Voi Tanka Resort ****

od 17 190 Kč

4 dní / polopenze s nápoji

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

VOI Tanka Resort, jeden z největších prázdninových resortů na Sardini leží přímo u soukromé pláže Simius a nabízí kompletní dovolenkový servis pro klienty všech kategorií.

Poloha

VOI Tanka Resort je poměrně rozsáhlý prázdninový resort a nachází se na jihovýchodním pobřeží pouhý 1 km od městečka Villasimius, v nádherné přírodní scenérii přímo u písečné pláže Simius převážně na rovném, 43 hektarovém pozemku. Pokoje a společné prostory jsou propojeny hustou sítí uliček, pěšími i cyklistickými trasami.
Resort tvoří 901 pokojů a bungalovů, harmonicky zasazených do areálu. Široká škála nabízených služeb umožňuje strávit dokonalou dovolenou počínaje relaxem, přes skvělou zábavu, až po různé sportovní kurzy. VOI Tanka Resort je nejen ideálním místem pro dovolenou, ale letovisko Villasimius je i výborným výchozím bodem pro archeologické výlety, lodní výlety a výpravy do přírody.
Vzdálenost od letiště v Cagliari je cca 50 km (cca 1 hod).

Vybavení

Hostům je k dispozici nonstop recepce, bankomat, 4 restaurace (navíc 1 pro děti), pizzerie a 5 barů. 2 bazény (olympijský plavecký a druhý dětský) se slunečníky a lehátky, velmi dobře vybavené moderní wellness centrum, nákupní zóna se 16 butiky a široká škála služeb, amfiteátr a divadlo, komplexní sportovní zázemí - součástí resortu je i 18jamkové golfové hřiště a potápěčské centrum. Pro děti jsou zde dětské kluby a nejrůznější aktivity. Součástí jsou také zasedací a kongresové prostory s 1500 místy (fax a kopírka).
Celým resortem pravidelně projíždí vláček, který spojuje jednotlivé části (zdarma) a celý komplex je projektován tak, aby byl přístupný i zdravotně postiženým osobám.
Velká zahrada, wellness, fitness, pedikúra, manikúra, kosmetika, salón krásy, solárium, sauna.
Úschovna zavazadel, úklidová služba, služba zahrnující praní, žehlení a čištění oděvů.
Bezobslužné nehlídané soukromé parkoviště.
Místní lékařská služba za poplatek. Hlídání dětí za poplatek a dětské hřiště.
Wi-fi připojení zdarma na recepci, u bazénu, v centrálním baru a na pláži.
Malý pes do 10 kg na vyžádání, za poplatek.

Ubytování

Resort poskytuje ubytování v několika typech celkem 870 pokojů, apartmánů a bungalovů, které jsou rozmístěné v různých částech areálu. Pokoje se liší v závislosti na jejich velikosti, vzdálenosti od moře a podle poskytovaných služeb.
Součástí všech pokojů je: koupelna se sprchou a WC, klimatizace, TV-Sat, fén, telefon, minibar, trezor. Většina pokojů má pátio, balkon nebo terasu s posezením. Dětská postýlka pro dítě 0-3 roky je možná po vyžádání za poplatek, platba na místě.
Pokoje obsazené jednou osobou (DUS) jsou na vyžádání, za příplatek. Nelze zajistit u pokoje typu Dimora Family apartmán, Dimora Family Junior Suite a Domus Junior Suite.

Typy pokojů:

BUNGALOVY:
MONTE GARDEN (min. 1 - max. 3 osoby + dětská postýlka) - bungalovy se nacházejí v kopcovité a panoramatické části resortu, obklopené zelení, mají 2 lůžka a pohovku pro 1 osobu. Leží cca 600-800 m od pláže.
MONTE SUPERIOR (min. 1 - max. 3 osoby + dětská postýlka) - bungalovy se nacházejí v kopcovité oblasti resortu, obklopené zelení, mají 2 lůžka a pohovku pro 1 osobu. Leží cca 400 až 600 metrů od pláže.
CASBAH STANDARD (min. 1 - max. 3 osoby + dětská postýlka) - bungalovy se nacházejí v centrální oblasti resortu, mají 2 lůžka a pohovkou pro 1 osobu. Leží cca 200 až 400 metrů od pláže.
APARTMÁNY DIMORA FAMILY (min. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti 3-13 let - max. 5 osob + dětská postýlka) - jsou dvoupokojové rodinné apartmány s ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem se 2 až 3 pohovkami, dvěma koupelnami a velkou terasou. Nacházejí se v centrální části resortu cca 400 metrů od moře.
CASBAH SUPERIOR (min. 1 - max. 3 osoby + dětská postýlka) - bungalov se 2 lůžky a pohovkou se nachází několik kroků od centrálního náměstí resortu a cca 200 metrů od pláže. Vlastní recepce, vyhrazený stůl ve venkovním prostoru restaurace Oasys, včetně 1 láhve vína na pokoj při jídle. Na vyžádání jsou dostupné pokoje pro osoby s omezenou pohyblivostí.

