Resort & Spa Le Dune - Hotel Le Palme ****

od 25 490 Kč

8 dní / polopenze s nápoji

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Hotelový komplex Le Dune s krásnou dlouhou písečnou pláží je ideální pro rodiny s dětmi především pro velké množství sportovního vyžití a animačních programů. Hotel Le Palme vyhledávají zejména mladí a páry s dítětem.

Poloha

Tento hotelový komplex se nachází v severní Sardinii v zálivu Golfo dell´Asinara, 2 km od městečka Badesi, cca hodinu a půl autem od Olbie a Alghera a 40 minut od S. Teresa Gallura a Porto Torres. Jedná se o jeden z nejvybavenějších hotelových komplexů na Sardinii, který se rozkládá mezi písečnými dunami (odtud název Le Dune) v parku se stoletými jalovci o rozloze 280.000 m2.
Vzdálenost od letiště v Olbii - 85 km

Vybavení

Resort Le Dune se skládá z 5 hotelů s celkem 496 pokoji, které jsou citlivě zasazeny do přírody parku resortu. Každý hotel má svou vlastní recepci,která akceptuje nejznámější kreditní karty, vyjma hotelu La Duna Bianca, jehož hosté jsou přijímáni individuálně.
Jedná se o Hotel Le Palme 4*, Hotel I Ginepri 4*, Hotel Le Rocce 4*, Hotel & Spa Le Sabine 4* Superior a Hotel La Duna Bianca - 4* Superior.
Hotelové služby:
- 4 recepce (Wi-Fi, také v barech Alla Spiaggia, Le Palme, I Ginepri)
- 6 bazénů, z nichž 2 jsou vyhrazené pouze pro děti, další 4 bazény mají lehátka, bar a dohlížejí u nich plavčíci
- 10 restaurací, z toho 1 pro děti
- 6 barů
- amfiteátr, 5 tenisových kurtů (1 osvětlený), malé fotbalové hřiště, hřiště na basket, plážový volejbal, bezpečná dětská hřiště a mnoho sportovních a volnočasových aktivit
- wellness centrum
- konferenční centrum s max kapacitou 450 osob (rozloha 345 m2 + krytá terasa), rozdělitelné do 6 sálů, technické vybavení.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Všechny pokoje Resortu mají terasu vybavenou posezením, koupelnu se sprchou, fén, klimatizaci, trezor, TV SAT, telefon a minibar. Osušky na pláž na vyžádání - na kauci.
STANDARD: pokoj s manželskou postelí (na vyžádání oddělená lůžka) + rozkládací křeslo, max. obsazenost 2 +1 dítě do 6 let.
SUPERIOR: pokoj s manželskou postelí + rozkládací lůžko + možnost dětské postýlky; max. obsazenost 2 + 1 dítě do 14 let.
STANDARD FAMILY: dva propojené pokoje Standard, max. obsazenost 4 + 2 děti do 6 let
SUPERIOR FAMILY: dva propojené pokoje Superior, max. obsazenost 4 + 2 děti do 14 let

Check-in 16:30; check-out 10:00.
Otevření jednotlivých hotelů v nízké sezoně se řídí rozhodnutím resortu (klienti budou eventuálně ubytování ve vyšší kategorii hotelu resortu).

Stravování

Resort nabízí: ubytování s polopenzí (snídaně a večeře). U večeře je zdarma k dispozici voda a domácí víno (vyjma restaurací Romantico, Il Leccio, Il Fico d´India a Scorfano, kde je v ceně pouze voda).
"Domovskou" restaurací pro hosty hotelu Le Palme je restaurace IL POMODORO, v níž je podávána snídaně formou bufetu v době 8:00-10:30h a hosté mohou mezi 7:30 a 8. hodinou využívat i restauraci Nautilus.

Večeře (19:30-22:00):
Resort & SPA Le Dune nabízí možnosti stravování, které uspokojí všechny hosty. Na výběr je z 9 restaurací (+ restaurace pro děti). Kromě restaurace Nautilus je v restauracích, kde hosté nemají pobyt, nutná rezervace.
Restaurace bez příplatku:
NAUTILUS: bohatý bufet s mezinárodní kuchyní, voda a víno v ceně
CARRIMBANCA: sardinská kuchyně, bufetová forma, voda a víno v ceně
POMODORO: bohatý bufet, voda a víno v ceně
ALLA SPIAGGIA: pár metrů od pláže, bufet středomořských předkrmů a prvních chodů, smažené speciality z darů moře, voda a víno v ceně
LI JUNCHI: specializovaná na pizzu, těstoviny, středomořské předkrmy a zmrzliny, voda, víno, pivo a nealkoholické nápoje z automatů v ceně; servírované
PETER PAN: restaurace pro děti z baby- a mini klubu, od 19:00 do 20:00, nutná přítomnost rodičů pro děti do 3 let

