathon Expo - základní bod pro běžce a veřejnost. Vedle výchozího bodu bude Chia Marathon Expo také místem pro setkávání sportovců, atletů a všech, kteří mají rádi outdoorové aktivity a sportovní dovolené.