Club Esse Cala Bitta ***

Popis hotelu

Charakteristika

Tradiční klubový hotel s širokou nabídkou animačních aktivit, přímo u moře v proslulé lokalitě Baja Sardinia na Smaragdovém pobřeží.

Poloha

Hotel je situován na severovýchodním pobřeží Sardinie, v oblíbené turistické lokalitě Baia Sardinia - Cala Bitta, pár minut jízdy od úchvatných pláží Smaragdového pobřeží (Costa Smeralda). Je ideálním výchozím bodem k poznávání okolních krás, jak samotného pobřeží Costa Smeralda s plážemi, tak městeček Baia Sardinia (centrum 2 km), luxusního Porto Cervo (5 km) a Porto Rotondo (22 km), Palau (25 km) či Santa Teresa di Gallura (50 km). Přímo ze zálivu u hotelu lze vyjet lodí na výlet na protější ostrov La Maddalena.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 34 km (cca 45 min).

Vybavení

Hotel byl prvním hotelem klubového typu na Smaragdovém pobřeží, v současnosti je pečlivě zmodernizován. Dokonale kombinuje neformální atmosféru s požitkářským nádechem severního pobřeží ostrova. Je ideální pro rodiny s dětmi i klienty preferující aktivní dovolenou u moře.
Součástí komplexu je non-stop recepce, hala, music bar, klimatizovaná panoramatická restaurace s výhledem na moře, TV místnost, herna, dětský koutek, dětská klubovna, club house, bazar, velký bazén s lehátky, víceúčelové hřiště na basketbal a minifotbal, nehlídané parkoviště. Všechny vnitřní prostory jsou klimatizovány.
Za poplatek: denní tisk, prádelna, půjčovna aut, skútrů a jízdních kol, fakultativní výlety; plážové osušky (nutná rezervace předem).
Wi-Fi ve společných prostorách zdarma (v rámci klubové karty).
Malé zvíře do 20 kg na vyžádání, za poplatek (zákaz vstupu do společných prostor).

Ubytování

Celkem 126 prostorných pokojů je umístěno především v centrální části komplexu, částečně také ve vilkách obklopených borovicovými stromy. Všechny jsou vybaveny klimatizací, TV, mini lednicí, fénem a telefonem. Většina pokojů má terasu nebo zahrádku (nelze garantovat). Postýlka pro dítě do 3 let v rámci povinného poplatku (na vyžádání předem).

STANDARD: pro 2 - 4 osoby (3. a 4. lůžko formou palandy). Dvoulůžkové pokoje jsou situovány vždy v přízemí, čtyřlůžkové v 1. patře.
FAMILY pro 2 - 5 osob: dva předsíňkou spojené pokoje, 1 koupelna. Pokoje jsou umístěny v přízemí (min. 3 plné ceny).
Jednolůžkový pokoj DUS STANDARD na vyžádání.

Check-in 16:00; check-out 10:00 h.
Při zakoupení klubové karty Esse Plus (platba na místě) dřívější check-in 14:00 h a pozdní check-out 12:00 h.
V období 26.6. - 28.8.2018 pobyt na min. 7 nocí, v ostatních obdobích na vyžádání a s příplatkem min. 4 noci (info v CK).
Pozn.: Pro využití všech služeb musí klienti po celou dobu pobytu nosit barevně rozlišený náramek (vydá recepce při příjezdu).

Stravování

Polopenze s nápoji.
Za příplatek plná penze s nápoji - snídaně, obědy a večeře formou bufetu - bohatý výběr předkrmů, 1. a 2. chodů, příloh, a dezertů (večer). Nápoje k jídlu v ceně: filtrovaná voda, místní červené a bílé víno v karafě.

