Nora Jazz Festival - Hotel Flamingo Resort ****

Mezinárodní hudební Nora Jazz festival

2. 8. - 12. 8. 2017

Pula

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Mezinárodní jazzový festival na Sardinii, který letos přivítá hvězdy z celého světa.

Poloha

Osmý ročník hudebního festivalu se koná v oblíbeném turistickém městečku Pula a letos přivítá 4 mezinárodní umělkyně - z Itálie dorazí pianistka Rita Marcotulli, z Argentiny smyslný hlas Karen Souza , z Portugalska Teresa Salghuiero a z Ázerbájdžánu mimořádná směs stylů mladé umělkyně Aziza Mustafa Zadeh. Kromě nich oživí historické centrum živé koncerty umělců Denise Gueye Band, Azzurra Parisi společně s Jazzin'on, Valeria Martini nebo Paolo Nonnis Orchestra doprovázený společně s Francesca Corrias.

Vybavení

Letošní ročník vzdá hold ženským umělkyním z oblasti jazzové sféry.

Středa 2. srpna bude patřit výborné pianistce Ritě Marcotulli, doprovázené neméně výtečným francouzským kytaristou Ngyuen Le a jako její speciální host vystoupí Maria Pia De Vito. Marcotulli se rozhodla na jevišti divadla Nora poctít génia a talent mistra Pino Daniele, který zemřel před 2 lety a s nímž spolupracovala na několika studiových albech, ale i koncertech v rámci svého tour.

V neděli 6. srpna vystoupí v rámci svého italského debutu argentinská jazzová zpěvačka Karen Souza, která svým jemným a sametovým hlasem plní svět elektronické hudby v nejslavnějších klubech světa.

Čtvrtek 10. srpna bude patřit portugalské artistce Terese Salgueiro, nejslavnější ikoně půvabného Portogallo.

V sobotu 12. srpna ukončí festival další mezinárodní umělkyně, známá především v zahraničí, Aziza Mustafa Zadeh. Pianistka, zpěvačka a skladatelka původem z Ázerbajdžánu, která zpívá, hraje a skládá mimořádným jazzovým jazykem.

Také letos je v rámci festivalu připraven bohatý doprovodný program na náměstích historického městečka Pula.

Ubytování

Sardegna Travel si ve spolupráci s regionem Sardinie pro klienty připravila speciální balíčky ubytování v oblíbených hotelech oblasti Pula, Nora a blízkém okolí. Na výběr je pobyt ve 4 oblíbených ubytovacích kapacitách a jako bonus je pro každého připravena vstupenka zdarma na tento jedinečný hudební festival.

Hotel Baia di Nora
Hotel Flamingo
Hotel Mare Pineta
Lantana Resort Hotel
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

Zpáteční letenku vč. tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí (ve vybraném hotelu v rámci Nora Jazz Festival), služby delegáta.

Příplatky

Poplatky na místě

Speciální nabídky

Vstupenka na mezinárodní hudební festival Nora Jazz zdarma.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.