Voi Colonna Village ****

Popis hotelu

Charakteristika

Rozsáhlý hotelový komplex v bezprostřední blízkosti pláže a v jedné z nejvyhledávanějších lokalit je ideální jak pro páry tak pro rodiny s dětmi.

Poloha

Hotelový komplex Colonna Village byl vystavěn v roce 1998 jako typická přímořská vesnička ležící v severovýchodní části Sardinie, prakticky na konci věhlasného Smaragdového pobřeží, přímo u moře s výhledem na Golfo Aranci a ostrov Tavolara či ostrovy Mortorio, Soffi či Figarolo. Elegantní resort je usazen v zahradě o rozloze 100.000 m2, ze které se nabízí nádherný výhled na moře. Resort se dělí na část Beach Hotel, vzdálený cca 80-100 m od pláže a část Colonna Village, umístěnou kolem bazénu o rozloze cca 1500 m2. Pouhých 10 km od hotelu se nachází oblíbené přístavní městečko Golfo Aranci.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 18 km (cca 25 min.).

Vybavení

Hotel nabízí 2 restaurace, 3 bary, butik, velký bazén s lehátky, slunečníky a dětskou zónou, menší bazén s hydromasáží, kongresový sál, privátní parkoviště. Budovy respektují tradiční středomořský architektonický styl s mnoha dřevěnými prvky a veškeré zpracování, nábytek a další vybavení neomylně evokují dodnes zachovaný podmanivý sardinský styl. Harmonie, prostor, věhlasná pohostinnost a smysl pro detail přispívají k pocitu výjimečnosti každého hosta.
Wi-Fi připojení je k dispozici ve společných prostorách.
Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 320 pokojů zařízených v sardinském stylu s nábytkem z masivního dřeva a doplňky z tepaného železa. Většina pokojů má balkón či patio a je vybavena klimatizací, TV, telefonem, trezorem, fénem a minibarem. Pokoje jsou jednoduché, pohodlně vybavené a světlé díky množství k moři otočených prosklených ploch. Hotel je rozdělený do dvou částí - Colonna Village a Beach hotel.

COLONNA VILLAGE
CLASSIC VILLAGE - dvoulůžkové pokoje (obě varianty stejně zařízené), s výhledem do zahrady s možností 1 přistýlky, na vyžádání 2 přistýlek. Max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti do 12 let.
ECONOMY VILLAGE - dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady. Max. 2 dospělí + 1 infant.
FAMILY CLASSIC - dva dvoulůžkové propojené pokoje Classic. Max. obsazenost 4 dospělí.

BEACH HOTEL
Pokoje v této části jsou pro sezónu 2019 kompletně zrekonstruované a nacházejí se blíže k pláži.
SUPERIOR - dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, na vyžádání 2 přistýlek. Za příplatek možnost pokoje s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti do 12 let.
U pokojů Superior je navíc v ceně pobytu první náplň minibaru zdarma, konvice na čaj / kávu, denní výměna ručníků (na vyžádání), 20% sleva na zkrášlující procedury.

Čtyřlůžkové pokoje jsou vždy výhradně na vyžádání.

Check in: 16:00, check out: 10:00.

Stravování

Polopenze s nápoji, za příplatek plná penze s nápoji či all inclusive.

Polopenze s nápoji: mezinárodní snídaně a večeře včetně nápojů (voda, domácí víno, vybrané nealkoholické nápoje).

Plná penze s nápoji: mezinárodní snídaně, oběd a večeře včetně nápojů (voda, domácí víno, vybrané nealkoholické nápoje).

ALL INCLUSIVE: mezinárodní snídaně, oběd a večeře včetně nápojů (voda, domácí víno, vybrané nealkoholické nápoje a pivo). Bar otevřený od 10:00 do 24:00 s nealkoholickými nápoji, vodou, džusy, pivem, vínem, čajem, kávou, místními likéry a pálenkami (vyjma mezinárodních značek, zmrzliny a lahvových nápojů). Sladké a slané svačinky se podávají 2x denně.
PLÁŽOVÝ BAR: all inclusive k dispozici do 18:30 poté za poplatek.

Hlavní hotelová restaurace SOS ARANZOS skýtá nádherný panoramatický výhled na moře, pro klienty se zde podává snídaně, oběd i večeře.
Dále je otevřena druhá hotelová restaurace BELLEVUE á la carte, kde je nutná rezervace a konzumace zde je za příplatek. Klienti pokojů Superior mají snídaní v restauraci BELLEVUE.

Součástí bufetu jsou také produkty pro klienty s potravinovou alergií čí běžnými intolerancemi - základní bezlepkové potraviny (chléb, těstoviny, koláčky, sušenky, dorty).
Kuchaři v hotelu jsou rovněž k dispozici pro přípravu speciálních jídel s ohledem na alergie či intolerance hostů.

Pro děti

VOI FOR FAMILY
od 25.5. do 28.9.2019
Malá vesnička uvnitř hotelu, která je určena přímo pro rodiny a jejich potřeby, s vybavením pro děti s ohledem na jejich pohodlí a bezpečnost. Nespočet aktivit pro každý věk: sporty, kreativní aktivity a hry doprovázené animačním týmem s profesionálními dovednostmi a vášní pro svou práci.