V nové klimatizované restauraci s výhledem na moře, stahovací střechou a možností večeřet pod hvězdami, mají hosté maximální svobodu v kombinování chutí. Hotel denně nabízí široký výběr místních specialit, pizzu i mezinárodní kuchyni. Samozřejmostí je výběr z místních a italských vín.
1x týdně hotel organizuje typický sardinský večer.
Na vyžádání možnost bezlepkové diety.
Pro děti každý den: RistoMini "Banchetto dell´Eroe": Speciální menu, které děti mohou jíst s animátory v dětském koutku.
K dispozici BIberoneria: místnost pro rodiče s dětmi do 3 let pro přípravu dětské stravy - v předem stanovený čas, zdarma základní suroviny (vývar, pasírovaná zelenina, sýr, mléko, jogurt, sezónní ovoce). V ceně v rámci povinného poplatku za dítě do 3 let.

Pro děti

Dětské kluby:
Pink Hero - růžový tučňák čeká na nejmenší hrdiny, kteří s ním budou tančit, hrát si a rozšiřovat svojí fantazii v duchu ekologie.
Hero Camp (3-13 let) pro děti s profesionální péčí, vybaveným dětským hřištěm, divadlem pro děti, hernou a společnou místností s TV (děti jsou rozděleny na skupiny dle věku). Funguje v čase 9:30 - 18:30h.
Young Club (13-18 let) pro milovníky sportovních her (i v bazénu), společenských tanců, kabaretu, her a turnajů.

Dětský koutek a menu v restauraci, kde mohou děti společně jíst s animátory.
Biberoneria - místnost pro rodiče s dětmi do 3 let pro přípravu stravy (ve stanovených časech, základní suroviny k dispozici).
Možnost zapůjčení kočárku (golfové hole) na celý pobyt - za poplatek, na vyžádání při rezervaci.

Sport a animace

Klienti mohou v rámci klubové karty využívat: velký bazén s lehátky, aktivity Hero Camp a Young Club, kolektivní kurzy plavání, lukostřelby, fitness, vodní gymnastiky, plážový volejbal, mini fotbal, kanoe, skupinové tance, zumbu, karaoke, vstup do divadla pro večerní představení.
Za poplatek: pronájem gumových člunů, skútrů, aut a jízdních kol, široká škála fakultativních výletů (např. na souostroví La Maddalena s odjezdem z kotviště v zálivu).

Pláž

Krásná písečná pláž Bitta Beach leží jen 30 m od hotelu a nabízí v rámci klubové karty slunečníky a lehátka do vyčerpání kapacity. Plážové osušky a křesílka za poplatek (rezervace předem). K dispozici plážový volejbal, plážový tenis a hry pro děti. 50 metrů od pláže je kotviště pro malé lodě. V hlavní sezóně funguje bezplatná kyvadlová doprava na sousední pláže Baia Sardinia a Porto Sole.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
TenisTenis
PesPes
FitnessFitness

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

Pozor, tento hotel má přísnější podmínky než VSP CK: při stornování v období do 45 dnů před začátkem zájezdu 2.000 Kč za každou osobu (v ostatních případech dle VSP CK).

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2018).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.

Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Povinné:
Poplatek dítě do 3 let - € 7/ dítě/ den - zahrnuje dětskou postýlku a využití Biberonerie, místnosti vybavené k přípravě dětské stravy (včetně základních surovin).

Fakultativní (nepovinné):
Malé zvíře do 20 kg € 50/ pobyt (omezený pohyb ve společných prostorách).
Klubová karta Esse Plus: € 30/ pokoj/ den - zahrnuje: možnost oběda v den příjezdu (pobyt s plnou penzí) dřívější check-in, pozdní check-out, welcome drink, oběd v den odjezdu, přednostní rezervace stolu v restauraci, slunečník a křesílka na pláži, 1x náplň minilednice, plážové ručníky (výměna 1x denně), sleva 10 % v butiku (kromě denního tisku), možnost oběda "Lunch Around" v některém z partnerských hotelů Club Esse (bez příplatku při plné penzi, za příplatek € 10/ os.).

Speciální nabídky

Speciální nabídka 1 dospělý + 1 dítě do 13 let (na vyžádání v CK)

Na vyžádání speciální sleva pro 4. dospělou osobu ve čtyřlůžkovém pokoji (obsazenost 4 dospělí – může být na úkor prostoru (palandy).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.