DOMUS:
Pokoje jsou umístěny ve třech dvoupatrových budovách s výtahem, asi 400 metrů od moře v klidné a soukromé části resortu. Hosté si mohou vychutnat snídani z vlastní kavárny, která se nachází v zahradě přiléhající k Domusu. Bufetová restaurace se nachází na panoramatickém místě v blízkosti bazénu. Večeře se koná v restauraci MIRTO.
Domus je rozdělen na Standard a Junior Suite.
DOMUS STANDARD (min. 1 - max. 3 osoby + dětská postýlka) - pokoj se 2 lůžky a pohovkou se nachází ve 2. nebo posledním patře budovy, cca 400 metrů od pláže. Jsou situovány v části DOMUS s vlastní recepcí, snídaně a večeře formou bufetu v restauraci Mirto, včetně 1 láhve vína na pokoj při jídle. Je možné objednat plnou penzi v restauraci Oasys za příplatek.
DIMORA FAMILY JUNIOR SUITE (min. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti 3-13 let - max. 5 osob + dětská postýlka) - velké dvoupokojové apartmány s 1 dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem se 2 nebo 3 rozkládacími pohovkami, dvěma koupelnami a velkou terasou. Nachází se v oblasti obklopené zelení cca 200-300 m od pláže. Vlastní recepce, vstup do restaurace Mirto na snídani a večeři, včetně láhve vína na pokoj při jídle. Je možné objednat plnou penzi v restauraci Oasys za příplatek.
DOMUS JUNIOR SUITE (min. 2 - max. 4 osoby + dětská postýlka) - dělí se na třílůžkové pokoje, které se nacházejí v 1. patře a čtyřlůžkové, které se nacházejí v přízemí. Skládají se z dvoulůžkového pokoje, obývacího pokoje s 1 nebo 2 pohovkami, 2 koupelnami a patiem nebo terasou. Jsou situovány v části DOMUS s vlastní recepcí, cca 400 metrů od pláže. Součástí je i stůl vyhrazený v restauraci Mirto na snídani a večeři, zahrnuje láhev vína na pokoj při jídle. Je možné objednat plnou penzi v restauraci Oasys za příplatek.
Na vyžádání ceny a dostupnost pokoje SUITE - jsou různé velikosti a nacházejí se pár kroků od hlavního náměstí resortu a cca 200 m od pláže. Suita se skládá z obývacího pokoje a jedné nebo více ložnic v přízemí nebo v 1. patře. Nábytek je v místním stylu. Patia často sousedí s patii ostatních suit. Mají vlastní recepci. Součástí je i stůl vyhrazený v restauraci Mirto na snídani a večeři, zahrnuje láhev vína na pokoj při jídle. Je možné objednat plnou penzi v restauraci Oasys za příplatek a na vyžádání.

Check in 16:00 h; check out 10:00 h.

V období 20. 7. - 6. 9. 2019 jsou možné pobyty pouze na min. 7 nocí.

Stravování

Polopenze s nápoji - snídaně formou bufetu, večeře servírovaná s výběrem ze 3 menu. Nápoje k jídlu zdarma (stolní víno, voda, točené pivo).
Za příplatek plná penze s nápoji (nápoje ve stejném rozsahu jako u polopenze).

Resort nabízí v rámci stravování výběr bezlepkových výrobků, které se podávají ke snídani, a kuchaři jsou zde k dispozici, aby vyhověli indiv. potřebám a omezením ve stravování.

Pobyt v rezortu VOI Tanka je mimo jiné jedinečnou příležitostí k objevování chutí tradiční sardské i mezinárodní kuchyně v široké škále restaurací.

