Club Esse Posada Beach Resort ****

Popis hotelu

Charakteristika

Výraz "Sa Posada" v sardinském jazyce znamená "místo odpočinku" a plně vyjadřuje prastarý smysl pro pohostinnost a vnímání času přátelských obyvatel Sardinie. Hotel u moře je ideální pro rodiny s dětmi i klienty preferující aktivní dovolenou.

Poloha

Hotel klubového typu je situován na severním pobřeží Sardinie, v oblíbené turistické oblasti Smaragdového pobřeží, naproti působivému souostroví a národnímu parku La Maddalena, pouhých 50 m od krásné písečné pláže a 500 m od centra městečka Palau, kde najdete restaurace, bary, cukrárny a obchůdky s rozmanitým zbožím. Severní pobřeží ostrova je typické množstvím menších, většinou písečných pláží umístěných v zátokách obklopených skalami a bohatou vegetací. Přístav v Olbii je vzdálen 40 km, v Golfo Aranci 45 km.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 44 km (cca 50 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici non-stop recepce, hala, klimatizovaná restaurace v sardinském stylu s velkou terasou, piano bar, 2 bazény, 1 tenisový kurt, 1 víceúčelový kurt, plážový volejbal, amfiteátr s večerním programem, bazar, venkovní nehlídané parkoviště.
Za poplatek: denní tisk, prádelna, pronájem gumových člunů, aut, skútrů, fakultativní výlety.
Wi-Fi ve společných prostorách v ceně v rámci klubové karty.
Malá zvířata do 20 kg v části "Sa Marina" na vyžádání, za poplatek. (Zákaz vstupu do společných prostor a na hotelovou pláž).

Ubytování

Hotelový resort tvoří 2 části - "Sa Posada" s celkem 116 pokoji situovanými v centrální části hotelu a zařízenými v tradičním sardinském stylu. Část "Sa Marina" má 30 prostornějších pokojů, které jsou navíc vybaveny malým kuchyňským koutkem a venkovním patiem a jsou situovány cca 50 m od pláže (pokoje jsou bez příplatku, dostupnost k ověření u prodejce).
Všechny pokoje STANDARD pro 2 - 4 osoby (3. a 4. lůžko formou palandy) jsou vybaveny individuální klimatizací, mini lednicí, TV, telefonem a koupelnou se sprchou a fénem. Postýlka pro dítě do 3 let za poplatek, na vyžádání. Hotel disponuje také pokoji pro hendikepované.

Na vyžádání rodinné pokoje FAMILY ROOM v části "Sa Marina" pro 5 osob - tvoří je 2 oddělené pokoje s 1 společným vstupem, koupelnou, kuchyňkou a malým patiem. Min. 3 dospělí.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání a za příplatek - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in: 16:00 h, check-out: 10:00 h.
Při zakoupení klubové karty Esse Plus dřívější check-in 14:00 a pozdní check-out 12:00 h.
Min. pobyt 7 nocí v období 18. 6. - 10. 9. 2019, v ostatních obdobích na vyžádání min. 4 noci (k ověření v CK).

Stravování

Polopenze s nápoji - snídaně a večeře formou bufetu, filtrovaná voda, místní víno a pivo.
Za příplatek plná penze s nápoji - oběd rovněž formou bufetu - bohatý výběr předkrmů, 1. a 2. chodů, příloh, dezertů (večer). Nápoje k jídlu v ceně: filtrovaná voda, červené a bílé lokální víno, pivo.

Hotelová restaurace v sardinském stylu, s nádherným výhledem na záliv Monti Russu, nabízí široký výběr místních specialit, pizzu i mezinárodní kuchyni. K dispozici je bohatá nabídka místních a italských vín. Na vyžádání bezlepková dieta.
Pro děti denně: RistoMini "Banchetto dell´Eroe", speciální menu, které mohou děti jíst s animátory v dětském koutku.
K dispozici Biberoneria - speciální prostor pro rodiče s dětmi do 3 let, dostupný 24 h denně, kde lze dětem připravit kojeneckou stravu. K dispozici jsou základní suroviny.

