Kariéra

Aktuální volné pozice:

Animátorky/organizátorky dětského klubu

    Hledáme 2 animátorky/organizátorky dětského klubu, působící několik hodin denně také jako recepční, s možností průvodcování/doprovodu výletů v lokalitě jižního pobřeží Sardinie.

    Požadavky:

  • komunikativní a svědomitá osobnost
  • kultivovaná čeština
  • komunikativní znalost italštiny a angličtiny
  • praxe v uvedených oblastech a řidičský průkaz výhodou
  • Nabízíme:

  • práci v období 25. 6. - 14. 9. 2017
  • ubytování a stravování v 3* hotelu (místo pracoviště) přímo u moře
  • cestovní pojištění

Prodejce zájezdů

    Náplň práce:

  • komunikace s klienty a zahraničními partnery
  • rezervace a prodej leteckých zájezdů na Sardinii
  • prodej trajektových lístků
  • zajištění ubytování na Sardinii pro vlastní dopravu
  • prodej faktultatvních služeb: aut, pojištění, lodí, letenek aj.
  • sestavování zájezdů na míru
  • ostatní činnosti spojené s chodem cestovní kanceláře: fakturace, odbavení aj.
  • Požadavky:

  • příjemné vystupování
  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oblasti cestovního ruchu
  • praxe v cestovním ruchu (CA/CK) min 1 rok podmínkou
  • výborná znalost italštiny podmínkou, znalost angličtiny na komunikační úrovni
  • uživatelská znalost PC
  • samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce pod stresem
  • orientace na zákazníka
  • Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • zajímavou pracovní náplň
  • informační cesty na Sardinii

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete CV a krátký motivační dopis na: info@sardinie.cz