OASYS - největší restaurace v resortu, která nabízí svým hostům stravování formou bufetu s nápoji, ve velkých otevřených prostorech a klimatizovaných interiérech, nedaleko od pláže. Je situována pár desítek metrů od moře s 1800 místy, které jsou rozděleny na vnitřní a venkovní posezení. Probíhají zde během týdne tradiční tématické večery.
PIZZERIA - je situována naproti wellnessu Tanka SPA, pár metrů od moře. Otevřena pouze večer. Mimo pizzu nabízí široký výběr z předkrmů, zeleninového bufetu a dezertů. Pokud se rozhodnete, že máte chuť na pizzu, můžete využít tuto alternativu místo večeře ve své restauraci. Na objednávku předem a za příplatek.
Restaurace MIRTO a MIRTO TERACCE se nachází na panoramatickém místě v blízkosti bazénu u centrálního náměstíčka. Stravování je formou bufetu a podávají se zde pouze večeře. Restaurace MIRTO je otevřena i na obědy se službou á la carte za příplatek. Jsou určené a nabízí exkluzivní bufetovou službu pouze pro pokoje Domus Standard, apartmány Dimora Family Junior, apartmány Domus Junior. V horní části restaurace MIRTO TERRACE najdete tradiční sardinské pokrmy a grilování. Restaurace Mirto je otevřená od 1/6-14/9, v ostatních termínech dle uvážení vedení hotelu.
STELLA DI MARE - restaurace, která se nachází u pláže a servíruje zejména rybí pokrmy a barbecue. Servis je ala carte a je potřeba rezervovat dopředu za poplatek
LL GIARDINO DEI SAPORI - se nachází v zeleném prostoru mezi pláží a bazénem a za poplatek nabízí aperitivy před obědem a večeří, doprovázené zajímavými kulinářskými nápady v neformálním prostředí.
Restaurace CUCCIOLO - je věnovaná dětem v každém věku a nabízí obědy a večeře. Plná obsluha dítěte školeným personálem a speciální jídlo při zaplacené polopenzi je za příplatek € 15/den.
BILBERONERIA - je pro děti a jejich rodiče, umožní připravovat dětskou stravu za pomoci zaměstnanců.

K dispozici je také 7 barů, které svou rozmanitostí nabízí odlišné služby. Od klasického denního baru s možností zakoupení zmrzliny, přes Piano Bar, kde si můžete večer vychutnávat drink, po Bio Bar, který nabízí produkty zdravé výživy.
Centrální bar LA PIAZZETTA, otevřený celý den v centrální části resortu. MUSIC BAR nabízí večerní hudbu s příjemnými nápoji. V NETTUNO baru na pláži ochutnáte z velkého výběru jídel, aniž byste museli opustit pláž.
Obchod se zmrzlinou nabízí osvěžení a čerstvé ovoce.
IL GIARDINO DEI SAPORI, otevřený po večeři, do pozdní noci, nabízí vychutnat si hudbu a večerní drinky v lounge baru.
Otevření Pizzerie, Mirto Terrace a Garden of Flavors není zaručeno denně a během celé sezóny, provoz záleží vždy na rozhodnutí vedení hotelu.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.
Za poplatek hlídání dětí nebo péče o děti i během jídla.
Dětský klub (zdarma), péče o děti/dětské aktivity s dozorem (zdarma).

ANIMACE PRO DĚTI A TEENAGERY - malý a kouzelný svět věnovaný rodinám s dětmi a výborně vybavený pro dětské hosty. Četné aktivity pro všechny věkové skupiny: sport, tvůrčí aktivity a hry za asistence kvalifikovaných pracovníků. Stravování ve speciální restauraci a v místech určených pro děti.

VOI BABY SPACE - služby pro nejmenší 0 - 2,99 let:
Školka má k dispozici velké vnitřní a venkovní prostory, kde se děti budou bavit v klidu a pohodlí, stejně jako doma.
Součástí vybavení je sterilizátor, ohřívač lahví, indukční deska, hrnce a pánve, mixér, lednice a mikrovlnná trouba. Konkrétní výrobky (zeleninový vývar, zeleninové pyré, čerstvé ovoce, homogenizované maso, ryby a ovoce, čerstvé mléko, pečivo, jogurt, voda, ovocné šťávy, pleny). Produkty jsou dodávány pouze v určené době (12:00-14:30 a 19:00-21.30). Prostory jsou k dispozici celý den i pro rodiče. Vybavená ložnice (7:00-23:00), dětské postýlky a dětské prádlo. K dispozici je vnitřní herní plocha a venkovní hřiště s vybavením pro děti. Pro přivítání dětí je připravena dětská sada, obsahující hračku a toaletní potřeby.

