Trajektová společnost Tirrenia

06.03.2014

Trajektová společnost Tirrenia (CIN - italská navigační společnost) je se svou flotilou 16-ti lodí považována za jednu z největších evropských námořních trajektových společností.

Cestovní kancelář SARDEGNA TRAVEL se stala nově oficiálním prodejcem trajektových lístků společnosti Tirrenia. Trajektová společnost Tirrenia zajišťuje po celý rok lodní spojení mezi Sicílií, Sardinií, ostrovy Tremiti a italskou pevninou, a to s více než 3000 plavbami ročně.

Tirrenia disponuje flotilou 16-ti nových lodí, které byly spuštěné na vodu až po roce 2001.


Lodě společnosti Tirrenia disponují veškerými standardy:


RESTAURACE, BARY, KAVÁRNY

Lodě jsou vybaveny bary, kavárnami, restauracemi a la carte, restauracemi self service, které jsou vedeny novými specializovanými gastronomickými společnostmi, nabízející menu a speciality z tradiční kuchyně Kampánie, Ligurska, Sardinie a Sicílie.UBYTOVÁNÍ V KAJUTÁCH

Trajekty společnosti Tirrenia disponují širokou škálou ubytování, které činí plavbu cestujících co nejpříjemnější. Klienti si mohou vybrat mezi kajutami pro 2 - 4 osoby, a to vnitřními nebo vnějšími (s oknem), dále jsou k dispozici komfortní suity s privátním salónkem, pohodlné sedačky, jež se dají sklopit až o 45°, a celá řada speciálního ubytování, které je uzpůsobené pro čtyřnohé miláčky.SLUŽBY

Recepce na trajektech je otevřena 24 hod denně, poskytuje cestujícím informace o mnoha službách, které lodě nabízí všem cestujícím, aby jejich cesta byla co nejzábavnější. Každá loď je vybavena trochu jinak, ale všeobecně lze shrnout, že společné služby pro všechny lodě jsou: satelitní televize, speciální nová herna pro děti, kino a sál s videohrami, boutique na palubě, které nabízejí typické produkty z ostrovů a také všechny potřebné věci pro cestující.