Restaurace s příplatkem:
SCORFANO: grilované ryby, bufetová forma, voda v ceně. Přípl. €15/os., děti do 2 let zdarma
IL FICO D´INDIA: pouze pro dospělé (děti od 14 let), servírované výběrem z "Grande Carte" a s doporučeními šéfkuchaře, voda v ceně. Přípl. € 20/os.
ROMANTICO: elegantní restaurace, tematické večeře servírované při svíčkách, voda v ceně. Přípl. € 15/os.
IL LECCIO: Show-Cooking, středomořská kuchyně, bufetová forma, voda v ceně. Přípl. € 12/os., děti do 2 let zdarma.

Možnost bezlepkové diety na vyžádání (při rezervaci jednotlivé restaurace).

Oběd (12:30-14:30):
Oběd je podáván formou "středomořského brunche" v restauracích NAUTILUS nebo ALLA SPIAGGIA. Jedná se o lehký oběd bufetovou formou s širokým výběrem: těstoviny, studené chody, luštěniny, grilovaná a smažená zelenina, saláty, ovoce, sýry. Nezahrnuje klasické druhé chody s masem, rybou ani zákusky. Je možné využít oběda i v jiných hotelích řetězce na Sardinii (např. při výletech, na vyžádání).
PETER PAN: od 12:30 do 13:30 (mimo sobotu) oběd pro děti, nutný dozor rodičů pro děti do 3 let

Pro děti

Pro děti je v resortu velké vyžití: velké dětské hřiště "VILLAGGIO FANTASIA" s bazénem a hradem Duneland pro nejmenší, herna, dětské kino, relaxační místnost s postýlkami a vybavená místnost pro miminka, restaurace PETER PAN pro děti. U hotelu Le Palme je další bazén pro děti.
Baby klub: od 18 měsíců do 4 let, v provozu 8:45-18:30h (20:30-22:30 na vyžádání a za poplatek)
Mini klub: od 4 do 9 let (9:00-18:30h), děti mají možnost v rámci klubu i obědvat či večeřet v restauraci Peter Pan
Junior klub: od 9 do 14 let (9:00-18:30h), 1x týdně je organizována večeře/party s animátory (na zápis)
Teen klub: od 14 do 18 let, mj. barmanské kurzy (nealko), škola nejnovějších tanců, škola jízdy na plachetnici, windsurfingu a další sporty, večerní programy.

Pozor: pro umístění nejmenších dětí do baby klubu je požadováno potvrzení od lékaře o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů. Stačí v angl. jazyce - vyjádření lékaře (jednou větou) + razítko a podpis lékaře.

V areálu je k dispozici zdarma plně vybavený dětský pokoj otevřený 24 hodin, vybavený vysokými židlemi, sterilizátory, ohřívači lahví, přebalovacími pulty. Maminky zde najdou vše potřebné k nakrmení svých děti (zeleninové polévky, zeleninové kaše, sušenky, jogurt, mléko , vodu a ovocné šťávy).

Sport a animace

Resort Le Dune je vybaven 6 bazény, z nichž 2 jsou vyhrazené pouze pro děti, další 4 bazény mají lehátka, bar a dohlížejí u nich plavčíci: Hosté hotelu Le Palme mohou využívat:
- 2 bazény v hotelu Le Palme - jeden z nich je vyhrazen pro děti a jsou v něm dětské atrakce,
- bazén v hotelu I Ginepri je pro všechny klienty,
- bazén v hotelu Le Rocce je pro všechny hosty resortu,
- bazén pro děti v rámci dětského hřiště "VILLAGGIO FANTASIA", kde se nachází mnoho dětských atrakcí
Sportovní zázemí: 5 tenisových kurtů (1 s osvětlením, 2 se syntetickým povrchem), nohejbalové, fotbalové a basketbalové hřiště, plážový volejbal... Použití sportovního zázemí je zdarma.
Další sporty: kolektivní kurzy jízdy na katamaránech, windsurfingu, kánoi, lukostřelby, tenisu, aerobik, různá cvičení, treking s průvodcem, škola tance.
Za poplatek kurzy potápění a jízdy na koních, rekreační jízda na jachtách či sportovní rybolov (i hlubokomořský), pronájem skútrů a kol, šlapadel a gumových člunů.