VOI KIDS EXPERIENCE - DĚTSKÉ KLUBY:
MINI CLUB 3-6,99 let / DĚTSKÝ KLUB 7-10,99 let / YOU JUNIOR CLUB 11-13,99 let
Mini kluby jsou rájem pro zábavu. Během dne v čase 9 - 21:00 h lze využít program plný aktivit s časem stráveným v interiéru i venku pod pečlivým dohledem animátorského týmu. Oběd a večeře ve speciální dětské části.
GAMES ROOM, kde je TV, video hry, stolní hry a Wi-Fi připojení.
Speciální aktivity: malování obličeje, sochy s balónky, Junior Master Chef, rozvíjení kreativity dětí.
SPORT: skupinové kurzy fotbalu, tenis (od 7 let); tanec (od 3 let).
NAUTICAL SPECIAL: skupinové kurzy windsurfingu, katamaránu a plachtění vedené profesionálními instruktory (od 8 let).
Speciální workshopy: snaha stimulovat tvořivost dětí ve spolupráci s animátory (pro dětský klub VOI)
Dobrodružný tábor: kurzy přežití, soutěže a výlety (pro klub Junior VOI).
VOi YOUNG CLUB 14-17,99 let: aktivity šité na míru mladým v tomto věkovém rozmezí, v čase 10 - 01:00 h, sporty, zábava, kurzy vaření s profesionálním šéfkuchařem, skupinové lekce windsurfingu, plavby na katamaránu a plachtění, společenská místnost s videohrami a Wi-fi, večeře s animátory, párty a diskotéky s večerní animací.

Sport a animace

V tomto resortu vás čeká spousta zábavy, párty, večery v amfiteátru s kabaretem, hostujícími hvězdami a dětskými přehlídkami. Sportovní a zábavní programy Vám budou zpříjemňovat celý den a celým dnem vás bude provázet i nadšení animačního týmu Tanka Resort.
Středisko VOI Tanka je k dispozici pro hosty, kteří milují sporty: olympijský plavecký bazén s lehátky a slunečníky (omezená kapacita), dětský bazén, 1 fotbalové hřiště s umělou trávou, 2 bowlingové dráhy, 1 víceúčelové hřiště na basketbal / volejbal, 6 tenisových kurtů (za poplatek), 9jamkový mini golf.
Můžete se udržet v kondici s fitness programy, zacvičit si v posilovně, užít si aqua aerobik, aerobní cvičení a strečink.
Další sportovní aktivity, které hotel nabízí: plážový volejbal a plážový tenis, lukostřelba, stolní tenis. Půjčení kánoe, jízdárna, potápění a plachtění, půjčení kol (za poplatek).
Před areálem se nachází 18jamkové golfové hřiště Tanka Golf Villasimius s kyvadlovou dopravou a speciálními službami za poplatek.
Na své si přijdou všechny věkové kategorie, pro které jsou připraveny speciálně zaměřené programy:
NAUTICAL SPECIAL: skupinové kurzy windsurfingu, jízdy na katamaránu a plachtění, které provozují profesionální instruktoři, kurzy vaření s profesionálními kuchaři, videohry. Diskotéka večer po animační show.
Za poplatek: tenisové kurty, posilovna, kurzy ježdění na koni, potápění, plachtění, jízdní kola, wellness Spa centrum.

Wellness & beauty

V soukromé části letoviska, jen pár metrů od pláže, obklopeno bujnou zahradou, se nachází moderní wellness centrum Tanka Village. SPA nabízí tři velké hydromasážní bazény a bazény s thalassoterapií, saunou, tureckými lázněmi a velkou relaxační zónou. K dispozici jsou také kosmetické procedury, holistické relaxace, aromatické sprchy, relaxační místnosti, shiatsu a ayurveda masáže. Ve 12 chatkách na více než 1500 m2 je možnost využití různých procedur pro tělo i duši (za poplatek).

Další služby

Vše za poplatek:
V areálu je lékárna a 24h lékařská služba.
Na objednávku možnost transferu z/na letiště helikoptérou.
Pro placení je třeba si hned po příjezdu nabít Tanka Card (terminály jsou rozmístěné po celém resortu vč. recepce) pro placení veškerých služeb v resortu, hotovostní platby nejsou možné.

