Arbatax Park Resort - Borgo Cala Moresca ****

od 16 990 Kč

8 dní / snídaně

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě
Zavřít mapu

Popis hotelu

Charakteristika

Resort, který nabízí veškeré služby, zábavu a sportovní vyžití na jednom místě pro aktivní strávení vaší dovolené.

Poloha

Letovisko klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma.

Hotelová část BORGO leží na kopci na severním okraji resortu a vypadá jako stará sardinská vesnice, jejíž kouzlo pramení z využití starých materiálů, z kombinace tepaného železa a dřevěných překladů z jalovce.

Vybavení

Hostům hotelu Borgo Cala Moresca je k dispozici velká restaurace s panoramatickými výhledy a terasami, bar, velký bazén, 2 kurty na squash. Výtahem lze sjet na cestu, která vede k moři, kde se nachází amfiteátr s kinem pod hvězdami, pláž, druhý bazén a na panoramatické terase s výhledem na moře restaurace La Vela (na rezervaci, za poplatek). Hosté mohou samozřejmě využívat kompletní zázemí služeb a zábavy celého rozlehlého resortu, jehož centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 6 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní) a 2 dětské bazény. V nejvyšší části resortu, s názvem Park, s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v části Telis je další velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si cestu areálem zkrátit. Lze také využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek).
Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) dost místně kolísá.
Malá zvířata jsou akceptována (za poplatek na místě € 10/den, na vyžádání).
Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner.
Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Ubytování

Borgo Cala Moresca má pokoje pro 2/3/4 osoby, všech 250 pokojů je vybaveno klimatizací, TV, telefonem, minibarem a koupelnou s fénem a velká část z nich má i alespoň částečný výhled na moře (bez příplatku a bez garance).

CLASSIC - dvoulůžkové pokoje s až 2 přistýlkami
SUPERIOR - jako pokoje Classic, ale s terasou či balkonem a jsou situovány blíže k hlavní budově. První náplň minibaru mimo alkoholické nápoje zdarma. Při pobytu min. 3 noci 1 vstup/os. od 16 let do wellness centra zdarma.
FAMILY - rodinné pokoje složené ze 2 propojených ložnic se 2 koupelnami, v přízemí. Max. obsazenost 4 osoby.
JUNIOR SUITE - dvoupokojové apartmány (ložnice + obývací pokoj nebo dvě ložnice) se dvěma koupelnami se nacházejí v 1. patře. První náplň minibaru mimo alkoholické nápoje zdarma. Při pobytu min. 3 noci 1 vstup/os. od 16 let do wellness centra a vstupní 20minutová masáž zdarma, při pobytu min. 7 nocí 1x zpáteční doprava/os. na pláž Lido di Orrí.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.


Check-in: 16:00; check-out 11:00

Resort celkem nabízí 6 dalších typů ubytování - Telis Village, Cottage, Dune, Executive Suites a Villu Bianku najdete v naší nabídce, hotel Monte Turri je jen na vyžádání.

Stravování

Každý hotel má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, rezervace 24h předem). Hosté hotelu Borgo Cala Moresca mají vyhrazenu restauraci CENTRALE CALA MORESCA - jedná se o luxusní restauraci s mezinárodní kuchyní a s výběrem rybích specialit.

V resortu je celkem 7 barů a 7 dalších restaurací. Restaurace Su Coile v přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu klientů. Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu).
2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno)
Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu. Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob.

Nabídka rozsahu stravy:
BB: snídaně formou bufetu
HBB: snídaně a večeře formou bufetu + nápoje k jídlům formou samoobslužného odběru ze zásobníků – domácí červené nebo bílé víno, perlivá nebo neperlivá voda
FBB: snídaně, oběd a večeře formou bufetu + nápoje k jídlům formou samoobslužného odběru ze zásobníků – domácí červené nebo bílé víno, perlivá nebo neperlivá voda

Pro děti

V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret corrida;
- individuální hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9.30-18 h (za poplatek)
- Baby klub – pro děti od 4 do 8 let
- Mini klub – pro děti od 8 do13 let
- Young klub – pro děti od 13 do 18 let.