Wellness & beauty

Wellness centrum Le Sabine SPA
Wellness centrum se nachází v hotelu "Le Sabine SPA" a zahrnuje 3 venkovní vyhřívané bazény, whirpool, protiproud, posilovnu kardiofitness, páru, relaxační zónu uvnitř i u bazénu, šatny, recepci. Spa nabízí řadu kosmetických procedur a masáží. Vstupné € 25/os./půlden.
Pozn. Pro vstup do wellness centra je vyžadováno lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k používání posilovacích strojů a využití masáží a kosmetických procedur. Pro těhotné ženy je připravena speciální nabídka procedur, vhodných pro jejich stav. Vstup do wellness centra není povolen mladistvým a dětem, je povolen jen od 14 let v doprovodu rodičů nebo osob, které mají od rodičů písemné povolení.
Dále si můžete už z ČR objednat tyto balíčky služeb:

Balíčky pro rok 2019
„EMOTION“ € 160/os (min. 2 osoby)
1 romantická večeře (krevety, dary moře), sklenka šampaňského Brut di Sardegna, zákusek. Konzumace na baru a s 30% slevou. Masáž v délce 25min. 1. a 2. řada na pláži bez poplatku. 1 terakotová plastika z unikátní kolekce značky Cerasarda.

Další služby

- Wi-Fi (na recepcích, v barech Alla Spiaggia, Le Palme, I Ginepri) zdarma na vlastním notebooku prvních 180 min (dalších 180 min za €2,00)
- zdarma služba lékaře ve stanovených časech, prohlídky a lékařská osvědčení za poplatek
- venkovní nehlídané parkoviště v areálu
- Dune Point - informační centrum o všech aktivitách Resortu, kancelář potápěčské školy, herna
- butik, obchod se sportovními potřebami, fotograf, novinový stánek, menší lékárna, půjčovna aut, motocyklů, lodí atd.
- zdarma kyvadlová doprava na pláž

Za poplatek: plážový servis v 1. a 2. řadě, wellness centrum, herna (s elektronickými hrami pro větší děti), internet point (a Wi-Fi od 4. hodiny připojení); vyjížďky na koních, potápění, půjčovna aut/motocyklů/šlapadel/člunů, pravidelná autobusová doprava do/z letoviska Badesi - 2 km (mimo sobotu) a jiné transfery, sportovní rybolov, výlety atd.
V Resortu se neplatí za služby v hotovosti, ale předplacenou kartou resortu, z které jsou částky strhávány (vydávána na recepci).

Pláž

Nádherná dlouhá pláž s bílým pískem vybavená lehátky a slunečníky zdarma od 3. řady (do vyčerpání kapacity), kanoe, škola windsurfingu. Pouhých 10 m od pláže je nová hotelová budova „LE DUNE“ se snack barem, restaurací, koutkem pro děti, toaletami a sprchami. Osmikilometrová pláž je od hotelu oddělena nefrekventovanou místní komunikací, pro větší komfort hostů je zajištěna kyvadlová doprava na pláž zdarma.
Plážové osušky na vyžádání - na kauci.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 85 km 85 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

V pokoji má 100% slevu z ubytování pouze jedno dítě ve věku 0-6 let.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 30. 9. 2019)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Nepovinné, na vyžádání:
,,Scofano" Restaurace € 15/osoba
,,Romantico" Restaurace € 15/osoba
,,Il Leccio" Restaurace €12/osoba
,,Il Fico d´India" Restaurace €20/osoba

Možnost dokoupit oběd - Brunch Mediterraneo; lze objednat již při rezervaci v CK, k úhradě na místě:
Dospělý: € 26/os./den
Dítě do 14 let: € 13/os. den
Děti do 2 let zdarma.

Možnost zapůjčení kočárku €20/pobyt (na vyžádání, při rezervaci hotelu)
Kyvadlová doprava z/do Badesi (2 km) €3/zpáteční lístek na osobu (mimo sobotu)
Plážový servis (slunečník a 2 lehátka): květen-červen-září 1. řada €16/den, 2. řada €12/den, červenec-srpen 1. řada 20€/den 2. řada 16€
Vstup do wellness centra ,,Le Sabine SPA", € 25 za os./půlden (od 14 let)

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE již kalkulované v cenách zájezdu:

Sleva 15 % z ceny ubytování do 31.1. 2019

Sleva 10 % z ceny ubytování do 28.2. 2019

1+1 (na vyžádání): 1 dospělý a 1 dítě 2 - 14 let za zvýhodněnou cenu mimo období 6.7. - 30. 8. 2019


Svatební cesta: 2 vstupy na osobu do wellness centra zdarma, dárek v podobě typického sardinského stříbrného prstýnku pro nevěstu
nebo za příplatek speciální balíček "EMOTION" (min. doba pobytu 7 nocí):
Romantická večeře se specialitami z mořských plodů, sardinské perlivé víno Brut a romantický dortík. Masáž (25 min) pro pár, 1 terakotová plastika z unikátní kolekce značky Cerasarda. Přípitek a sardské tapas. Sleva 30% na bar a minibar extra v restauraci.

Na vyžádání v CK možnost pobytu na 3/4 nebo 10/11 nocí (s příplatkem za privátní transfer).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.