Dog Village je služba za poplatek, která nabízí možnost vzít si s sebou svého psa za těchto podmínek:
- hmotnost max. do 10 kg, možnost ubytovat max. 2 psy na pokoji
- může se pohybovat ve vyhrazených oblastech, ne na pláži nebo v restauracích, musí mít vodítko a košík
- zůstává v pokoji majitele, má pelíšek a misku
- je akceptován pouze v případě, že absolvoval veterinární kontrolu před odletem

Pláž

Dlouhá a široká pláž Simius s jemným bílým pískem s pozvolným vstupem do moře ležící přímo u resortu je považována za jednu z nejkrásnějších v celé Itálii a je vyhrazena jen pro hotelové hosty. Je vybavena altánem, slunečníky a lehátky (plážový servis za poplatek, na vyžádání, dle dostupnosti - viz. poplatky) a nabízí mnoho sportovních, vodních a zábavních služeb. Plážové ručníky jsou k dispozici za poplatek a distribuovány v pevně daných časech. Všechny plážové služby jsou za poplatek a lze je rezervovat předem, některé ovšem výhradně na místě. Půjčování člunů a služby potápěčského centra za poplatek.
Další pláže v dosahu - cca 30-40 minut pěšky: Stagno Notteri, Notteri, Campulongu, Porto Giunco, Is Traias.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 50 km 50 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

Pro placení veškerých služeb v resortu je třeba si hned po příjezdu nabít Tanka Card (terminály jsou rozmístěné po celém resortu vč. recepce). Hotovostní platby nejsou možné.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji, nebo s příplatkem s plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji, nebo s příplatkem s plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa € 4/osoba/den. V období červen-září € 2/osoba/den, ale výhradně při pobytu delším než 7 nocí. V květnu a říjnu € 2/osoba/den při libovolné délce pobytu. Taxu neplatí děti do 10 let a hendikepované osoby + 1 doprovázející osoba hendikepovaného (konzultujte prosím předem v CK).

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Dětská postýlka € 13/noc.
VOI Baby Space (prostor pro děti do 3 let vč. přípravny stravy) € 20/dítě/noc v období 25.5.-22.6.2019 a 7.9.-29.9.2019 a € 25/dítě/noc od 22.6. do 6.9.2019.
Výměna plážového ručníku € 2/výměna (při půjčení je požadována kauce).
Pes do 10 kg (Dog Village) € 70/1. týden; € 10 za každý následující den.
Obsluha dítěte v restauraci Cucciolo a speciální jídlo při zaplacené polopenzi - € 15/den.

PLÁŽOVÝ SERVIS (vždy na vyžádání předem, omezená kapacita, platí se na místě v Beach pointu):
Část A-B-C: v ceně 1 slunečník a 2 lehátka, 15 řad, 600 slunečníků. 1. řada € 33/den, 2. řada €25/den, 3. řada € 20/den, 4. řada € 18/den, 5. řada € 15/den, 6.-9.řada € 13/den, od 10. řady € 11/den. Možno vyžádat předem od 3. řady. První 2 řady vyhrazeny přednostně pro Suite, Domus Standard, Domus Junior Suite, Dimora Junior Suite a Casbah Superior a pro tyto pokoje je také přednostně umožněna rezervace předem.
Část W (White area): v ceně 1 slunečník a 2 lehátka, u baru Nettuno, v centrální části pláže, ideální kombinace zábavy, komfortu a relaxace. První 3 řady mají maxi lehátka. 1. řada € 50/den, 2. řada € 40/den, 3. řada € 30/den, 4. řada € 20/den, 5. řada € 16/den, od 6. řady € 14/den. Vyhrazeno přednostně pro pokoje Suite, Domus Standard, Domus Junior Suite.
Část GAZEBO: v ceně 4 lenošky, plážové osušky, 2 křesílka, stolek a 2 lahve vody. Gazebo se nachází v centrální části pláže a jde o nejkomfortnější řešení plážového servisu. 1. řada € 180/den, 2. řada € 150/den, 3. řada € 120/den. Vyhrazeno přednostně pro pokoje Suite.
Plážový servis pro skupiny vždy na vyžádání předem.

Speciální nabídky

SLEVA LAST MINUTE je již aplikována v cenách zájezdu a platí do vyprodání kapacity pokojů.

Speciální nabídka 1 dospělý + 1 dítě: Dítě 3 -14 let má slevu 50 % z ceny ubytování - již kalkulováno v cenách zájezdu.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.