2 dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.

Sport a animace

U vstupu do části Borgo Cala Moresca jsou 2 hřiště na squash, v horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici a kurzy potápění pro dospělé. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.
V části Bellavista je 9jamkové golfové hřiště Pitch & Put - možnost kurzů pro začátečníky. Několik málo km od resortu je jízdárna.

Wellness & beauty

Vstup do moderního wellness centra BELLAVISTA SPA je za poplatek a je povolen pouze pro dospělé od 16 let. Je zde k dispozici 10 bazénů s ohřívanou slanou vodou kolem velkého venkovního bazénu, dále mj. turecké lázně, velká sauna, emoční sprchy, hydromasáže, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál, za poplatek masáže a estetické procedury v centru krásy.

Pláž

Hotelová pláž se nachází ve vzdálenosti 150 - 300 m od pokojů v malebné zátoce. Písečné terasy dosahují až k moři, kde je dřevěná sluneční terasa vybavená slunečníky a lehátky. V blízkosti je ještě skalnatá pláž Baia Monte Turri a pak ještě 3 pláže ve vzdálenější části resortu vč. přírodní písečné pláže Telis Village ohraničené kameny. Všechny jsou vybavené lehátky a slunečníky (do vyčerpání, osušky na vratnou kauci 10 €, případný popl. za výměnu 2 €)
Několikrát denně jezdí loď (za poplatek) i na 7 km vzdálenou větší a zázemím a barem vybavenou pláž Orri s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
Vzdálenost od letiště: 135 km 135 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Výběr termínu

Počet dospělých 1.dítě do 2.dítě do 3.dítě do 4.dítě do Počet dětí do 2 let
Termín Nocí Sleva Cena dospělý od Cena dítě od
03.06. - 10.06.2018 7 First Moment 17 590,- 17 590,- Kalkulace
03.06. - 14.06.2018 11 First Moment 21 590,- 21 590,- Kalkulace
03.06. - 17.06.2018 14 First Moment 24 990,- 24 990,- Kalkulace
07.06. - 14.06.2018 7 First Moment 17 990,- 17 990,- Kalkulace

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo za příplatek polopenze/plná penze s nápoji, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 30. 9. 2018).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek polopenze/plná penze s nápoji, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 30. 9. 2018).

V ceně ubytování je zahrnuto:
- využití dalších bazénů v resortu (kromě bazénu v hotelu Monte Turri, relaxačního bazénu v zóně Cottage a wellness centra, které je pro všechny hosty resortu za poplatek) a sportovního vybavení (kromě půjčovného a aktivit potápěčského centra, které jsou za poplatek);
- skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby;
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary;
- a pro děti navíc dětské kluby, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ):
Dětská postýlka zdarma;
Strava pro dítě do 3 let se rezervuje a platí se na místě;
Malé zvíře €10/noc, nutnost prokázat jeho nezávadný zdravotní stav

Speciální nabídky

Slevy FIRST MINUTE jsou již aplikovány v cenách zájedu:

Letenka zdarma pro 1 dítě do 12 let do 31. 1. 2018
25 % z ceny ubytování do 28. 2. 2018
20 % z ceny ubytování do 31. 3. 2018
15 % z ceny ubytování do 30. 4. 2018

Slevy FM NELZE SČÍTAT s ostatními slevam

Speciální nabídky pro 1 dospělého s dítětem do 12 let:
1 dospělý + 1 dítě sleva 50% z ubytování - již aplikováno v ceně.
Při pobytu 14 dní a více sleva 5%, při ubytování minimálně 2 dospělých (na vyžádání v CK)
SLEVY NELZE KOMBINOVAT.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.