Hotel Club Colostrai ****

Popis hotelu

Charakteristika

Krásný resort přímo u písečné pláže s výbornou kuchyní v rámci all inclusive, velmi oblíbený u našich klientů opakovaně v posledních třech letech.

Poloha

Hotel Club Colostrai se nachází v jihovýchodní části Sardinie, 25 km od rušnějšího letoviska Costa Rei a 11 km od městečka Muravera, v krásné vzrosté udržované zahradě s citrusovými plody, jen pár kroků od krásné dlouhé pláže s jemným pískem žulové barvy.
Vzdálenost od letiště v Cagliari - 78 km (cca 1h 10 min)

Vybavení

Součástí hotelu Colostrai je recepce, tv sál, restaurace (stravování formou bufetu včetně kuchařské show), bar, sladkovodní bazén s brouzdalištěm pro děti vybaven slunečníky a lehátky, obchod s místními produkty a suvenýry, půjčovna aut, motorek a kol, parkoviště. Po celý den probíhají animační programy převážně v italském jazyce pro děti i dospělé (po celý den zábavný program, kurzy tance, divadlo, diskotéka na pláži).
Služby za poplatek: kadeřnictví, manikůra, plážový servis v první řadě, vodní sporty na pláži vč. potápění, masáže.
Pro děti: oddělená část bazénu, dětský koutek, miniklub a juniorklub.
Wi-fi u bazénu, v baru u bazénu a v prostorách recepce zdarma.

Ubytování

Hotelový komplex disponuje celkem 148 pokoji rozdělenými do typologie CLASSIC a CLASSIC s výhledem na moře (bez možnosti přistýlky). Pokoje Classic s výhledem na moře je v celém resortu pouze 6 a to dvoulůžkové bez možnosti přistýlky, jsou pouze na vyžádání a za příplatek.
Některé pokoje se nacházejí v hlavní budově a nemají ani terasu ani balkon, většina pokojů je však rozmístěna v krásných malých domcích ve vzrostlé zahradě.
Příjemně zařízené 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (všechny čtyřlůžkové pokoje mají palandy) jsou vybavené fénem, klimatizací, tv, mini ledničkou, telefonem, trezorem.
Hotel dále disponuje 5 pokoji pro tělesně postižené - všechny jsou dvoulůžkové.
Na pláž je pro tělesně postižené osoby speciálně upravený přístup - cestička ze dřeva a plastu, 2 speciálně vyškolení plavčíci pro pomoc tělesně postiženým, židlička pro snadnější vstup do moře.
Není zde možnost propojených pokojů. Psi nejsou v hotelu akceptováni.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in: 14:00 h, check-out: 10:00 h.

Stravování

Stravování formou ALL INCLUSIVE zahrnuje: plnou penzi formou bufetu včetně nápojů (místní rozlévané pivo, víno, voda - pouze k obědu 12:30-14h a k večeři 19:30-21 h), nealko nápoje čepované z post mixu během celého dne. All inclusive začíná v 11:00 h a končí ve 23:00 h.
Snídaně jsou bufetové od 7:30 do 9:30 h a poté do 11:30 h snídaně ve formě káva, croissant atd. na baru, lehké snacky na baru od 17:00 do 18:00 h (většinou různé chipsy, kousky pizzy, párečky atp.).
V restauraci je část pro přípravu jídel pro miminka.

Espresso, capuccino a nápoje v lahvích jsou vždy za poplatek.
HARD ALL INCLUSIVE za příplatek zahrnuje navíc: místní víno, pivo a místní italské lihoviny - mirto, limoncello, apod., long drinks, americká káva a čaj, kopečková zmrzlina. V hlavní budově (u bazénu) v Baru mohou zákazníci využívat HARD ALL INCLUSIVE v době od 11:00 do 23:00 h.
- Plážový bar je otevřen ve stanovených časech: 10:00 do 12:30 a od 15:00 do 18:30 a neposkytuje hard all inclusive.
Příplatek za hard all inclusive se platí vždy za všechny osoby v pokoji vč. dětí od 2 let.
Časy otevření jednotlivých barů se mohou v průběhu sezóny mírně změnit.

Pro děti

Oddělená část sladkovodního bazénu (brouzdaliště), dětský koutek, miniklub a juniorklub, celodenní animační programy.
Oddělená část restaurace pro přípravu jídel pro miminka( za poplatek).

Sport a animace

Bazén se sladkou vodou vybavený lehátky, slunečníky a s vyhrazenou částí pro děti, 2 kurty na bocce, 1 tenisový kurt s umělou trávou, 1 tenisový kurt s osvětlením (za příplatek), plážový tenis, beach volejbal, ping pong, stolní tenis. V blízkosti hotelu se nachází potápěčské centrum, které nabízí kurzy pro děti i dospělé každý den, odjezd vždy na raftu z veřejné pláže, jízda na koni, výlety v okolí a lodní výlety - vše za poplatek.

Pláž

Dlouhá široká pláž s jemným, světlým pískem a plážovým servisem (slunečník a 2 lehátka na pokoj, kromě 1.řady zdarma). Na pláži se nachází bar, sprchy a toalety.
Plážové osušky nejsou k dispozici.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
Vzdálenost od letiště: 78 km 78 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování včetně all inclusive (hard all inclusive za příplatek), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Dětský servis € 105 dítě/týden (povinný pro děti do 2 let, zahrnuje dětskou postýlku, speciální stravu pro miminka, používání zóny pro miminka, kde se nachází ohřívač lahví, vařič atd.)

Speciální nabídky

Sleva 7=6 a 14=11 z ceny ubytování v termínu 19. 5. - 9. 6. a 8. - 22. 9. 2019 - již kalkulováno v ceně. Nelze sčítat s FM a LM nabídkami.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání – dle momentální kapacity hotelu.

Sleva 1 dospělý + 1 dítě do 16 let sleva 50% z ceny ubytování pro dítě - již aplikováno v ceně.
SLEVY NELZE SČÍTAT.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.