Hotel Laconia ****

od 15 590 Kč

5 dní / polopenze s nápoji

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Tento prázdninový komplex je vhodný především pro rodiny s dětmi, kterým nabízí široké možnosti zábavy.

Poloha

Příjemný hotel v blízkosti pláže a centra městečka uspokojí především rodiny s dětmi, pro které je přizpůsoben.
Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena, 1,5 km od centra živého, typického městečka Cannigione, kde najdete spoustu restaurací, obchůdků, dětské hřiště, venkovní sportovní centrum a turistický přístav. Vyhlášené centrum Porto Cervo je vzdálené pouhých 15 km. Zastávka autobusu se nachází pouhých 20 m od hotelu.
Kdysi malá rybářská vesnička Cannigione je dnes velmi navštěvovanou turistickou lokalitou. Právě díky své poloze a členitosti terénu je Cannigione velmi dobře chráněno před nepříznivými povětrnostními a klimatickými podmínkami. Nejedná se pouze o turistické letovisko, ale městečko celoročně obydlené (pro dopravu sem lze využít minivláček).
Vzdálenost od letiště: 35 km Olbia, 155 km Alghero, 284 km Cagliari
Vzdálenost od přístavu: 33 km Olbia, 34 km Golfo Aranci, 150 km Porto Torres

Vybavení

Hotel je koncipován tak, aby plně vyhovoval rodinám s dětmi. V centrální části nabízí recepci a TV sál, bazén pro dospělé a bazén pro děti, miniclub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, piano bar (večer s živou hudbou) a prostornou restauraci. Prosvětlená restaurace je složena z vnitřních a venkovních prostor, nabízí výběr regionálních pokrmů a národních specialit.
Wifi ve společných prostorách zdarma.
Před hotelem je k dispozici nehlídané venkovní parkoviště.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 170 pokoji, které jsou v hlavní budově a v bungalovech. Všechny pokoje STANDARD jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, telefonem, TV, klimatizací, trezorem a ledničkou. Většina těchto pokojů má vlastní balkon (nelze garantovat). Pokoje SUITE za příplatek (na vyžádání) - ložnice a dveřmi oddělená obývací část s rozkládací pohovkou až pro 2 os., teráska nebo balkon.
Malá zvířata do 5 kg jsou akceptována na vyžádání za poplatek.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Stravování

Plná penze: snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Nápoje samoobslužnou formou během jídla jsou zahrnuty v ceně (voda a domácí víno).
Možnost také polopenze s nápoji.

Pro děti

Dětské hřiště, miniklub a junior klub (od 19. 5. do 8. 9. 2018). Od r. 2015 je v centru městečka Cannigione slušně vybavené dětské hřiště.

Sport a animace

Celá struktura nabízí v období od června do poloviny září velký výběr aktivit na povinnou klubovou kartu (za poplatek): hry a turnaje, kurzy aerobiku a plavání, tenisový kurt, fotbal, plážový volejbal, petang.
Na pláži jsou k dispozici tři potápěčská centra. V centru Cannigione je nové venkovní sportovní centrum (plážový volejbal, petang, venkovní posilovací stroje) - zdarma. Pro milovníky golfu je pár minut autem vzdálený prestižní golfový club Il Pevero Golf Club Costa Smeralda, který je zahrnutý také na seznamu Europe´s Elite selection. 18ti jamkové hřiště je právem označováno za jedno z nekrásnějších golfových hřišť na světě.
Půjčovna kol cca 2 km od hotelu v centru města Cannigione.

Plavecká čepice v bazénu je povinna.

Pláž

Písečná pláž rezervována pro klienty hotelu je vzdálená 50 metrů. Je vybavená slunečníky a lehátky (za poplatek). Od června do září je k dispozici mini vláček (za poplatek) na krásnou pláž Spiaggia Bianca. Plážový servis 1.6 . - 30.9.2018 za poplatek (viz. poplatky na místě).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Vzdálenost od letiště: 35 km 35 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2018).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji nebo plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2018).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Fakultativní příplatky (na vyžádání):

Postýlka € 8/den (nezahrnuje stravu);
Vláček na pláž Spiaggia Bianca nebo do Cannigione € 10/dosp. os./týden nebo € 2/dosp. os./den (děti do 12 let zdarma), lístky k zakoupení na recepci, časy na vyžádání v ck;
Malé zvíře € 20/den (váha max. 15kg, nemají přístup na veřejné prostory, do restaurace ani k bazénu);
Plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka/pokoj), do vyčerpání kapacity - pláž Laconia € 10/den, k dispozici 1. 6. - 30. 9. 2018;
Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj), do vyčerpání kapacity - pláž Spiaggia Bianca € 15/den nebo € 75/týden v termínu 1.6.-29.6.2018 a 24.8.-30.9.2018, € 18/den nebo € 90/týden v termínu 29.6.-27.7.2018, € 20/den nebo € 110/týden v termínu 27.7.-24.8.2018.

Speciální nabídky

Sleva 7 dní za 6 (7=6 od 28. 4. do 29. 6. a od 18. 8. do 21. 10. 2018, slučitelné s dalšími slevami) - již aplikováno v ceně.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání – dle momentální kapacity hotelu.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.