Club Esse Porto Rafael ****

od 17 890 Kč

8 dní / polopenze s nápoji

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel v typickém sardinském stylu přibližně 300 metrů od písečné pláže La Sciumara a v blízkosti historické pevnosti Monte Altura.

Poloha

Klubový hotel s jedinečnou polohou, nabízející úžasný výhled na záliv a souostroví La Maddalena, se nachází 2 km od rušného letoviska Palau, jehož ulice jsou lemovány obchody, butiky, bary a restauracemi, a v pěší vzdálenosti od historické pevnosti Monte Altura. Souostroví La Maddalena je z Palau dosažitelné několikrát denně trajektem.
Vzdálenost od letiště v Olbii 44 km (cca 1h 10 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce, společenská místnost s TV, bar s terasou a večerní music bar, klimatizovaná restaurace s krásným výhledem na souostroví La Maddalena (a s dětským koutkem pro přípravu jídel nejmenším), bazén s lehátky a slunečníky, parkoviště.
Za poplatek: prádelna, půjčovna sportovního vybavení, noviny, časopisy, fakultativní výlety.
Hotel nabízí možnost účastnit se animací v blízkém hotelu Posada (2 km; v rámci karty Esse Card).
Wi-Fi v prostoru recepce zdarma.
Domácí mazlíčci (do 20 kg) za poplatek (omezený vstup do společných prostor). Cca 2 km od hotelu se nachází městská pláž “Bau Bau Palau” se službami a volným vstupem do moře i se psy.

Ubytování

Budovy v teplých pastelových barvách jsou ve stylu sardinské gallurské vesničky rozesety po hotelové zahradě plné zeleně. V hotelu se nalézá celkem 57 pokojů STANDARD pro 2-4 osoby. Pokoje disponují klimatizací, mini lednicí, TV a telefonem, v koupelně sprcha a fén. Čtyřlůžkové pokoje mají vždy 3. a 4. lůžko řešeno palandou.
Za příplatek a na vyžádání jsou k dispozici pokoje s vybaveným patiem či terasou, které mají výhled na moře směrem k souostroví La Maddalena.

Check-in 16:00; check-out 10:00 h.
Při zakoupení klubové karty Esse Plus (platba na místě) dřívější check-in 14:00 h a pozdní check-out 12:00 h.
V období 18.6. - 10.9.2019 pobyt na min. 7 nocí, v ostatních obdobích na vyžádání a s příplatkem min. 4 noci (info v CK).

Stravování

Ubytování se snídaní možné do 3. 6. (odjezd) a od 24. 9. 2019. V ostatních termínech polopenze s nápoji nebo za příplatek plná penze s nápoji.
Snídaně, obědy i večeře formou bufetu. K obědům a večeřím v ceně voda, místní bílé nebo červené víno a světlé pivo.
Klimatizovaná hotelová restaurace s panoramatickým výhledem na souostroví La Maddalena je zaměřena na regionální a mezinárodní kuchyni. Hotel pořádá také tematické večery (bez příplatku).
Na vyžádání možnost bezlepkové stravy.

Biberoneria - koutek v restauraci pro přípravu jídel dětem do 3 let (otevírací doba stanovená hotelem), k dispozici základní suroviny pro přípravu - nesolený vývar (masový, zeleninový nebo rybí), zeleninové kaše, těstoviny, trvanlivé mléko, jogurt, vařená zelenina, sezónní ovoce.

Pro děti

Biberoneria - dětský koutek v restauraci.
Dětské kluby a animace v blízkém hotelu Posada (cca 2 km):
Hero Camp (3 - 13 let) - klub pro děti s profesionální péčí, vybaveným dětským hřištěm, divadlem, hernou a společnou místností s TV.
Young Club (13 - 18 let) - pro milovníky sportovních her v bazénu, společenských tanců, her a a turnajů, přípravy kabaretního představení a společenských her.

Sport a animace

Možnost využívat animace a aktivity v hotelu Posada (cca 2 km):
bazény, kurty na tenis a mini fotbal, dětské kluby Hero Camp a Young Club, kolektivní kurzy plavání, lukostřelby, fitness, vodní gymnastiky, plážový volejbal, kánoe, skupinové tance, zumba, karaoke, večerní představení na letní scéně.
Za poplatek: půjčovna gumových člunů, windsurfing, skútrú, kol.

Pláž

Krásná veřejná písečná pláž La Sciumara leží pouhých 300 m od hotelu. Plážová křesílka a osušky na vyžádání a za poplatek na místě.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PesPes
Vzdálenost od letiště: 44 km 44 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

Pozor, tento hotel má přísnější podmínky než VSP ck: při stornování v období do 45 dnů před začátkem zájezdu 2.000 Kč za každou osobu (v ostatních případech dle VSP).

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenka včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzi s nápoji nebo za příplatek plnou penzi s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Klubová karta zahrnuje: možnost oběda v den příjezdu (pobyt s plnou penzí) dřívější check-in 14:00h, pozdní check-out 12:00h, welcome drink, oběd v den odjezdu, přednostní rezervace stolu v restauraci, 1x náplň minilednice, plážové ručníky (výměna 1x denně), možnost oběda "Lunch Around" v některém z partnerských hotelů Club Esse (bez příplatku při plné penzi, za příplatek € 10/ os., děti 3-12 let sleva 50%).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Povinné:
Dítě do 2 let - postýlka a vstup do dětského koutku Biberonia € 7/ os./ noc.

Fakultativní (nepovinné, na vyžádání):
Malé zvíře (max 20 kg) € 50/ pobyt, na vyžádání při rezervaci. Zvířata nesmějí do veřejných prostor. U Palau, v pěším dosahu cca 2 km, se nalézá veřejná pláž Bau Bau, kde je pobíhání psů povoleno.

Klubová karta Esse Plus € 40/ pokoj/ den - zahrnuje dřívější check-in (14:00) a pozdní check-out (12:00), welcome drink při příjezdu, oběd při odjezdu, přednostní rezervaci stolu v restauraci, plážový servis, první doplnění mini lednice, plážové osušky (výměna max. 1x denně), slevu 10% v butiku (neplatí na denní tisk), Lunch Around - možnost oběda v partnerských hotelech Esse bez příplatku u pobytu s plnou penzí, jinak s příplatkem € 10/ os., děti 3-12 let sleva 50%.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE již kalkulované v cenách zájezdu:

Sleva 10% z ceny ubytování v dvoulůžkovém pokoji v obdodí 23.4.-10.6. a 17.9.-15.10.2019 do 31.3.2019

Speciální nabídka již kalkulovaná v ceně zájezdu:

1 dospělý + 1 dítě do 13 let - dítě sleva 50 % z ceny ubytování.

Na vyžádání: Speciální sleva pro 4. dospělou osobu ve čtyřlůžkovém pokoji (obsazenost 4 dospělí – může být na úkor prostoru (palandy).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.