Pro děti

V rámci klubové karty v ceně pobytu:
Dětské kluby:
Pink Hero - růžový tučňák čeká na nejmenší hrdiny, kteří s ním budou tančit, hrát si a rozšiřovat svojí fantazii.
Hero Camp - (3 - 13 let) kemp pro děti s profesionální péčí, vybaveným dětským hřištěm, divadlem, hernou a společnou místností s TV (děti jsou rozděleny na skupiny dle věku).
Young Club - (13 - 18 let) pro milovníky sportovních her v bazénu, společenských tanců, her a a turnajů, přípravy kabaretního představení a společenských her.
Dětský koutek a menu v restauraci, kde mohou děti společně jíst s animátory.
Pro děti do 3 let je k dispozici Biberoneria - 24 h denně otevřená místnost pro maminky s dětmi, kde je možnost vaření ze zdejších surovin vhodných pro děti (za poplatek).

Sport a animace

Klienti mohou v rámci klubové karty využívat: 2 bazény, kurty na tenis a mini fotbal, aktivity dětských klubů, kolektivní kurzy plavání, lukostřelby, fitness, vodní gymnastiky, plážový volejbal, kanoe, skupinové tance, zumbu, karaoke, vstup do divadla pro večerní představení.
Za poplatek: pronájem skútrů, aut, gumových člunů, fakultativní výlety.

Další služby

Při zakoupení klubové karty Esse Plus (platba na místě) v ceně: dřívější check-in: 14:00h, pozdní check-out: 12:00 h, welcome drink na pokoji při příjezdu, oběd zdarma v den odjezdu, přednostní rezervace stolu v restauraci, slunečník a křesílka na pláži, 1x náplň minilednice na pokoji (Cola, Fanta, Sprite, pivo, voda - 2 ks od každého), plážové ručníky (výměna 1x denně), sleva 10 % v butiku (kromě denního tisku), možnost oběda "Lunch Around" - oběd v některém z partnerských hotelů Club Esse (nutná rezervace den předem, zdarma při pobytu s plnou penzí, za příplatek při polopenzi).

Pláž

Pláž dell'Isolotto se nachází cca 350 m od hotelu. Klienti mohou využívat slunečníky a lehátka do vyčerpání kapacity (v ceně klubové karty) ve dvou částech - "Relax" (klidnější) nebo "Energy" (zde probíhají animační programy a aktivity Hero Camp). Plážové osušky za poplatek (rezervace předem).
200 m od hotelu je psí pláž Bau Bau.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
TenisTenis
PesPes
Vzdálenost od letiště: 44 km 44 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

Cena zájezdu je kalkulovaná s cenou letenky 8 290 Kč. V závislosti na kapacitě letu se cena letenek zvedá a může být vyžadován příplatek odpovídající rozdílu mezi původní a aktuální prodejní cenou.

Pozor, tento hotel má přísnější podmínky než VSP CK: při stornování v období do 45 dnů před začátkem zájezdu 3.000 Kč za každou osobu (v ostatních případech dle VSP CK).

Volné termíny jsou vždy výhradně na vyžádání a zpětné potvrzení dostupnosti!

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzi s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta od 1. 6. do 30. 9. 2019.

VLASTNÍ DOPRAVA: Ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzi s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta od 1. 6. do 30. 9. 2019.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.

Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Povinné:
Dítě do 3 let - poplatek za postýlku a přístup do koutku Biberoneria: € 7/ dítě/ den (nutno vyžádat předem). Max. 1 postýlka / pokoj.

Fakultativní (na vyžádání, nepovinné):
Malé domácí zvíře (do 20 kg) - € 50/ pobyt, max. 1 zvíře / pokoj.
Klubová karta Esse Plus: € 40/ pokoj/ den - zahrnuje dřívější check-in ve 14:00 h, pozdní check-out do 12:00 h, welcome drink, oběd v den odjezdu, přednostní rezervace stolu v restauraci, slunečník a křesílka na pláži, 1x náplň minilednice (Cola, Fanta, Sprite, pIvo, voda - 2 ks od každého), plážové ručníky (výměna 1x denně), sleva 10 % v butiku (kromě denního tisku), možnost oběda "Lunch Around" v některém z partnerských hotelů Club Esse (bez příplatku při plné penzi, za příplatek € 10/ os., dítě 3-12 let sleva 50%).

Speciální nabídky

Speciální nabídka 1 dospělý + 1 dítě do 13 let : dítě sleva 50 % z ceny ubytování (již aplikováno v ceně - kategorie STANDARD)

Na vyžádání speciální sleva pro 4. dospělou osobu ve čtyřlůžkovém pokoji (obsazenost 4 dospělí – může být na úkor prostoru - palandy).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.