VOILA’ BABY 0 - 2,99 let
Plně vybavena místnost se spoustou vnitřního i venkovního prostoru, kde lze strávit příjemný čas s miminkem, jako v prostředí domova. K dispozici jsou:
parní sterilizátory, ohřívače lahví, plotýnky, nádobí, mixér, lednice, mikrovlnná trouba. Specifické produkty (vývar, vegetariánské polévky, čerstvé ovoce, masová/rybí/ovocná dětská jídla, mléko, sušenky, jogurt, voda, ovocné džusy, plenky). Produkty jsou k dispozici pouze v době od 11:30 do 21:30. Vstup po této době je možný na vyžádání.
- Spací místnost pro miminka s odbornou asistencí (od 11:30 do 19:30), dětské postýlky a povlečení.
- Vnitřní & venkovní hřiště s hračkami
- Baby welcome Kit (na objednávku): kočárek, chůvička, pleny, nosítka, vysoká dětská židle, dětská vana, nočník.
- Děti nesmí zůstat bez dozoru, rodiče zde musí být vždy s nimi!
- Hlídání dětí za poplatek na vyžádání.
Vstup je za poplatek € 20/den v období 25.5.-21.6. a 24.8.-28.9., € 25/den v období 22.6.-23.8.2019

VOILA’ MINI 3-6,99 let / VOILA’ KIDS 7-9,99 let / JUNIOR CLUB 10-12,99 let
Děti si v miniklubech užijí spoustu zábavy, k dispozici je bohatý program během celého dne, vyváženě rozdělený na vnitřní a venkovní aktivity pod pečlivým dozorem animátorského týmu.
- vícejazyčná asistence pro děti různého věku od 9:00 do 21:00.
- venkovní hrací plocha.
- oběd a večeře v dětské restauraci, menu uzpůsobené pro děti, ve společnosti VOI animátorů.
- herní pokoj s TV, videohry, stolní hry a WIFI.
- sportovní kurzy s profesionálními instruktory.
- speciální workshopy stimulující kreativitu. Děti sami vyrábí různé produkty za pomoci týmu animátorů.
- večerní dětské tance, 1x týdně dětské vystoupení.
- Welcome kit: batoh a čepice.

YOUNG CLUB 13-17,99 let
V hotelech sítě VOI je kladen velký důraz na zábavu dětí všech věkových kategorii, proto i pro teenagery je připraven YOUNG CLUB, kde se mládež setkává se svými vrstevníky, seznamují se a účastní se různých zábavních aktivit.
- denní sportovní a zábavní program od 10:00 do 1:00 v noci
- sportovní kurzy s profesionálními instruktory
- společenská místnost s video hrami a Wi-fi.
- večeře společně s animátory
- party nebo diskotéka po večerním programu.

Sport a animace

V období od 18.5.-24.5. a 28.9.-5.10.2019 je k dispozici posilovna, hřiště, mini club během dne, večerní piano bar.
V období od 25.5.-27.9. 2019 je k dispozici tým animátorů, kteří organizují mezinárodní taneční, hudební a kabaretové představení v open-air divadle s výhledem na moře, párty a večírky s živou hudbou.
Během dne je k dispozici spousta sportovního vyžití a různé turnaje v plážovém volejbalu, socceru, fitness, posilování, aqua aerobic, aerobní cvičení či strečink.
Hostům jsou k dispozici 3 syntetická tenisová hřiště pro turnaje, rekreační hru či individuální lekce (za poplatek).
Pro milovníky vodních sportů možnost vypůjčení kánoí za poplatek.

Pláž

K pláži Sos Aranzos (cca 500 metrů od recepce hotelu, rozdílná vzdálenost od pokojů) s jemným bílým pískem a výhledem na ostrov Tavolara, jedné z nejkrásnějších pláží severní Sardinie, se dostanete cestičkou mezi pěstěnými trávníky a stinnými zónami, je zde také zavedená kyvadlová doprava zdarma. Na pláži má hotel vyhrazenou část se slunečníky, lehátky a osuškami.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
TenisTenis
NovinkaNovinka
Vzdálenost od letiště: 14 km 14 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

Cena zájezdu je kalkulovaná s cenou letenky 8 290 Kč. V závislosti na kapacitě letu se cena letenek zvedá a může být vyžadován příplatek odpovídající rozdílu mezi původní a aktuální prodejní cenou.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji, za příplatek plnou penzí s nápoji či all inclusive, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

NEPOVINNÉ:
VOILA Baby - platba na místě
25.5.-21.6.2019 a 24.8.-28.9.2019 - 20€/den
22.6.- 23.8.2019 - 25€/den

Speciální nabídky

SLEVY NA VYŽÁDÁNÍ, KTERÉ NELZE KOMBINOVAT SE SLEVOU FIRST/LAST MINUTE:

1 + 1 = 1 Dospělý + 1 dítě do 13 let s 50% slevou z ubytování

14=12 v období 18.5.- 6.7. a 24.8.-21.9.2019


SLEVA NA VYŽÁDÁNÍ, KTEROU LZE KOMBINOVAT S JINÝMI NABÍDKAMI:

Sleva 30% z ceny ubytování pro 3. dospělého v sousedním dvoulůžkovém pokoji CLASSIC. Platí při objednání 2 dvoulůžkových pokojů CLASSIC na pobyt v období 3.7. - 5.10.2019. Lze kombinovat s FM slevou a 14=12. Upozorňujeme, že se nejedná o propojené pokoje, ale pokoje sousedící. Nabídka platí do vyprodání kapacity.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.