Prezentace ITI Hotels v Praze

20.01.2016
Prezentace cestovních kanceláří a samotných hoteliérů jsou stále oblíbenějším a účinnějším marketingovým nástrojem.V prosinci jsme představili našim obchodním partnerům a klientům významný hotelový řetězec ITI Hotels Group.

ITI Hotels je vlivná skupina charismatického sardinského podnikatele ing. Antonia Corbeddu, pro kterého se ze stavby hotelů po celém světě stala vášeň. Stará se nejen o dokonalou realizaci, ale i o to, aby jednotlivé hotely, a především jejich služby, odpovídaly požadavkům jejich stále náročnější klientely. Prezentace se ujali generální ředitel ITI Hotels Stefano Lai a obchodní ředitel Pasquale Isoni.

Velmi příjený večer proběhl v atraktivních prostorách restaurace Polpo, kde pod vedením ikony této skupiny restaurací KOGO pana Jovo Saviče připravili výborné typické sardinské menu.Celým večerem provázela velmi milá moderátorka Michaela Šmídová, která nejen bravurně ovládá svou profesi, ale i italský jazyk a navíc je stejně jako my už mnoho let velkou obdivovatelkou Sardinie.

Nejen přímá konfrontace se zástupci hotelů exkluzivní oblasti Costa Smeralda, ale i velmi zajímavé nabídky First Minute 20% do 31.1.2016 stojí za raketovým vzestupem zájmu a prodejů prezentovaných ubytovacích kapacit. Colonna Resort 5* , Colonna Grand Hotel Capo Testa 4*, Colonna Beach Hotel 4*, Colonna Country & Sporting Club 4*, Colonna Park Hotel 4*Rádi bychom vyzdvihli skutečnost, že dovolená vytvořená prostřednictvím CK SARDEGNA TRAVEL je něco mnohem více než jen cesta do překrásné země. Je to fascinující zážitek prožitý v pohádkové zemi, z něhož Vám v srdci zůstane nejen pouhé moře a slunce, ale i kultura celého národa, otisky starověké civilizace, unikátního přírodního prostředí v oblasti Středozemního moře a chuť jídel a vín mimořádné kvality. Nenabízíme Vám jen letenku a krásný hotel, ale celý ten krásný ostrov právě pro Vás. My Sardini známe dobře, proto ji milujeme a jsme přesvědčeni, že si ji zamilujete i Vy.

Užijete si svoji dovolenou v klidu a pohodě daleko od bouřlivého hluku, v němž dnes žijeme.

Děkujeme vám za pozornost a Váš čas věnovaný třeba právě tomuto článku a samozřejmě Vás velmi rádi přivítáme i v naší kanceláři, abychom společně s Vámi sestavili Vaši jedinečnou dovolenou.

Martina e Antonio Costantino