Hotel Club Altura ***

od 22 390 Kč

8 dní / plná penze s nápoji

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Malý klubový hotel přímo u krásné písečné pláže s bílým pískem a s pozvolným přístupem a současně kousek od centra městečka Villasimius.

Poloha

Hotel Club Altura se nachází v jižní části Sardinie u dlouhé písečné pláže Simius, známé především pro jemný bílý písek a smaragdově průzračné moře. Komplex je obklopen vzrostlou, rozkvetlou zahradou. V jeho blízkosti se nachází centrum města Villasimius (přibližně 800 m), které nabízí vše, co od dovolené očekáváte – restaurace, kavárny, obchůdky, ale také sportovní vyžití.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 69 km (cca 1h 10 min).

Vybavení

V centrální části hotelu jsou soustředěny hlavní služby - recepce, trezor na recepci, společenská místnost s TV, bar, restaurace. K ní přiléhá bazén se sladkou vodou, lehátky a slunečníky (omezená kapacita) a s částí pro děti (není zde brouzdaliště). Součástí komplexu je i univerzální hřiště na tenis a malou kopanou, supermarket, nekryté a nehlídané parkoviště parkoviště u hotelu.
Wi-Fi zdarma v oblasti recepce a bazénu.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel má celkem 74 prostorných pokojů - část se nachází v hlavní budově, ale převážná většina pokojů jsou prostornější bungalovy v zahradě. Dále hotel disponuje 6 pokoji Classic v depandanci, které jsou vzdálené 50 m od recepce - tyto pokoje jsou pouze na vyžádání. Všechny pokoje jsou zařízené v typickém sardinském stylu a mají krytou terásku s posezením (některé pokoje v hlavní budově nemají terasu ani balkon), klimatizaci, TV/Sat, telefon. Pokoje nemají trezor. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek.
Typologie pokojů:

CLASSIC dvoulůžkový: pokoje pouze v hlavní budově. Na vyžádání a dle obsazenosti hotelu je možnost ubytování ve family bungalovech v zahradě.
CLASSIC třílůžkový: pokoje v hlavní budově. Na vyžádání a dle obsazenosti hotelu je možnost ubytování ve family bungalovech v zahradě. Třílůžkové pokoje na vyžádání.
FAMILY - prostornější pokoje v hotelové zahradě, většina má řešeno 3. a 4. lůžko palandou. Pokoje u bazénu jsou nejblíže animacím a všem službám. Jedná o rušnější část hotelu. Všechny mají terásku či předzahrádku.
Dítě do 2 let zdarma v případě, že bude mít postýlku vlastní nebo spát s rodiči na lůžku.

Check in 14:00 h, check out 10:00 h.

Stravování

Plná penze s nápoji.
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu vč. nápojů k jídlu (0,5 l minerální vody a 0,25 l vína / os.).
1x týdně je organizována typická sardinská večeře.

Restaurace s výhledem na bazén, hotelový bar.
Bezlepková dieta na vyžádání.

Pro děti

Dětské kluby: Tarta klub (3-10 let) a Jek klub (11-17 let) - kvalifikovaný personál se stará o bohatý sportovně-zábavný program (turnaje, kabaret, show v amfiteátru), animace jsou denní i večerní.

Sport a animace

K dispozici jsou v rámci klubové karty: bazén pro dospělé a děti, víceúčelové hřiště na fotbal a tenis, kánoe, posilovna, spinning, plážový volejbal a plážový tenis, stolní tenis, kolektivní kurzy tenisu, potápění, aqua dance, windsurfingu, denní a večerní animační programy pro děti (v italském jazyce). Mimo hlavní sezónu může být dostupnost některých služeb omezena (závisí na rozhodnutí hotelu).
Za poplatek: lodní výlety, půjčovna kol, motocyklů a aut.
V blízkosti hotelu v rámci Villasimius za poplatek: potápěčské centrum, vodní lyžování, půjčovna šlapadel, lodí, horských kol a skútrů, jízdárna.

Pláž

Komplex se nachází cca 150 m od krásné, široké pláže s bílým, jemným pískem. Plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka / pokoj v rámci klubové karty v ceně pobytu. 1. řada za příplatek na místě. Plážové osušky nejsou k dispozici.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vzdálenost od letiště: 69 km 69 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Povinné: Pobytová taxa € 1,5/noc/osoba.

Nepovinné (fakultativní, na vyžádání):

Dětská postýlka pro dítě 0-2 roky € 10/ noc.

Speciální nabídky

SLEVY již kalkulované v cenách zájezdu:

1 dítě na 3. lůžku do 16 let věku má pobyt zdarma a hradí pouze letenku.

Sleva 7=6 a 14=11 z ceny ubytování v termínu 26.5.-9.6.2019 a 15.9.-6.10.2019
Slevy nelze vzájemně kombinovat.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání – dle momentální kapacity hotelu.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.