Hotel Club Colostrai ****

Zavřít mapu

Popis hotelu

Charakteristika

Krásný resort přímo u písečné pláže s výbornou kuchyní v rámci all inclusive, velmi oblíbený u našich klientů opakovaně v posledních třech letech.

Poloha

Hotel Club Colostrai se nachází v jihovýchodní části Sardinie, 25 km od rušnějšího letoviska Costa Rei a 11 km od městečka Muravera, v krásné vzrosté udržované zahradě s citrusovými plody, jen pár kroků od krásné dlouhé pláže s jemným pískem žulové barvy.
Vzdálenost od letiště v Cagliari - 78 km (cca 1h 10 min)

Vybavení

Součástí hotelu Colostrai je recepce, tv sál, restaurace (stravování formou bufetu včetně kuchařské show), bar, sladkovodní bazén s brouzdalištěm pro děti vybaven slunečníky a lehátky, obchod s místními produkty a suvenýry, půjčovna aut, motorek a kol, parkoviště. Po celý den probíhají animační programy převážně v italském jazyce pro děti i dospělé (po celý den zábavný program, kurzy tance, divadlo, diskotéka na pláži).
Služby za poplatek: kadeřnictví, manikůra, plážový servis v první řadě, vodní sporty na pláži vč. potápění, masáže.
Pro děti: oddělená část bazénu, dětský koutek, miniklub a juniorklub.
Wi-fi u bazénu, v baru u bazénu a v prostorách recepce zdarma.

Ubytování

Hotelový komplex disponuje celkem 148 pokoji rozdělenými do typologie CLASSIC a CLASSIC s výhledem na moře (bez možnosti přistýlky). Pokoje Classic s výhledem na moře je v celém resortu pouze 6 a to dvoulůžkové bez možnosti přistýlky, jsou pouze na vyžádání a za příplatek.
Některé pokoje se nacházejí v hlavní budově a nemají ani terasu ani balkon, většina pokojů je však rozmístěna v krásných malých domcích ve vzrostlé zahradě.
Příjemně zařízené 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (všechny čtyřlůžkové pokoje mají palandy) jsou vybavené fénem, klimatizací, tv, mini ledničkou, telefonem, trezorem.
Hotel dále disponuje 5 pokoji pro tělesně postižené - všechny jsou dvoulůžkové.
Na pláž je pro tělesně postižené osoby speciálně upravený přístup - cestička ze dřeva a plastu, 2 speciálně vyškolení plavčíci pro pomoc tělesně postiženým, židlička pro snadnější vstup do moře.
Není zde možnost propojených pokojů. Psi nejsou v hotelu akceptováni.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Stravování

Stravování formou ALL INCLUSIVE zahrnuje: plnou penzi formou bufetu včetně nápojů (místní rozlévané pivo, víno, voda - pouze k obědu 12:30-14h a k večeři 19:30-21 h), nealko nápoje čepované z post mixu během celého dne. All inclusive začíná v 11:00 h a končí ve 23:00 h.
Snídaně jsou bufetové od 7:30 do 9:30 h a poté do 11 h snídaně ve formě káva, croissant atd. na baru, lehké snacky na baru od 11:30 do 12:30 h a od 16:30 do 17:30 h (většinou různé chipsy, kousky pizzy, párečky atp.).
V restauraci je část pro přípravu jídel pro miminka.

Espresso, capuccino a nápoje v lahvích jsou vždy za poplatek.
HARD ALL INCLUSIVE za příplatek zahrnuje navíc: místní víno, pivo a místní italské lihoviny - mirto, limoncello, apod., long drinks, americká káva a čaj, kopečková zmrzlina. V hlavní budově (u bazénu) v Baru mohou zákazníci využívat HARD ALL INCLUSIVE v době od 11:00 do 23:00 h.
- Plážový bar je otevřen ve stanovených časech: 10:00 do 12:30 a od 15:00 do 18:30 a neposkytuje hard all inclusive.
Příplatek za hard all inclusive se platí vždy za všechny osoby v pokoji vč. dětí od 2 let.
Časy otevření jednotlivých barů se mohou v průběhu sezóny mírně změnit.

Pro děti

Oddělená část sladkovodního bazénu (brouzdaliště), dětský koutek, miniklub a juniorklub, celodenní animační programy.
Oddělená část restaurace pro přípravu jídel pro miminka( za poplatek).

Sport a animace

Bazén se sladkou vodou vybavený lehátky, slunečníky a s vyhrazenou částí pro děti, 2 kurty na bocce, 1 tenisový kurt s umělou trávou, 1 tenisový kurt s osvětlením (za příplatek), plážový tenis, beach volejbal, ping pong, stolní tenis. V blízkosti hotelu se nachází potápěčské centrum, které nabízí kurzy pro děti i dospělé každý den, odjezd vždy na raftu z veřejné pláže, jízda na koni, výlety v okolí a lodní výlety - vše za poplatek.

Pláž

Dlouhá široká pláž s jemným, světlým pískem a plážovým servisem (slunečník a 2 lehátka na pokoj, kromě 1.řady zdarma). Na pláži se nachází bar, sprchy a toalety.
Plážové osušky je možné na místě zapůjčit, případně i koupit.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Oblíbené klientyOblíbené klienty
Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
Vzdálenost od letiště: 78 km 78 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Výběr termínu

Počet dospělých 1.dítě do 2.dítě do 3.dítě do 4.dítě do Počet dětí do 2 let
Pro dané vyhledávání nebyly nalezeny žádné volné termíny.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování včetně all inclusive (hard all inclusive za příplatek), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2017).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Dětský servis € 105 dítě/týden (povinný pro děti do 2 let, zahrnuje dětskou postýlku, speciální stravu pro miminka, používání zóny pro miminka, kde se nachází ohřívač lahví, vařič atd.)
Plážové osušky: zapůjčení € 1/den, výměna € 3,50), koupení za cca € 10 - v případě zájmu o koupi je třeba nahlásit předem počet kusů, aby byly k dispozici.

Speciální nabídky

7=6 v termínu 10. 9. - 17. 9. 2017 - již aplikováno v ceně.
Jednolůžkový pokoj CLASSIC bez příplatku od 10. 9. - již aplikováno v ceně.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání – dle momentální kapacity hotelu.
Sleva 10% pro seniory 65+: od 10. 9.(nevztahuje se na příplatky)
Sleva 1 dospělý + 1 dítě do 18 let speciální cena v období 28. 5. - 5. 8. a od 27. 8. do 17. 9. - již aplikováno v ceně.
SLEVY NELZE SČÍTAT.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.